Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
15. sep 2009

idem dačo dokupit a kuknut na byt čo noveho papa zatial a pekny dnik

slniecko4
15. sep 2009

súhlasím s vami,babenky.. no ale takto to funguje u nás..
tini, čo si pokúpila nového? ja chcem ešte ten overal na cestu z pôrodnice,ortopedické nohavičky a materské podprsenky..
zuzub,neboj,zbehne ti to rýchlo,pozri na nás s tinikou,nedávno sme začali a už sme pred koncom.. 😀

zuzub
15. sep 2009

no hádam to rýchlo ubehne

adenka
15. sep 2009

ahojte,

vave ako dnes?? drzim palce a pekne oddychuj..

baby pupocnikovu krv mozte aj darovat do verejneho registra a je to zadarmo...ja som to urobila...

monitor ja osobne odporucam...spim uplne pokojne... my sme ho kupili v madarsku, vysiel nas 100 eur a je to aj s vysielackami na 250 metrov... nie je to lacna vec, ale stoji to za kludny spanok... ja mam paniku aj ked je v kociku ju stale kontrolujem ci dycha...

slniecko4
15. sep 2009

aden a kde v Maďarsku si ho kúpila?

adenka
15. sep 2009

slniecko v gyori v Brendone

tinika
15. sep 2009

slni nohavičky už mam, aj podprsenky, nosim uz doma bo ma tlačia tie normalne a ja budem mať fusak od svagrinej takze nekupujem overal. Kupila som svetrik a čiapočku pletenu, dupky a body jeden, cumel, kefu na vlasy, dve plienkove osusky aaaa uz asi vsetko

tinika
15. sep 2009

a v nedelu sa ideme hostit hura, ideme na krstiny synovcovi, sa tesim velmi, a kaslem na vychadzky, keby dačo svagrina vybavi papier na pohotovosti, je z odboru ta aspon raz si uzijem cely den

vavenka
autor
15. sep 2009

Caute,
uz je to trochu lepsie, cerstva cervena krv sa zmenila na hnede spinenie - aj ked dost silne, lekarka mi vravela ze by to takto malo byt, nech sa nezlaknem, takze snad je to na dobrej ceste....
No ale to lezanie je o drzku 😀

tinika
15. sep 2009

Vaven tesim sa s tebou a nezavidim ti to lezanie, mne stači domace vazenie 😉

slniecko4
15. sep 2009

vave, verím,že ležanie je hrozné,ale výsledok stojí za to,tak veľa trpezlivosti.. 😉
aden,díky.. 🙂
tini,tak si uži krstinky.. 🙂 ste aj krstní rodičia?

vavenka
autor
15. sep 2009

Jeeej uz mam 7tt 😀

adenka
15. sep 2009

vave tak super... 😵

tinika
15. sep 2009

slni nie ☹ ale čakala som to a v podstate som aj rada ale to na dlhsie
vavenka krasne ti rastu tt

zuzub
15. sep 2009

vavenka, som rada, že ti je lepšie 😉

tinika
15. sep 2009

zuzub a ty sa ako cítiš?

zuzub
15. sep 2009

dnes mi je zas opäť trochu 😝 nemám na nič chuť, ale spravila som si na obed chlebík vo vajíčku, som si akože myslela, že mám naň chuť 😀 ale inak celkom v pohode ráno som spala skoro do 9.15

tinika
15. sep 2009

ZUZUB tak fajn, nevolnosti onedlho prejdu a ty m as tiez 7tt hihi

vavenka
autor
15. sep 2009

Zuzub je asi 4 dni predo mnou 🙂
Dnes ma dost boli podbrusko - kua sledujem sa jak nenormalna... Dufam ze sa vstrebava hematom, preto boli 😀
Mne drahy rano spravil volske oko, nakrajal zeleninku, namazal chlieb s maslom, uvaril kavicku, len riad nema kto umyt 😀 😀

tinika
15. sep 2009

vaven kasli na riad, neutecie ked uz nebude z čoho papat ta aj mm umyje hi

evus
15. sep 2009

Dievcataaaaaaaaaaaaa,ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,tak my uz mame konecne pocitac opraveny,som sa obcas citila ako bez ruk 😅 .Co je tu nove,pozeram,ze kazdej tu tie tt idu pekne hore,tak len tak dalej,drzkajte sa tehulky,uz zachvilku bude nova temicka Lady-maminky ako tak pozeram 😉 .A my uz zajtra oslavujeme prvy Miskov rocik,strasne to rychlo ubehlo.

tinika
15. sep 2009

AHOJ evus tak super uz tu budes častejsie, tak to fakt leti, nedavno si bola v nemocnici a maly uz ma rok, sak dnes tu bol bracho s neterou a ona uz dva rocky bude mat, tak rastie ako z vody

katka444
15. sep 2009

ahojte, jej ja uz mam 10 tt 🙂 a este mi to aj presne ukazuje tu na MK. vcera som mala 9t a aj som bola presne 9tt. dnes som 9tt+1 cize uz 10 tt 🙂

evus jejda ty si tu dlho nebola. to uz je rok co sa misko narodil? tak srdecne gratulujem a hlavne vela zdravicka.

vavenka, ty len pekne oddychuj a ziadne umyvanie riadov.

slniecko4
15. sep 2009

evuš,ahoooooj.. 🙂
kati,aj tebe to pekne letí.. 😉

katka444
15. sep 2009

ja uz len cakam kedy prejde en 12 tt. dovtedy je najvascie riziko 😔 . tak nech ho uz mam za sebou.

slniecko4
15. sep 2009

kati,prežívala som to takisto,človek má strach zo všetkého.. ale už len dva týždne a máš to za sebou.. 🙂

evus
15. sep 2009

baby,veru,uz je to rok,co je krpaty tu,stal sa z neho maly sarkan,len beha kade-tade,ale stale sa este boji pustit sam,po byte uz prejde v pohode,nemusim ho drzat,ale vonku ma drzi za ruku,tam sa boji.Dnes tu boli nasi,urobili nam taku prepadovku,vcera vecer ktosi klope na dvere,ja na manzela,vsak nikoho necakame a otvorim a tam nasi,ze sa doma nudili a utorok je volny,tak prisli pozriet.A od rana mi zas Karin mrncala,ze chce ist k nim na Oravu,tak si ocino vybavil dovolenku a vzali si ju k sebe,takze zajtra budeme narodeniny oslavovat len v trojke,este musim mangela vyslat niekam do hrackarstva,nech mu kupi nieco na hranie,nech ma maly radost.

katka444
15. sep 2009

jejda tak vy uz takto riadne behate 🙂. tak budes mat kludnejsi tyzden bez karin. nemusis rano utekat do skolky. a aj stary rodicia si ju uziju.
a co mas noveho za ten cas co si tu nebola?

vavenka
autor
15. sep 2009

Cau Evus, no konecne si sa ozvala 🙂
Kati uz aj 9+0tt je 10tt 😉

evus
15. sep 2009

kati,ani nic nove,akurat som sa trosku donutila a konecne som sa prihlasila na anglictinu,je to dialkove studium,vsetko sa ucim doma,vsetko mi zasielaju,akurat testy sa robia cez net a zaverecna skuska potom tam u nich a celkom mi to ide.a ty ako kati????som taka rada,ze ti to uz takto konecne vyslo a este pred tou potvorou laparkou 😉 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre