• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
ahojte :slight_smile: to je zas pocasie, z tohto len depky mozu byt. Slniecko si dava teda nacas :angry:
11. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte :wink:
Vavus ako si dopadla v banke daju ti eurace na domcek? A co mas dnes dobre na obed? Zeby nejaka salamka? :grinning: Pozyvam ta na francuzske zemiaky, aj ked cez vik ste tusim aj vy mali vsak?
Kati v pia budem silno silne drzat paluchy az kym mi nezmodraju :slight_smile:
My sme mali vcera stretko mamiciek, tak bolo fajne. Zjedla som dva zakusky, takze moja dieta je v kybli :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam, ze ked bude teplejsie, tak pojdu kilecka dolu!
11. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte janulik aj petulig, dakujem za drzanie palcov. ale vobec nemam pocit zeby som bola tehu :unamused: . vcera som aspon citila podbrusko a prsia a dnes nejak nic :unamused: . asi klesa progesteron a pride mrcha.
11. mar 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja som tiez nic necitila az kym mi nezacalo byt v 6tt zle...takze to nie je smerodajne...

janulik a nechodite s jakubkom plavat, alebo cvicit?

petulig ako sa mas?
11. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janulik nem nem salamka, uz vyse tyzdna som na ovoci a zelenine :slight_smile: ale dakujem za pozvanie....
Janulik vyzera to nadejne, na hrubu stavby by sme mali dostat a potom sa uvidi :grinning:
Peti ahoj, ako sa maaass?
Aden jasne, treba pomalicky, lepsie ako vsetko naraz, je to prilis velky napor na penazenku :confounded:
11. mar 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave a pozemok mate kde?
no napor aj na penazenku aj na nervy ked ti nieco nedodaju na cas...napriklad na ten kocik sa moze cakat aj dva mesiace...ale pani nam ho uz objednala a vravela ze ak zaplatime zalohu, alebo aj celu sumu, tak nam ho tam necha do augusta na sklade aby nam nezavadzal doma...
11. mar 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aden pri Kosicach blizko, asi 8 km.....
11. mar 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brééé ránko :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ideeeem ranajkovat :zipper_mouth: :dizzy_face:
Ako sa dnes máte? U nás prsiiiiiiii :angry:
11. mar 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaam sa celkom fajn, akruat som strasne hladnaa ale uz za chivlku utekam na obed. Zle mi uz nebyva, uz len sem tam krpec vymysla. Zistila som ze spenat, paradajky a sampiony krpcovi nechutia,vzdy mi je zle po nich. hmm a ja ich maaam tak rada.A brusko mi uz rastie, tiskaju ma rifle ked dlho sedim. A inak po starom. Uz tu davno nebola nova tehula. :slight_smile: Chcelo by to novu vlnu
11. mar 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi tak dobru chut k ranajkam :angry: :grinning:

putul rada ta vyslisim a zacnem tu novu vlnu :grinning: :dizzy_face:
11. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden este nechodime az v maji, plavanie aj fit lopty su od 6.mes. aj kv.pocasiu nevien si predstavit, ze by sme po plavani vysli do takej zimy brrrrrrrrr :unamused:
zuzi a ze vraj zle spavas, VERIME :slight_smile: Kubko sa rozhodol, ze bude vstavat o 6tej tak mam velku radost :frowning2:
kati veru mala by si zdvihnut novu vlnu :grinning:
11. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja sa pridam tiez tento mesiac, lebo potom uz nestiham rodit v r. 2009 :grinning: :grinning: tak o 10 dni zahlasim //, moze byt? :grinning:
11. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave jasne, budes druha v poradi novej vlny :wink:
11. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati si si vsimla ze Ty, Tini a ja sme tu takmer tri posledne netehule? Ostatok tu vsekty uz len tehule alebo maminy prispevaju :sweat_smile: :sweat_smile:
11. mar 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este zuzub si zabudla.
vsak coskoro uz zalozime tu temu lady tehulky a maminky. uz to dlho nepotrvaaaaaaaa
11. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati hej jasne, mne este furt sem tam nedojde ze je zase netehula :cry:
11. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, ale vsak coskoro bude aj s nami :slight_smile:
11. mar 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati ja by som na tvojom mieste testila uz asi, kolko si teraz DPO?
11. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes so chcela a keby nebola teplota zase len tych 36,8 ale stupla by, tak by som aj testla. ale baby z grafov ma prehovorili.
som 11 DPO a asi uz vydrzim a testnem v piatok. alebo netestnem, lebo vacsinou mi na 13 DPO klesne teplota a som v haji
11. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik, vsak práve preto vstávam tak neskoro, lebo v noci nespim :angry: Zaspala som okolo 1 a o 3 som uz bola hore. potom o 5 ... a 6.... a okolo pol9 som zaspala.
Dáte si so mnou kávicku? :slight_smile: Akurát na nu cakám v posteli :grinning:
11. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zase mi rano nesiel MK :unamused:
11. mar 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ahooj :slight_smile: ako sa mas?
11. mar 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa práve chystať do roboty, tak sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz som bez manželíka, tak mi je smutno :cry: a možno nepríde ani na víkend domov :pensive:
11. mar 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi a kde je?
Joj ja som s tym mojim zas v kuse, musim sa priznat ze zajtra ide do BA tak sa celkom tesim :grinning:
11. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Snazizuzi ja by som poprosila jednu kavicku, sa mi oci zatvaraju :confounded:
11. mar 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si prosim kavicku :slight_smile:
baby prisla mi vyplata a je mi do placu...normlane je to z mesiaca na mesiac horsie a pritom nas kazdy chvali ake mame super vysledky...esteze onedlho odchadzam... :frowning2:
11. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kávicka letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: Okná otvorit :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi dakujeme :slight_smile: fajnucka je :slight_smile:
11. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rado sa stalo :grinning: manzel vie varit dobru kávu, vsak? :grinning: vzdy mi urobi aj vyzdobu, slahacku s grankom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok