Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
20. nov 2009

ja som tiez nepribrala, skor mam pocit ze mi schudli nohy a zadok..co ma tesi.. 🙂
prsia mi narastli tiez a tusim uz aj to brusko zacina vykukovat..

hepinka
20. nov 2009

Lucik, dik za info - nasi znami boli takisto spokojni, ale vcera ma predavac pri porovnavani kocikov presviedcal, ze casualplay je uplne nanic, ze sa kazi a ze Peg Perego je naj. Lenze novy typ (myslim 3 kombinacia) stal vyse 25tis. korun a to sa mi zda fakt dost. No ja este popatram, popytam sa znamych a rozhodnem sa.

lucik...
20. nov 2009

tak mě zase hepi známá která prodává kočárky ujišťovala že je skvělej tak nevim 😀

houbik
20. nov 2009

Ahoj holky, tak jsem tu zas delší dobu nebyla, do uterka sme byli s manzelem na Sumave, kde sme si davali tury, celkem sme za 3 dny zvladli 55 km, tak jsem rada, ze to zatim v poho vse zvladam...jinak v praci frmol, tak se vas snazim docitat v mezicase 🙂 koukala jsem, ze ste rozebiraly pasy v aute, ja mam tedy takovy ten bezpecnostni pas do auta, ale airbag vypnuty nemam, myslite, ze by tedy na spolujezdci mel byt vypnuty? u ridice se ale vypnout neda, stejne tak, kdyz jezdim sluzebne ☹ jinak ja jdu na 4D ultrazvuk az ve 26tt, takto mi to rekli v Gennetu, tak nevim no...a ve stredu jsem ted byla na tripplech a vysledky by mely byt za tyden...
lucik: psala si o casualplay S4, me se taky strasne libi, jen mi trochu vadi, ze nejde otocit proti smeru jizdy, nevis, jestli v te kolekci pro rok 2010 to uz jde? a neptala ses, jestli je vhodny pro kvetnove mimco? ma pry trochu uzsi korbicku, ze se tam pak uz moc nevleze...diky
Tak ja vas jdu zase docitat a pripadne na neco zareaguju 🙂

lucik...
20. nov 2009

houbi ahoj 😉 jo to že se nedá otočit proti smeru jizdy my taky vadi ale my se rozhodovali mezi timto a xlanderem a tam to taky nejde... na kolekci 2010 sem se vůbec neptala, nam se libi tahle kolekce 😀 a ta korbička nevim no.. Stejnak už je v zimě budeme mít ve sportáku ne.. Od kolika měsíců se dává dítě do sportáku?

andelka
20. nov 2009

luci: do sporťáku myslím nejdřív v 6 měsících, možná spíš i později, až umí samo bezpečně sedět, prostě až je na to připravené. Ale většinou se dají zádíčka dát do více poloh, nejen do úplného sedu.

lucik...
20. nov 2009

no to vychází v 6m a to bude listopad no.. tak snad tam to dítě v říjnu ještě narvu, určitě budeme mít malinký 😀

andelka
20. nov 2009

lucik: doufej. Ještě tam musíš dát nějaký fusak, aspoň lehčí, letos v říjnu už sněžilo. Já se toho též trochu bojím, ale zas, když vyndám vložnou tašku, tak by se mi tam mrně vešlo i s fusakem, snad. No, uvidíme časem, že jo 😅

mishutka
20. nov 2009

Uvidíme, ale když člověk zvolí správné, kvalitní prádlo tak není možné tam toho prcka nenarvat 😉 a aspoň mu bude teplo 😎
Stejně já nemám ráda zimu tak pochybuju, že budu někde trajdat po venku 😀

zdenkapo
20. nov 2009

holky dítě do sporťáku ne dřív než samo sedí pevně a to v 6ti měsících teda není leda byste ho vozili v leže...

andělko to buď v pohodě úplně,poněvaďž do Baby Merc se ti i ve fusaku vejde dítě do hluboké verze i další zimu-takže v roce a půl- syn je červnový a jezdil v poho celou další zimu a spinkal v teple 😉

zdenkapo
20. nov 2009

no,to je ta nevýhoda těch pidi kočárků moderních co se nacvakávaj na konstrukci,většina je fakt malá na fusak,takže jsem ráda za Baby Merc

andelka
20. nov 2009

zdenka: Ještěže tě mám 🙂 Já jsem to zas až tak nestudovala, ale zdál se mi velký dost. My bychom pak na léto, po roce chtěli koupit nějaký lehčí sporťáček, ale na další zimu bych zas ráda používala tenhle, kvůli kolům a tak.

zdenkapo
20. nov 2009

andělko,mi máme do auta do zoo a do obchodu tento http://babyshoping.mimishop.cz/detail.php?zbozi... je fakt super skladný a lehký,takže v kufru nijak nepřekáží a je k tomu i nánožník,takže i do zimy se hodí akorát se s nim hůř jezdí v terénu,ale to zas na procházky přestavim Baby Merc,takže mi jsme vybavení 😉

klaarka22
20. nov 2009

Michalag:chtěl ajsem x landera XA ale když jsem ho byla okukovat v krámě přišla mi hluboká korba stráášně malá...
Lucik co se týče casualu mam na něj svůj názor,je na vzhled úžesnej ale hluboká kora je taky malá a hodně mých kámošek co ho má si stěžuje na ten záhlavek v hluboký korbičce

Měřila jsem to camarelo Q12 a to má hluboká 83 cm a sporťák 93 což u nás zatim největší k dostání takže asi budem brát tohle.
Manžovi se líbí jane slalom pro ale mě teda ne trojkolku nechci 😖

andelka
20. nov 2009

zdenka: Zajímavý, ale mně se nelíbí řešení podvozku, chtěla bych klasické golfky se 4 kolečky, ale též nějaké lehčí, na cestování a tak. Ale zatím netuším jaké, no na to je ještě čas. 🙂

zdenkapo
20. nov 2009

klarko tak bych po zkušenostech klidně šla do trojkolky,lépe se ovládá,ale tak t čtyčkolka s točícíma předníma kolama asi tak není špatná,když se ty kola nepotkaj a neseknou... Baby Merc je na pevno a na to naže oužívání to stačí a pak na výlety mám tu trojkolku viz. výše

zdenkapo
20. nov 2009

no andělko to je sice možné,že se ti nelíbí,ale normální golfky jsou neskladné-jsou po složení příliš dlouhé a zabírají moc místa,tohle je super a i pro pěšího-vezmeš to jak tašku za úchyt a jdeš,kežto s těma golfkama budeš všede šermovat jak fakt s holí-proto golfové hole 😉

klaarka22
20. nov 2009

Zdeni,mě ta trojkolka přijde co se týče staility na prd kor kdyř jí budu očas řídit jen jenou rukou abych mohla držet to svoje druhý dítko za ruku....
to co máš ty ten baby merc šla bych do něj ale nevejde se mi do kufru a když pojedem v létě na dovču tak jsem namydleaná jak blesk...
to camarelo má přední otočný takže to je pohoda....
mám zkušnost s cortinou je to trojkolka ale sporťák je na prd,pokud nemáte zatíženej košík a mimčo máte při smru aby vidělo ven a leží tak se kočár zaklápí dozadu...
Peg perego GT3 třeas má jen ruční brzdu což v autobuse nebo kdekoliv jinde moc neuvítáte...

klaarka22
20. nov 2009

co se týče golfáču souhlasim se Zdenkou,měla jsem chicco ct 05 a byli na chuja kdejžto chipolina omnia 4 byly seperácky skladný

mishutka
20. nov 2009

Já si myslím, že v nešní době je těžko vybrat 😉 To co má velkou korbu a je pro někoho "praktické" pro druhého nevhodné...
Takové ty kočárky s velkýma korbama mi přijdou neskladné a nevím kde bych si ho v bytě parkovala 😝
Přijde mi i autosedačku si nacvaknout jako velká pomoc než nechávat autos. v autě a tahat hlub. kam dám nákup????

klaarka22
20. nov 2009

Mishu jak řikám já dneska je toho tolik na výběr a na přemejšlení že to až hezký neni..stejně si každá vyberem co nám bude vyhovovat,ne?? 😉

andelka
20. nov 2009

A proč se valstně ty golfky skládají? Jako při jaké příležitosti. Já jsem myslela, že prostě vyjedu z baráku, mámv tom dítě, je to lehké a fertig. Nějak mě nenapadá, proč bych to měla skládat a někde nosit. Mně jde spíš o to, abych to mohla mít složené doma někde v koutě, vytáhnout je, rozložit, dát do nich dítě a abych se s nima vlezla do výtahu.

mishut: Právě, každá máme jiné požadavky, jsme v jiné situaci. My nemáme auto, takže autosedačku neřeším. Máme kočárkárnu, takže kam dát doma kočár taky neřeším, ale zas mám jiné požadavky, které bych chtěla, aby kočárek splňoval. Tak snad si každá vyberem podle našich představ a budeme spokojené 🙂

xxx.klarka
20. nov 2009

Ahojky. Tak jsme byli dneska nakupovat, koupila jsem si těhu rifle, sice se mi při placení podlamovali kolena, ale alespoň budu mít pohodlý a miminko také. Také jsem narazila na kartáček pro mimí a na nůžtičky, tak jsem je koupila 🙂

S těma pověrama - přece přítelova mamka. Ona při prvním těhu někdy před 39 lety přišla o mimí ve 4,5 měsíci. tak si to moc bere všechno. Kdyby tak věděla co vše už máme doma 😀 Radši jí ani nic neříkám, aby jsen nemusela to všechno poslouchat.

aadus: přesně jak píšeš, mě ten nákupy nedělají moc dobře, v krámě mi je nevolno, tak nevím jak dlouho to vydržím vždycky v tom krámě. taky chci do února mít vše nakoupeno a pak pomalu začít prát a žehlit. pak ke konci se mi to nebude chtít dělat, to budu mít co dělat se sebou si myslím 😀

michalg: mě by se ten x-lander také líbil, ale nemá přehazovací rukojeť a taje pro mě důležitá. líbí se mi orlando alu od palexu, mám ho v galerce tak koukni. 😉 koncem ledna ho chci objednat.
já prozatím nenabrala nic, shodila jsem 4 kila a ty se mi furt drží dole, asi za to může i moje občasné blindění.

bibi13
20. nov 2009

no môj favorit je stále ta bexa a aj ostane.. tiež som rozmýšlala nad camarellom, ale nepáčila sa mi športová časť a dalšie nejaké veci..🙂.. takže tak.. ale ako píšete, kažej vyhovuje niečo iné.. 🙂

marmar1
20. nov 2009

ahoj holky,tak já ten casual mám už skoro 2 roky a spokojenost a navíc to nejsou vůbec kazové kočáry,korbička je menší ale dítě tam v pohodě vleze i s fusakem,do sporťáku jsme malého dali už v 5 měsících jde polohovat do úplného lehu,takže je vhodný i pro malé prcky,dá se perfektně řídit a hlavně je opravdu lehký a výborně skladný 😉

houbik
20. nov 2009

lucik: ja myslim, ze se to moc nelisi, mrkni: http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz... tohle je ta kolekce pro r. 2010. No ja váhám mezi casualplay, ktery se mi strasne libi, ale trochu mi vadi to co jsem psala a pak teutonii, ktera by mela mit vse, ale zas neni vzhledove tak dokonala 😅 to je tato: http://www.spuntik.cz/teutonia-spirit-s3-trend-...
a jakou budes volit barvu?

terkajesterka
20. nov 2009

golfky jsou lehké a skládací např. pro cestování v mhd, když je dítě už větší a chodí. 😉 my je máme cca od roku a půl doteď.

Holky, mám výsledky z tripple testu - negativní 😀 uf.

terkajesterka
20. nov 2009

jinak po zkušenosti s naším prvním dítětem jsem ráda, že máme velký kočár, aby se tam na zimu vešel i s fusakem - na to je taky možná dobré myslet, protože já třeba nechci, aby v zimě jezdilo dítě v relativně otevřeném a nechráněném sporťáku.

mishutka
20. nov 2009

Holky, proč některé nechcete vědět pohlaví??
Mě to zajímá 😀

terkajesterka
20. nov 2009

chci to mít jako překvapení. Měli jsme to tak u prvního dítěte a chceme to zažít znova 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre