• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Ahojky baby tak som hodila do mojho fotoblogu fotku mojho "majoveho" :grinning: zazraku. Uz nas pustili domov, sme plne kojeni a dnes nas bol uz pozriet aj pediater :wink:
1. apr 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty no neviem ci sa z toho vyvleciem, ale pokusim sa :grinning:
1. apr 2010 o 14:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helka - Samí je úžasný a vůbec nevypadá na to, že se naodi dříve - ještě jednou gratuluji :slight_smile:
Moni - nedej se, oni se nezblázní :wink:
1. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a dodatocne vdaka za gratulacie :wink:
1. apr 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helka Samko je šikovný, opravdu nejde poznat, že se narodil dřív
antyn ze začátku bych během kojení nejedla luštěniny, čerstvé pečivo a ovoce. A postupně budu zkoušet jestli to bude tak strašné nebo bude malý nezmar po tatínkovi s snese všechno
1. apr 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helus gratulujem aj ja :slight_smile:

a baby budem teda odolavat, uvidim dokedy :slight_smile:
1. apr 2010 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helka jeeeeeej krasnucky je :slight_smile: este raz gratulujem..
1. apr 2010 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
helka, ten je naaadhernyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... a nemozem dat nejaku foto do spoloc. albumu majovciatok?
1. apr 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helka je nádherný.. a už jste doma??
1. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helka-kráááááááááááásny a naozaj ani nie je vidno že sa narodil skôr lepšie by som mu tipovala že je tam ešte väčší zlatučký
1. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci inak co davas do cestovinoveho salatiku? hm bo som uz vseliake videla a chutnala
1. apr 2010 o 14:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helka
nádherný chlapeček a míry super, já měla při narození prý 47cm a 2,7kg.... moc blahopřeju

Anty
obecně se při kojení skoro nic :grinning: nadýmavé,mastné,kořeněné,kyselé..... jahody rajčata,kakao,čokoláda,.... to musíš pak vychytat,co tvojemu mimi bude vadit a co ne.... některé děti jsou odolné a nenadýmá je nic... hlavně pij ten čaj pro kojící a bude v poho....

NAdýmání
ještě já teda radši koupim ty kapky přírodní proti nadýmání- jak se to jmenovalo??? prosím,ať si to napíšu
1. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak po tom co tady čtu, že může vadit při kojení - tak to se budu do konce těhu raději vším cpát, ať mi to pak nechybí :grinning:
1. apr 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni myslím babycalm

moni co dům dá :grinning: Rajčata, okurku, tvrdej sýr, vajíčko, čínský zelí a orestovaný okořeněný kuřecí maso a zaleju to bílým jogurtem :dizzy_face:
1. apr 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik
zrovna jsem asi na to teda narazila- toto- http://www.docsimon.cz/zbozi/babycalm-15ml-koncentratu
1. apr 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, všechny vás zdravím!!!!
Helka, moc gratuluji!!!! Malý je kouzelný!!!
1. apr 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PA nám třeba vyprávěla, když měl její malý koliky, že jedla jenom rýži a stejně ho to nadýmalo. A pak si vyber
zdeni já znám akorát Sab Simplex, Babycalm a Biogaia. Které máš na mysli netuším
Teda dočíst vás se asi ani nedá...
Já jsem se ze začátku kojení bála jíst skoro všechno a během šestinedělí jsem díky tomu zhubla 18 kg :grinning:
1. apr 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni jo to je ono.. taky to asi koupím pro jistotu :dizzy_face:
1. apr 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naro super, doufám že tak nějak to půjde i u mě :grinning:
1. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem po první tři měsíce pila jenom fenyklový čaj bez příměsí a měla jsem malýho často rozbalenýho, aby si mohla zatřepat nožičkama a tak od čtyř měsíců jsem jedla už úplně všechno. Měli jsme na tohle celkem kliku. Tak jsem zvědavá, jaký to bude teď...
1. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela, kludne daj fotku , vyber si ktoru chces :wink:
lucik, vcera nas pustili domov :slight_smile:
Zdenka no ved aj pre tie miery (podla utz bol vacsi o 2 tyzdne) nejak ten porod nezdrziavali , keby bol narodeny v termine tak by mal cez 4 kila :slight_smile:
Pri kojeni je vela obmedzeni, citrusy, strukoviny, rozna zelenina - paradajky, kapusta, ...ovocie ako napr. jahody...
Z napojov vynechat tie s bublinkami , i ked mne osobne pomaha vinea (tvori sa mi vela mliecka) ale musi byt samozrejme vybublinkovana...
1. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, je to ten BabyCalm tedy- Sab Simplex už nechci-jsou to zbytečné chemikálie, toto je 100% přírodní a co jsem na netu našla,tak si to mamči chválí a je prý mnohem lepší než sab simplex...
1. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik no tak potom fajn bo ja tiez tak co dom dal, ale kedze svokra teraz neje maso tak som robila bez maska
1. apr 2010 o 15:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helko tak to je super :wink: jak jste tam byli dlouho? Vinea je tuším něco jako v ČR top topic že, takový ten nápoj z hroznů
1. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni super, koupím to pro jistotu, ale doufám že nás to nebude trápit...
1. apr 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne pri dvojickach zaberal babycalm v kombinacii s flatulinom (kremik na prirodnej baze) , sab simplex prip. espumisan na nas nemal nijaky vplyv.... Biogaia su probiotika, nie ?
A ještě k tomu ten stres, když mimčo řve a člověk neví proč. Mě ty kilča šla dolů sama. A taky jsme byli s manžou na všechno sami. Ona potom, když přijede babička, která navaří a miminko občas pochová, tak je to taky jiný.
Takže bojim bojim, že tentokrát mi to dolů tak rychle nepůjde :frowning2:
lucik, boli sme v nemocnici 14 dni :wink:
1. apr 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok