Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie x-) 🙂 x-)

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem
helka1
1. apr 2010
Ahojky baby tak som hodila do mojho fotoblogu fotku mojho "majoveho" 😃 zazraku. Uz nas pustili domov, sme plne kojeni a dnes nas bol uz pozriet aj pediater 😉
monikapd1
1. apr 2010
anty no neviem ci sa z toho vyvleciem, ale pokusim sa 😃
antynka1
1. apr 2010
Helka - Samí je úžasný a vůbec nevypadá na to, že se naodi dříve - ještě jednou gratuluji 🙂
Moni - nedej se, oni se nezblázní 😉
helka1
1. apr 2010
Baby a dodatocne vdaka za gratulacie 😉
aaadus
1. apr 2010
helka Samko je šikovný, opravdu nejde poznat, že se narodil dřív
antyn ze začátku bych během kojení nejedla luštěniny, čerstvé pečivo a ovoce. A postupně budu zkoušet jestli to bude tak strašné nebo bude malý nezmar po tatínkovi s snese všechno
monikapd1
1. apr 2010
helus gratulujem aj ja 🙂

a baby budem teda odolavat, uvidim dokedy 🙂
nikkka
1. apr 2010
helka jeeeeeej krasnucky je 🙂 este raz gratulujem..
michalagautor
1. apr 2010
helka, ten je naaadhernyyyyyyyyyyy x-) x-) x-) x-) x-) .... a nemozem dat nejaku foto do spoloc. albumu majovciatok?
lucik...
1. apr 2010
helka je nádherný.. a už jste doma??
sonita
1. apr 2010
helka-kráááááááááááásny a naozaj ani nie je vidno že sa narodil skôr lepšie by som mu tipovala že je tam ešte väčší zlatučký
monikapd1
1. apr 2010
luci inak co davas do cestovinoveho salatiku? hm bo som uz vseliake videla a chutnala
zdenkapo
1. apr 2010
Helka
nádherný chlapeček a míry super, já měla při narození prý 47cm a 2,7kg.... moc blahopřeju

Anty
obecně se při kojení skoro nic 😃 nadýmavé,mastné,kořeněné,kyselé..... jahody rajčata,kakao,čokoláda,.... to musíš pak vychytat,co tvojemu mimi bude vadit a co ne.... některé děti jsou odolné a nenadýmá je nic... hlavně pij ten čaj pro kojící a bude v poho....

NAdýmání
ještě já teda radši koupim ty kapky přírodní proti nadýmání- jak se to jmenovalo??? prosím,ať si to napíšu
antynka1
1. apr 2010
Tak po tom co tady čtu, že může vadit při kojení - tak to se budu do konce těhu raději vším cpát, ať mi to pak nechybí 😃
lucik...
1. apr 2010
zdeni myslím babycalm

moni co dům dá 😃 Rajčata, okurku, tvrdej sýr, vajíčko, čínský zelí a orestovaný okořeněný kuřecí maso a zaleju to bílým jogurtem x-)
zdenkapo
1. apr 2010
Lucik
zrovna jsem asi na to teda narazila- toto- http://www.docsimon.cz/zbozi/babycalm-15ml-konc...
nara
1. apr 2010
Ahoj holky, všechny vás zdravím!!!!
Helka, moc gratuluji!!!! Malý je kouzelný!!!
aaadus
1. apr 2010
PA nám třeba vyprávěla, když měl její malý koliky, že jedla jenom rýži a stejně ho to nadýmalo. A pak si vyber
zdeni já znám akorát Sab Simplex, Babycalm a Biogaia. Které máš na mysli netuším
nara
1. apr 2010
Teda dočíst vás se asi ani nedá...
nara
1. apr 2010
Já jsem se ze začátku kojení bála jíst skoro všechno a během šestinedělí jsem díky tomu zhubla 18 kg 😃
lucik...
1. apr 2010
zdeni jo to je ono.. taky to asi koupím pro jistotu x-)
lucik...
1. apr 2010
naro super, doufám že tak nějak to půjde i u mě 😃
nara
1. apr 2010
Já jsem po první tři měsíce pila jenom fenyklový čaj bez příměsí a měla jsem malýho často rozbalenýho, aby si mohla zatřepat nožičkama a tak od čtyř měsíců jsem jedla už úplně všechno. Měli jsme na tohle celkem kliku. Tak jsem zvědavá, jaký to bude teď...
helka1
1. apr 2010
michaela, kludne daj fotku , vyber si ktoru chces 😉
lucik, vcera nas pustili domov 🙂
Zdenka no ved aj pre tie miery (podla utz bol vacsi o 2 tyzdne) nejak ten porod nezdrziavali , keby bol narodeny v termine tak by mal cez 4 kila 🙂
Pri kojeni je vela obmedzeni, citrusy, strukoviny, rozna zelenina - paradajky, kapusta, ...ovocie ako napr. jahody...
Z napojov vynechat tie s bublinkami , i ked mne osobne pomaha vinea (tvori sa mi vela mliecka) ale musi byt samozrejme vybublinkovana...
zdenkapo
1. apr 2010
jj, je to ten BabyCalm tedy- Sab Simplex už nechci-jsou to zbytečné chemikálie, toto je 100% přírodní a co jsem na netu našla,tak si to mamči chválí a je prý mnohem lepší než sab simplex...
monikapd1
1. apr 2010
lucik no tak potom fajn bo ja tiez tak co dom dal, ale kedze svokra teraz neje maso tak som robila bez maska
lucik...
1. apr 2010
helko tak to je super 😉 jak jste tam byli dlouho? Vinea je tuším něco jako v ČR top topic že, takový ten nápoj z hroznů
lucik...
1. apr 2010
zdeni super, koupím to pro jistotu, ale doufám že nás to nebude trápit...
helka1
1. apr 2010
Mne pri dvojickach zaberal babycalm v kombinacii s flatulinom (kremik na prirodnej baze) , sab simplex prip. espumisan na nas nemal nijaky vplyv.... Biogaia su probiotika, nie ?
nara
1. apr 2010
A ještě k tomu ten stres, když mimčo řve a člověk neví proč. Mě ty kilča šla dolů sama. A taky jsme byli s manžou na všechno sami. Ona potom, když přijede babička, která navaří a miminko občas pochová, tak je to taky jiný.
Takže bojim bojim, že tentokrát mi to dolů tak rychle nepůjde 😞
helka1
1. apr 2010
lucik, boli sme v nemocnici 14 dni 😉