Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
7. apr 2010

klarka, teda vy idete dobre rýchlo...za chvíľočku budete mať hotovo 🙂

andelka
7. apr 2010

klarka. jo tak to jo. Můj švagr je zase původně truhlář 🙂 Tvoje maminka má zajímavé zájmy 😀 Ale momentálně se velmi hodí, že jo?

xxx.klarka
7. apr 2010

zzuzul, taky se z toho těším, že to jde tak pěkně bez komlikací 😵

Jo jinak, dneska jsem volala tomu pánovi skrz internet a on na mě zapoměl 😠 Tak snad zítra přijede to předělat. Sedím tu jak trubka na zemi u okna, protože to je jediné místo kde chytnu signál ze zhora. 😅 😅 😅

aktaka
7. apr 2010

Klarka, klobouk dolů. kéž by i u nás šlo všechno tak rychle 🙄 😅

xxx.klarka
7. apr 2010

andelka, máma není vyučená. Učila se na porcelánce myslím. Ale jak nemohla nikdy sehna práci, tak chodila dělat takovýto věci a prostě jí to baví no 😀😀 Hodí, hodí, to víš že jo. 😕

xxx.klarka
7. apr 2010

aktaka, děkuju. Ale už se těším až bude hotovo a budu moc normálně sednout k notasu a napsat a pročíst všechno co se tu děje. Takto to hodně zanedbávám a vím prd.

andelka
7. apr 2010

No my se doma zase zhádáme při sestavování nábytku - to je tak vždycky. Bo chlop ví všecko nejlíp, ani se nemusí koukat do návodu a hlavně to chce mít rychle hotovo - kdežto já radši pomaleji, ale pořádně. Už abychom měli všechno v richtiku.
Dneska se na byt přijde podívat vodař a asi se pojednou rovnou koupit baterie, umyvadlo a pod. Anebo si řeknem co chcem a koupí to on, to ještě nevím. Ale čas strašně rychle utíká, přes velikonoce se neudělalo nic...no snad to stihnem.

blanka.k
7. apr 2010

Klárko - teda to je rychlost 😨 Tiše závidím, u nás když někdo přijde, tak se ptá, kolik měsíců už tu bydlíme a když řekneme, kolik let, tak na nás hledí... furt tu jsou nějaký krabice s věcma, co se postupně nakupujou, nebo se mají dát do sklepa, atd. A obýváků nemám žádnou skříň, tak jsem to chtěla, není tam TV a ni nic podobnýho, tak všichni myslí, že jsme se teprve nestěhovali 😅

aktaka
7. apr 2010

Klarka, to věřím. taky jsem si tím prošla, ale naštěstí jsem nebyla těhotná, to bych pak asi nebyla tak v klidu

Andel, u nás je to přesně naopak. já chci mít všechno rychle z krku a manžel se s tím patlá. ale musím uznat, že je pak zase všechno dobře uděláno a nějakou dobu to vydrží. ale to mu moc neříkám, abych nezpychl 😀

xxx.klarka
7. apr 2010

andelka, to z nábytkem znám 😀😀

aktaka
7. apr 2010

my bydlíme rok a půl v novém a ze stropu nám pořád trčí žárovky 😅 ale už se to rýsuje, už máme nakoupené 2 světla z 9, co musíme sehnat 😀

xxx.klarka
7. apr 2010

blani, tak mi nábytek atd měli, nám chybí akorát ta postel, takže to jde🙂 Já chci mít všechno kompet krásný a v rychlu než přijde maličká 😀 proto tak jedeme 😀

aktaka, mi se poprvé stěhovali už skoro před 2,5 rokama a ted znova no 🙂 ale je to fajn. Nejsme na to zvykly, je to sice jen 2+1 ale nám to přijde moooooc veliký😀

aaadus
7. apr 2010

Ahojte,
jsem zpět od dr, vyfasovala jakési léky na nedostatek těch červených krvinek a ještě mi sestřička dala letáček, které potraviny obsahují nejvíce železa. Pak jsem si pochodila po městě, zašla do levného textilu a pěkně jsem si tam nakoupila trička, legíny a noční košile. A koupila jsem si kojící podprdu a je fakt hnusná 😝 Asi obětuju peníze a koupím si nějakou lepší s kosticemi mezi lidi, protože to je hnus ty obyčejné. V tom vypadám tak rozplizle. Akorát že v Ostravě mají kulové tak to risknu a objednám z netu.

klarko teda, to je rychlost. A je fajn, že máš tak šikovnou mamku, nemusíš čekat na nespolehlivé řemeslníky
blani my v obýváku krom sedačky, konferenčního stolku a stolu s TV taky nic nemáme. A ani nechceme, protože nám aspoň nikdo nekupuje kde jaké keramické voloviny, které stejně bez milosti vyhazuju do popelnice

blanka.k
7. apr 2010

My máme teda světla všude, ale jedno jsme trcohu posunovali (trhlo se za drát a kus se vyrval jak bylo potřeba), tak máme furt tu rýhu na stropě a nějak není síla to zasádrovat...ale jak bude malej na světě, tak se do toho pustím. ještě mám v plánu dát do obýváku na jedno rohový velký okno záclonu, už je i koupená i ta garnyž, tak čekám, až nebude pupek, se na to vrhnu, protože než bych se dočkala až se do toho pustí M. 😝

aktaka
7. apr 2010

Klarka, my se v jednom roce stěhovali 3x. 2x provizorně, protože nám pořád prodlužovali dodělání stavby, potřetí už tedy do nového. byl to ale celkem nápor na nervy

Blani, já zase chci všechno stihnout teď, myslím, že s prckem už toho potom tolik neudělám. nebo aspoň ne hned. leda že by malá byla extra hodná a spavá, ale to je asi utopie 🙂

Aaadus, já si jdu dnes zkusit kojo prsenku od triumphu. není sice s kosticemi, ale je taková lepší a slyšela jsem na ní dobré ohlasy. taky to bude taková venčící mezi lidi.
http://www.spodni-pradlo-eshop.cz/luxusni-spodn...

blanka.k
7. apr 2010

Já se stěhovala v roce 2004 do podnájmu za M., pak 2005 jsme se stěhovali přechodně k rodičům, po 2 měsících do jednoho podnájmu, po roce došla majitelka, že ten byt potřebuje po víkendu pro tetu!, tak jsem se stěhovali do minigarsonky o patro výš, naštětstí v té době už jsme měli skoro rok koupený nynější byt a čekalo se jen na dostavění, takže po pár měsících další stěhování. Ale našyětstí jsme vždycky chtěli podnájem hezky s vybavením, takže to stěhování bylo docela ok. 😉 Ale teď už by bylo lepší vyhořet než se stěhovat 😅 Takových krámů, a to až přijdou děti a jejich zájmy, koníčky a hromady věcí 😅 Ještě, že máme ty nastávající babičky na vesnici s velkýma půdmama nad barákem, tam se toho vejde 😀

blanka.k
7. apr 2010

Dotaz k tomu masírování hráze a Epino - co je na to potřeba?
Na masáž hráze nějaký ten olej a někdo kdo to masíruje, že? 😅 Olej koupím v lékárně a na masáž musím přemluvit M. 😅
Epi-no - nějaké kondomy asi doma ještě budou, a nejde pak na ně třeba taky použít ten oeljíček? A čím to Epino pak umýváte. Vím, že tu Adélka psala jak se jmenuje nějaká ta vodička z lékárny, ale teda to už ais nedohledám zpět.. 😅

michalag
autor
7. apr 2010

iwonka, ja som to mala vcera a vraj to moze byt zapcha alebo zastavene vetry

aaadus
7. apr 2010

aktaka jednoduchá, ale pěkná. Když mě to tak strašně nebaví si zkoušet ty podprdy, bo jak se vidím v zrcadle, tak je mi zle. Mě se líbí tato a silně uvažuju, že ji objednám
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

lucik...
7. apr 2010

blani myslím že mi někdo říkal že kondomy na epi-no ne e, že ten lubrikant který je v těch kondomech může ten balonek poškodit. Myslím že když ale koupíš obyč lubr.gel tak to bude v poho.. Já to dělám taky s ním.. Dneska poprvé 😀 😀 😀

aaadus
7. apr 2010

blani co jsem si četla v diskuzi o epi-no, tak holky ještě používají lubrigační gel. Ale nevím jestli na vodní nebo silikonové bázi, tak tam zkus nakouknout. A já bych to asi umyla intim gelem. A jestli přemluvíš M. k masáži, tak mějte fakt zhasnuto a ať se ti tam nedívá

aaadus
7. apr 2010

lucik a jaké to bylo?

blanka.k
7. apr 2010

Já jsem říkala mamce, že jsem si už koupila 1 kojící, abcyh měla do porodky, že nevím, jakou vel.budu za ten měsíc mít, tak jich nehcci kupovat moc, ale že je děsná a přijde mi, že vůbec nesedí, tak mamka se smála, že kojící jsou fakt hrůza, ať si z toho nic nedělám 😅
Lucik - právě holky na diskuzi o epinu kondomy používají, prootže vesměs mají to epino z druhé ruky, já má m teda nové, ale říkala, jsem si, že když mám doma kondomy...dá se lubrikant koupit normálnmě někde v hypermarketu? Já vžcyky když jdu kupovat nějaký tyhle věci (třeba poprodní kalhotky), tak se zamnou vytvoří fronta samých chlapů, co koukají, co kupuju... 😝

lucik...
7. apr 2010

aaadu mnooo zajímavé 😀 😀 😀 Nejdřív jsem dala 21cm a na potřetí pak 24cm tak jsem byla spokojená že na poprvý dobrý a odložila to 😀

lucik...
7. apr 2010

blani jo určo se to dá koupit normálně v hypermarketu tam někde u kondomů

blanka.k
7. apr 2010

teda myslím frontu v lékárně, ješt ěminule tam byla ochotná lékárnice, která velice nahlas mi ty kalhotky předváděla, roztahpovala, že se do té velikosti fakt vlezu.... jsem byla červená až na prd... 😀

aaadus
7. apr 2010

blanka lubrikant koupíš i v hypermarketu nebo skoč do drogerky
Já teda doma nebudu nosit kojící podprdy. Vezmu si obyčejné bez vycpávek nebo se svleču do půl těla při kojení a hotovo. Stejně bude už vedro a doma mě nikdo neuvidí

aaadus
7. apr 2010

lucik jo ze začátku to prý postupuje rychle. Já budu spoléhat na masáž od manžela, protože jeho jeden prst je jako dva moje

antynka1
7. apr 2010

Jsem zvědavá, jak bude Adelka hodnotit EPI-NO po porodu - jestli jí musely nastříhnout nebo ne 🙂

lucik...
7. apr 2010

anty na to sem taky moc zvědavá.. Dnes už by ji mohli pustit domu.. Tak uvidíme jestli se ukáže 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre