• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
dez ja se taky holim poslepu :grinning:
11. apr 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa holim so zrkadlom a tazka pohoda :slight_smile:
Andělko a ty se vážně pravidelně neholíš? .. A zastřiháváš?
dezy: Tak to bude labužník :slight_smile:

Ještě jsem se chtěla zeptat - jaké máte matrace? My ještě nemáme koupenou a rozhodujem se mezi variantou kokos - molitan, kokos-molitan-kokos a kokos-molitan-pohanka. co myslíte?
11. apr 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi, tak zrcátko se mi ve vaně zamlžuje, holím se vždy při koupání a samozřejmě ani teď si neodpustím horkou vanu :sweat_smile: a pak to tak vypadá.. musím holt po slepu ;)
11. apr 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dez hlavne ze jsme oholene a co tam ma zustat zustane :grinning:
11. apr 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dezy: Nikolivěk, jsem 100let za opicema - možná před. Mi prostě žádná technika nevyhovuje, možná kromě krému, ale na to zas nemám nervy, roste to hrozně rychle, to bych to musela praktikovat obden :unamused: A strojek na vlasy nevedem. Ale jako sem tam něco zastřihnu, to jako jo, ale žádný velký efekt to není - spíš jen tak v létě, kvůli plavkám.
Čááááu holky čáááááu,
téééda Adél takový hodný miminko....a vítejte zpět....jen ať je tak spavej dál.... :wink:

Klári vy jedete jako draci.....a postýlka je supeeeer
aadus ta tvoje taky.... :wink: jak jinak..... :slight_smile:

holky vy tu teda řešíte téma.....přidám se do klubu opuchnutejch a hned se po porodu ošahávajících.,...jen já to měla naopak...jsem se bála aby mi ďuru nezmenšili....víte jak to šití ..se překoukne a šup máte menší ďouru :grinning: :grinning:

holení...pro mě muka...jak jsem opuchnutá tak radši páchám harakiri než aby tam vejral manžel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dezy: Ale jinak se holím normálně, nejsem přírodní žena, prostě jen ten spodek mi nějak nevychází, no :confounded:
11. apr 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arcik mesi by sla natahnout ale co s takovou " :grinning: :grinning: lochnou"
Jejda Andi, tak my máme asi kokos - molitan - kokos.. je taková dost tvrdší..
jo a gratulka k Timee,mimochodem nádherný jméno opravdu....tak gratulujeme :slight_smile:
11. apr 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme kokos - pohanka.
11. apr 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
týý jo Gabi ale to by bolelo a při každym šoupnutí si znova rodit to bych taky nemusela rozdejchat :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anděl my máme molitan na tyhle vymoženosti nehrajuuuu..... :wink:
11. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arcik :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky díky za pochvalu postýlky :dizzy_face:
gabab jj, je mi jasné, že ještě ráda dám malého babičce. Nebo teda lépe řečeno našim a babičce. Tchýni ho nedám ani za nic na hlídání a tchánovi taky ne, protože už je starý. A k druhé babičce a dědovi moc nejezdím a tam bych ho taky nedala - kdyby jste to u nich viděli, tak byste pochopili
Já jsme se teda včera holila se zrcátkem a že by tam šlo extra vidět se nedá říct :grinning: No co, u porodu nebudu ani první ani poslední, které tam nějaká ta "ozdoba" zůstala
11. apr 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvědavá teď....za "chvilku " to zase budeme zkoumat.... :grinning: :grinning:
Andi, tak to se na první holení spodku připrav a prvně se ostříhej nůžkama :wink: Nebo u toho vyrosteš než se oholíš žiletkou..
.... Gabi, do které ještě přitom fouká (do té lochny :D)
aaadus neboooj oni ty kočky v porodnici u holení zažívaj větší chuťovečky než nějakej ten trsík hore dole...si vem takovou cigošku :confounded:
11. apr 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andelka my máme matraci kokos-molitan-kokos. Vybírali jsem podle pohmatu a teprve až potom jsem zjišťovali z čeho ta matrace je
11. apr 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky teda nevim jak vy ale já se neholim tejden a můžu si tam zaplejtat copánky :unamused:
11. apr 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za chvili zas budeme mit vitr v ........kapse :grinning: :grinning: :grinning:
arcik já se nebojím. Když to hold nestihne manžel, udělají to v porodnici. To bude myslím to nejmenší zlo z celého porodu pár chlupů navíc :grinning:
Anděl
pro takhle malé mimi nemá smysl kupovat speciál matraci, mám obě molitan,až pak ve 2 letech jsme koupili zdravotní s kokosem Tomáškovi do velké postele a i to je brzo,ale když už jsme pořizovali,tak mu dlouho vydrží....
gabi kdyby jen v kapse :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aaadus ještě aby ses bála....dyť je to normálka.... :wink:

Zdeni souhlasim s tebou :wink:
11. apr 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky už jste komplet v redu na mimča?myslim jako jestli už máte všechno a všude??
11. apr 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda já si nemůžu pomoct ale jako druhorodičku mě to tak moc nebere jako u prvního....
11. apr 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Arcik
jj, mám to podložené od dětské neuroložky,takže jsem v klidu....
11. apr 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Právě, že pro malé mimi to význam má - kokosová matrace (tvrdá) působí proti SIDS a také je dobrá na vývoj páteře.
11. apr 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok