• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
gabab...no ale alespon u mne je ten sex nejaky hezci, i vic orgasmu za sebou...kez by mi to zustalo... :grinning:
17. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayocko, kdyz to boli, tak to nema cenu delat, to je neco spatne.

Anty ...ma rovnatka, ted na ni byl detail :grinning: :grinning:
17. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti - :grinning: Tak záhada vyřešena :grinning:
17. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayocka moj robi aj cez zimu,sic eje zivnostnik,ale rposte maju sefa a toho nezaujima ze je vonku -10
my sme este zo zaciatku mali sex,ale potom ma to vzdy zabolelo,a bolel ma vajecnik a bala som sa o malu a trpla som potom do kazdej dalsej poradne ci je vsetko oki
17. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolita tak to radeji nic nez zit ve strachu :wink:
17. apr 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabap asi tak nejak,lebo naposledy ked bol sexik,tak som opstala doma na pn,kvoli krcku a mm sa boji,aby s azase nieco nestalo,nemuselo to byt sexikom,ale clovek nikdy nevie
17. apr 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak,mimichodem na svatebni fotce ti to moc slusi :slight_smile:
17. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pekne,taky slonik,xixi
17. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak princezna je hore takze maminka sa zase nevyspiii :angry:
17. apr 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolita: moja sa zobudi ked som hladna a kope kope a kope az kym si nevykope nieco dobre do bruska :sweat_smile:
no neviem ako to je ale moj mi hovoril ze maju zakaz robit na stavbach lebo sa v zime stavby hybu vraj to nema stabilitu a moze to po niekolkych rokoch spadnut...

baby na cinemaxe pozeram super film,expertka sa tam rozhodla do vane doma rodit...no chyta ma panika troska :confounded:
17. apr 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta Pergnerka je fakt nejak divna, je to docela hruza, pritom u Vyvolenych byla skvela! Ale slusi ji to, je ale mocmoc hubena.
17. apr 2010 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hubena je az moc a taky se divne krouti :sweat_smile:
17. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ona vzdycky, je takova hyperaktivni, ale je to dost trapny dneska :sweat_smile:
Jdu spat, stejne Andely moc neuznavam... Dobrou noc, at vas briska nechaj spinkat ;)
17. apr 2010 o 22:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka: me taky silene palila zaha a co mi zabralo na noc tak to bylo teply mliko a mandle. Mandle vozim u sebe porad kdyby zacala palet nekde ve meste tak at su v poho. Jinak me nezabiralo nic. Tak drzim pesti :slight_smile:
17. apr 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iivet: jdu to hned vyzkouset renie nezabraly.... uz jsem z toho nestastna. Do toho mi malicka tednalezla uplne pod zaludek...
17. apr 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PA na kurzu nam rikala ze staci 6msndlicek a prestane to, ale ja si jich davam pro jistotu vic :slight_smile:
17. apr 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
palenie zahy mavam aj ja a niekedy aj cely den len s malickymi prestavkami, vtedy mi je najlepsie byt v polosede a nelezat, popripade si dat mineralku Fatra ale najviac co mi pomaha tak je ked obimam wc misu ale samozrejme to musi prist samo, vtedy sa mi ulavi a uz je dobre
17. apr 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

já tu Pergnerovou nemusím vůbec. My jsme včera koukali na noc v muzeu, to byla hovadina :grinning: ale naší malé se to asi líbilo ty zvuky, protože se tam kroutila až drahý nechápal :grinning::grinning::grinning:

My chceme taky potom vypuzvací sexík ... ještě pár dní počkáme a pak se na to vrhneme. :slight_smile:
18. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem rada, ze paleni zahy neznam. Taky asi budeme mit zase bezvlasaty miminko :slight_smile: ale takovy to po najezeni, kdyz se ohnu nebo lehnu, ze bych skoro zvracela, to jo, to znam.
18. apr 2010 o 09:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já budu mít taky plešaté miminko, pálení taky neznám. :slight_smile:
18. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky

tak a dnes teda asi nestíháme a budu rodit bůhví kde.... snad to dobře dopadne....

jo a sexík u nás teda nefunguje na Aničku,je jí to šumák,ani schody,maliník ani práce.... takže je to na ní....
18. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky tak jsem se na vás zase přišla juknout :wink: .když pálí žáha to znamená že mimi bude vlasaté?co je to ten maliník,to je ňáké pití :grinning: ,já že bych nerada přenášela.
18. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mili
čaj z listů maliníku,mám z lékárny porcovaný od Megafyt- taková jen babská pověra,ale co už by člověk nezkusil,že? Má ulehčit porod atd. na vyvolání porodu to asi není,to už bych musela porodit dávno....
18. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenko- takže ho máš jak dení dávku jo :grinning: .tak už chci mít porod co nejdřív za sebou,ale mám strach z šití jestli to dělají na živo nebo to umrtvují nejradši bych nechtěla ani nastřihnout. :zipper_mouth:
18. apr 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mili
jj,konvičku denně....
a z nástřihu neměj strah- to ani nepocítíš,nebolíto.... a šití to je už jen dohra porodu,kdy už si klidná,že je mimi na světě a už to tak nevnímáč, dají ti umrtvovací injekci,je to cítit,je to nepříjemné,ale toho se bojim nejmíň,hlavně ať je v pořádku mimi a mi taky,to ostatní je vedlejší.... a lepší kvalitní nastřižení,než potrhání a následné komplikace...
18. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni ja teda nevim, ale mne siti bolelo snad z celeho porodu nejvic, je to asi fakt individualni. Ale hlasim, ze stehy uz vypadaly a siti se zhojilo :slight_smile:
dneska mame 2 tydny :slight_smile:
18. apr 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já nesnáším jehly a už jen z té představy mam depku,na tohle sem hrozná ale kdo ví až budu rodit,třeba mi to bude jedno :sweat_smile: .achjo nevím na co se psychicky připravit dřív.adel to gratuluji jak to že tě to bolelo tobě to neumrtvili?no sem na sebe zvědavá nejlepší by bylo mě uspat :wink: :sweat_smile:
18. apr 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

zdenka: niekedy veru ani babske recepty na to nepomahaju, tie nase deturence su osobnosti uz v brusku :grinning:

Chcem Vas opat poprosit o podporu, od piatku vecer ma v podstate uz stale boli v podbrusku, citim taky tlak a bolest ako pri ms, znamena to asi len ze zostupil nizsie vsak? A citim sa dost unavena, a co je zaujimave, tak prestala som priberat a uz si to telo tak vela nepyta :sweat_smile: aspon nieco pozitivne.. hihi
18. apr 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili umrtvili, ale mozna mi to jeste nezabralo, nevim.... kazdopadne se toho neboj :slight_smile: kdyz me doktorka sila, tak uz me manzel zase drzel za ruku v naruci mel maleho a kdyz jsem je videla, jak jsou stastni, tak jsem i tu bolest vnimala mene :slight_smile: jak rika Zdenca, hlavni je ze je miminko v poradku, siti se nejak vydrzi :slight_smile:
treba ani nastrih mit nebudes :slight_smile:
18. apr 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanika ja jsem mela ms bolesti cely den pred porodem, od sobotniho rana az do porodu :slight_smile: treba uz se malicky chysta na svet :slight_smile:
holky asi to zni divne ale docela vam to zavidim, sla bych rodit klidne znova :slight_smile: je to prekrasny zazitek :slight_smile: a ty nase poklady za t vsechno stoji :dizzy_face:
18. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok