Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

shaarka
19. apr 2010

blani, autocad poznam, mam robim 😀 😀 😀 ale predpokladam, ze krivku nanasas rucne - ze ti to nespala samo automaticky, ze?

lucik...
19. apr 2010

ahoj holky 🙂
mili mě říkali cs2 a na špičku prstu už před 14 dny 😀
Jinak zdeni moc ti přeju aby malá vykoukla dřív a nemusíš na vyvolávání, ale i tak, brzy to budeš mít za sebou, to je super 😵

xxx.klarka
19. apr 2010

Já se mazala poctivě každý den 2x a prd z toho, břicho mám popraskané jako blázen. Teď se nemažu a už dál nepraská, to by mě trefilo ....

zdenkapo
19. apr 2010

holky no jsem ráda,že mám jistotu,že moc přenášet nebudu a že to bude domluvené,ale stejně to může přijít do t doby samo a budu čekat,kam mi řeknou u nás na pohotovosti kam mám jet rodit.... ale hlavně ať je Anička zdravá a vše půjde co nejlépe.... pokud by to bylo až vyvolání,tak bych na ten termín byla v úSTÍ OBJEDNANÁ...

xxx.klarka
19. apr 2010

mili, já už ve 31tt měla CS3 a otevřená na špičku prstu 😀😀 a jsem pořád tady.

lucik...
19. apr 2010

zdeni a u vás v té porodce malují? A jak dlouho?

iivet
19. apr 2010

blani: dekuju 🙂 fotil me fotograf z Brna - strasne fajn. Jestli jsi z Brna nebo okoli tak dam rada kontakt- je i levnej takze zadny velky vydaje 🙂

zdenkapo
19. apr 2010

Lucik
do 30.4.,takže to určo nestíhám...

Mili
já měla taky před dobou CS3 a na 2 prsty a prý to neznamená blížící se porod....tak nevim

iivet
19. apr 2010

jj, ja to mela jak klarka ve 31tt CS3 a pak 34tt CS2 tak jsem zvedava co me rekne zitra. Bych rekla ze CS1 😀

lucik...
19. apr 2010

zdeni aha... U nás když malují tak za 3 dny je hotovo.. 😀 Ale je to malinká porodnice nooo 😵

Jinak holky jak sem minulý týden psala že mám návaly tak už vím proč.. Mám vysoký tlak 😖 Minule u dr. 135/85 a včera sem se měřila u našich a taky byl vysoký.. Doufám že ho budu mít pořád nějak kolem těch 135/85 a ne vyšší abych nemusela zas do nemocnice 😢 Ale nohy mi nenatékají tak snad dobrý

blanka.k
19. apr 2010

Sharka - jo, je to všechno čárově, nevím,jeslti to umí grafy, mám novou 2009 a hrozně mě štve 😝
Ivet - kdyžtak mi pošli web, ať se pokochám, já jsem byla u foto min.týden u Zvonařky, pokud se fotky povedou jak očekávám, tak k ní pak půjdeme i s malým ale tak nikdy není na škodu mít další foto v záloze 😉 Díky

shaarka
19. apr 2010

blani, ved preto som sa pytala, ci to nie je funkcia, o ktorej neviem 😀 😀

zuzana0409
19. apr 2010

dobre ranko...to bola zasa noc...5krat na wc.... ☹ a celu noc som dostavala krce do nohy strasne .......v stredu idem prvykrat do nemocnice na poraddnu....co mi tam budu robit neviete? 😖

iivet
19. apr 2010

no tehu fotky me delal www.fotolibb.com a svatebni delal www.kamilsaliba.com - k tomu druhymu pak pujdem i s malou. tak jukni

lucik...
19. apr 2010

zuzy podle mě jen monitor, vnitřní vyšetření a popř. utz ale to spíš ne... Určitě nic strašného 😵

xxx.klarka
19. apr 2010

Vás malinko zahrnu dnešníma fotama břušenka ...... a foto našeho "pokojíku" pri prdolku. Akorát na přebalováku ještě chybí úchytky a šupleto. 🙂

aktaka
19. apr 2010

Lucik, já jsem návaly měla úplně na začátku, to jsem si říkala, že jeslti jsem v přechodu či co 🙂 snad to s tím tlakem nebude vážné. mě nohy natékají jak sviň, tak jsem zvědavá kolik mi naměří příští týden v poradně. mívám spíš nižší, tak snad to bude ok

mili1pu
19. apr 2010

tak to jste mě nepotěšily 😉 ,a ju už naděje že malá už jukne na svět, ivat s tím měla problémi tátová přítelkyně a nechali si jí kůli tomu v nemocnici a vyvolali jí porod,rodila před osmi měsíci,ale zase měla nohy jak bambule, tak snad to bude dobrý

lucik...
19. apr 2010

aktaka já měla celý těhu ukázkový nebo spíš nižší a na minulé poradně mi naměřila právě 135/85 a návaly mám.. Mamka mi říkala že když čekala mě tak měla taky vysoký a ležela 14dní v nemocnici a pak jí to vyvolali (ale ona měla extrémní kolem 180 snad)

arcik
19. apr 2010

Ahojík holky....
něco jsem dočetla ale prd si pamatuju,jsem děsná...já vim......
Zdeni tak super že ti to takhle zaříděj pokud se nerozpadneš dřív,to je úžo....

matpaj krááásnej kočíík...

adleko malej ti krásně roste jen tak dál....

Klárko teeeda přebalovák na 1 a bříško takéééé....

Všem co meji dneska poradnu tak hodně zdaru...já jsem se musela přeobjednat na zítra,malá má ATB a na dnešek nemam hlídání...

Gabap všimla jsem si fotečky a krom toho že jsi blond jsem teda nic nevyzjistila.... 😉
U nás dneska krááásně sluníčkově...a já musim bejt zavřená doma s malou...svět je prostě nespravedlivej...mimochodem už spí,ráno si dala vstávačku už v půl 6 tak to zakápla ...chvála

blanka.k
19. apr 2010

Sharka - já myslím, že to má takových funkcí o kterých nevím 😀
Ivet - Salibu znám, teda jeho fotky, ten fotí úžasně 😉 Na ten druhý odkaz kouknu , díky 😉

andelka
19. apr 2010

klarka: Krásný - břuško i "pokojíček" 🙂
Ad story byt - máme většinu vymalováno, koncem týdne by měla být v richtiku kuchyň a snad i koupelna. Pak se vymaluje obývák, položí koberec a můžou se stěhovat mamčiny věci odsud, což znamená, že budeme moct připravovat už konečně i tady 😵 Jen doufám, že se to stihne.
Jinak my taky pěkně rosteme

mili1pu
19. apr 2010

jé ja se zpletla s těmi otoky jsem myslela lucíka,pardón 😅

lucik...
19. apr 2010

mili já vím že se kvůli tomu bývá v nemocnici, ale myslím že to je když je tlak kolem 150/90
Mno uvidíme zítra v poradně noooo

lucik...
19. apr 2010

každopádně tam budu mít tlak určo vysokej už jen ze stresu 😀

zdenkapo
19. apr 2010

Lucik
tak u nás taky není velká porodka,ale tento týden malují porodní sál a příští týden oddělení šestinedělí,protože tam jim ještě tento týden leží mamči,co porodili do včera....
a ten tlak,to jsme na tom stejně... vždy jsem měla normální,pak na začátku těhu nízký až na omdlévání a teď poslední týden nějaký vyšší,dnes 136/82,ale taková jejich hranice je kolem právě 135/85...pak už se sledují otoky a bílkovina v moči a to mám oboje v pořádku... no max.7 dní,tak to nějak vydržim....

blanka.k
19. apr 2010

Já jsem měla v nomocnici 145/95 a nic mi neřekli, a tep v klidu 135 😅 Ale ten mám přes 100 celý život 😅 Ale jinak mám tak kolem 115/75, naposledy teda asi 108/95, a to se mi dělalo nějak divně, asi jak ten druhý tlak byl vyšší....jak píšete, fakt návaly 😝

aktaka
19. apr 2010

Klari pěkné fotky. ty tam těch malůvek máš, to sis fakt mákla. já bych tak jednu a v půlce skončila 🙂

Lucik, tak snad to nebude dědičné 😅

já se zase bojím křečáků, asi si na porod zavážu nohy. u nás je máme dědičné a mámě se nejvíc udělaly po porodu, právě když neměla nohy zavázané

lucik...
19. apr 2010

zdeni tak já měla přesně 135/85 😀 Ale otoky ani bílkovinu v moči jsem neměla.. Otoky nemám ani teď a bílkovinu v moči netuším, to zjistím zítra v poradně.. Doufám že to bude ok.. Max. si poležim no ale 3 týdny do termínu bych tam asi umřela 🙄

mili1pu
19. apr 2010

klárko ty máš krásné bříško a pěkně veliké 🙂 ,a moc pěkný pokojíček pro malou,tam bude ve svém království 🙂 .my nemáme dětský pokojíček ale máme postýlku v ložnici a taky má na zdi namalovaný postavičky ale máme tam méďu pů a jeho kamarády

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre