• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
klarka, pozor aby si sa neprevážila do tej vane, keď sa budeš nad ňou zohybať...ja mám s tým tiež už občas problém :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, klarka, tak ti poslem mokre pradlo........mi ho u vas zavesis :grinning:
21. apr 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som spät z poradnwe....hrdlo mam skratene na 1cm otvorena som na 2cm a CS mam 8 :confused: minuly tyzden som mala 3 :sunglasses: ctg v poriadku takze dufam ze to coskoro pride :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj, jasně :slight_smile: já suším už pravidelně venku :slight_smile:

zzuzul, taky jsem nad tím už přemýšlela :grinning:
21. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky no jsem zvědavá a doufám,že připravené to trochu aspon bude aby mohli vyvolávat a mělo hlavně hned účinek a bylo rychlé.... přála bych si porodit hned v pátek- v sobotu mám narozeniny,tak by bylo hezké už být v klidu a mít Aničku u sebe a v pořádku....
21. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana, super, to môžete mať drobca už za chvíľu pri sebe, to je super ako sa nám to kráti...už môžme v podstate všetky očakávať...ale aj vás kľudne pustím pred seba :slight_smile:

klarka, začína to byť adrenalínový šport :grinning:
21. apr 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenkapo: drzim moc moc moc pesti. Zkouselas treba takovy ty babsky rady pro vyvolani? Ostry jidlo,sexik,horka vana......?
21. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič...idem sa zasa učiť :frowning2:
21. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě štve že moje dr mi nezaposuje CS :frowning2: tak vím prd. Ale jestli vydržíme do pondělí do poradny, tak se jí zeptám jak to vypadá.
21. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, mna moja dr ani nepozera ani nerobi uvz, tak moje CS je vo hviezdach :unamused:
21. apr 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj, tak to je úplně hrozné. Mě vždy UTZ koukne na srdíčko a vyšetřní vnitřně, jen minule poprvé ne, jinak pokaždé.
21. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
zdeni: prajeme Ti to vsetky, aby Ti to rychlo prebehlo, ved uz "Ta natahuju" dost dlho... nech uz si v klidku a mas mimi Anicku pri sebe :wink:
Ja som opat po monitore a mam prist aj zajtra, zase sa tam cosi objavilo, nejaka ta kontrakcia.. zeby sa to uz zacalo? :sweat_smile:
21. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka, mna sa len vzdy spyta ako sa mam, zmeria mi tlak, samozrejme ma odvazi :grinning: , tak sa smejem, ze do poradne kludne mozem chodit aj k susedovi.....a nemusim sa trepat do mesta....
21. apr 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpja, to jo no :grinning:
21. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivet
to víš,že zkoušela a nic nezabírá,tak už to neřešim... asi to tak má být,uvidíme co přijde...

Klarka
to CS je stejnak na posouzení každého lékaře a stejnak to nemusí nic znamenat,já měla při TOmáškovi furt CS 0 a stejnak mi začli kontrakce a porodila jsem.... a je to individuální posouzení, mě třeba ten samé den řekla moje gyn CS0 a v porodce primářka CS3- je dle nějakých několika kritérii,jak je čípek postavený,jak je tvrdý a tak a každý to asi vnímá jinak...

Yanika
děkuji,však že doufám, v ten pátek a porod za chvilku po první snaze o vyvolání :wink: .... no ale bl by to krásný narozeninový dárek... nic jiného nechci,jen ať je zdravá a už na světe
21. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matpaj: taky mi to přijde nefér, dneska to bylo aspoň prosba o radu, ne úkol. Záleží mi na tom, aby to tam fungovalo, ale jsem teda už nastavená na jiné věci a měla jsem co odělat, abych jim neřekla, že jsou banda psychopatů :slight_smile: Holt se země i kola ekonomiky budou muset otáčet i bez nás, viď :dizzy_face:
Zdenka: když mi moje doktorka kontroluje čípek, tak se vždycky tváří strašně soustředěně a zavírá u toho oči, tak se tomu vždy musím smát.
21. apr 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka, aha, jasně. Díky. Já vím že v tom 31tt jsem měla CS3 než mi vzali do nemocnice a od té doby nevím jak na tom jsem. Doktorka vždy řekne jen tady to vypadá dobře a konec.
21. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciknori
no přesně.... a to je právě ono,je to subjektivní hodnocení....

Klarka
neboj,CS není moc důležité,spíš jestli se otvíráš,ale to by ti řekla,a,ty už si stejnak za vodou.....
21. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu zas malé a už si konečně udělám albíčko
21. apr 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee to je drobecek - krasna:slight_smile:
21. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli
Elinka je úplně krásňoučká,já už bych taky chtělááááá
21. apr 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka, už v tom 31tt jsem byla na špičku prstu, ale ted nic neříká ... tak nevím. Asi budu muset říct drahému at to prozkoumá :grinning::grinning:
mě by fakt nevadili kdyby jsem porodila, sem hrozná co .... :unamused:

doli, to je princezna krásná :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je možné aby se mi zmenšovalo břicho??
21. apr 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky moc děkuji je to drahoušek muj :grinning:
klarka no ubyvá vody ale jestli se zmenšuje břicho tak to nevim.
zdenčo je super vědět že už se rozhodna a malou budeš mít už u sebe.
21. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, kraaaasna.... :dizzy_face:

klarka, akoze tebe sa zmensuje brucho?
21. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky..
Doli malá je slaďoučká :dizzy_face:
Kláry ono se ti zdá, že se ti zmenšuje, ve skutečnosti ti "jen" klesá :wink: (jsem vyčetla, proto dělám chytrou) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak holky mě pořád tak bolí kosti a to doho jsem včera sešlapávala pet lahve, a že jich bylo, tak mě ještě bolí prdelovej sval, jak jsem se půl roku pořádně nehýbala :grinning: Ale jinak opět ani jeden poslíček... tělo se pořád na porod nechystá.. no uvidíme, zítra jdu k zubaři a v pátek zase monitor a kontrola v porodce, tak snad ....
21. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálně v brně v bohunicích chodí rehabilitační sestry a cvičí svámi cviky aby se zas tělo začalo hýbat taky na spevnění pánevního dna a na zatahování dělohy atd.úplně mě to překvapilo.nikde jsem o tom neslyšela ale fakt každý den 5 min se věnovala každýmu pokoji.
21. apr 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dezyre, tak ja brucho budem mat zachvilku pri nose :grinning: tak mi stoji..... :grinning:
ale sa tesim, ked mi padne, konecne sa normalne nadychnem........
21. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já ho teda dole docela mám.. i když jsem ho nikdy neměla tak vysoko, že by mě tlačil malej na žebra nebo bych nemohla dýchat.. ale cítím pohyby hlavičky a ručiček už hoooodně nízko :grinning: a jinak velikost břicha, řekla bych, že tak normální, ale už je na hranici ... kdyby poporostlo ještě trochu, tak už si tkaničky u bot nezavážu :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, nachvilu sa lucim...........klarka, vysiel oskar :grinning: , idem prat................
a vela nepiste, az vas stihnem docitat......
21. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok