Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

ivi78
22. apr 2010

tak to je fajn už jsme se bála že budeme muset štípat 🙂

aktaka
22. apr 2010

Ivi ani s mýdlem nejde dolů? já bych se ho raději pokusila sundat, protože kdyby došlo na akutního císaře, tak abys nemusela řešit takovou blbost
já už tedy prstýnky nenosím tak měsíc, právě proto, že mi otékají ruce a vadilo mi jak tlačí

ivi78
22. apr 2010

Právě že ani mýdlem ☹ a to jsem ho ještě máchala ve studený vodě aby trochu spaskl a nic...

arcik
22. apr 2010

holky,diskuse je zmezinárodněná takže holky slovenský se nemusíte přihlašovat na českém koníkovi 😉

takže pojďte k nám :https://https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maj-2010...

hasmenka
22. apr 2010

ahojte - zdravím vás vospolok aj keď neviem či sa môžem pridať . Ja mám termín 8.-11.mája a čakám už druhé dieťatko a bude to opäť dievčatko s menom Nelka . Tá prvá dcérka má už 6,5 roka a volá sa Sandra.
Rada by som si pokecala kedze ste tu májové mamičky.Dlho som nevedela o tejto stránke tak až teraz sa pripájam.
Prajem pekný deň

michalag
autor
22. apr 2010

Vsetky nove baby ktore chcete byt v tabulke nas Majoviek/ Květnovek 2010 tak mi prosiiim napiste:
- vek:
- bydlisko (staci mesto):
- mena (ak uz mate vybrate):
- pohlavie (ak viete) :
- porodnicu:
- TP (termin porodu):
... ale jasne ze to nie je podmienkou ... mame aj foto brusiek ... tabulku a foto brusiek najdes pod nickom Majovky2010

michalag
autor
22. apr 2010
michalag
autor
22. apr 2010

arcik, ja neviem ale mne uzavretu temu neukazuje takze ani neviem kedy kto napise a zakazdym kukat na ceskeho kona 😅

vladkaz1
22. apr 2010

baby tak sme presunute na tej ceskej stranke ci co? ja sa musim odhlasit tu a prihlasit tam je to otrava ... neda sa to aj tu ?

michalag
autor
22. apr 2010

vladka ved to 😒

vladkaz1
22. apr 2010

😖 no .... nebavi ma to lebo na jednu temu musim chodit tam .. co to jako sa to zalozi aj tu znova? 😀
Michalag je ty uz mas 39????? bohaca jak to leti teraz si pamatam ze si mala 36 jak ja .. no teda ty zachvilku rodis? 😀 😀
Ja chcem ,ja uz mam aj depky vecerne a nonstop v noci hcodim cikat ani sa nevyspim ,chodim jak kacica je ma dost veru a to som pribrala len 7 dem kil 😝

kofolka12
22. apr 2010

Ahojte baby, vladkaz1 prave som sa to chystala opytat, ja tu nad tym spekulujem uz asi hodku 😉 , tak ako to teda funguje? Tu sa odhlasit a zahlasit sa na konikoviCZ?

michalag
autor
22. apr 2010

vladka, zajtra mi uz naskoci 40tt 😅 🙂

no ja mam tieto posledne dni tiez take vselijake a uz zacinaju uradovat aj poslickovia a k´tomu wc no fakt super .... ale cim blizsie je porod tym mam vacsi strach ako to zvladneme atd atd ale to je asi tym ze uz vieme do coho my druhorodicky ideme 😝

aktaka
22. apr 2010

holky a proč se musíte odhlašovat /přihlašovat? já jsem přihlášená jednou pro vždy všude, tak už to pak řešit nemusím. a Arcik psala, že už by ta uzamčená diskuze měla být normálně viditelná i na sk koníkovi

michalag
autor
22. apr 2010

kofolka odhlasit sa tu nemusis ale musis byt prihlasena na ceskom konovi, popravde mna to tiez nebavi 😝

michalag
autor
22. apr 2010

aktaka, ako to ze som prihlasena ale mne tu neukazuje uzavretu temu Maj2 iba na ceskom konovi

kofolka12
22. apr 2010

michalag oki, ale tiez nevidis tu novu diskusiu na sk konikovi, alebo ano?

aktaka
22. apr 2010

holky tak to je na prd, že to tam nevidíte. snad to půjde ještě pořešit

vladkaz1
22. apr 2010

Michalag verim ,no uz dobojujeme , ja vam zavidim ze budete to uz mat tento buduci tyzden som zvedava kedy sa ja uz roztopim 😀 ,ja uz taka nervozna ... muz sa snazi ale sam vcera mi povedal ze mam brucho jak skalu vecer nech si lahnem .
Pri mojom stasti este budem prenasat . 😝
No ani mna to nebavi po pravde sa tam prihlasovat nehnevajte sa namna ,som rada ze sem behnem kuknut ked mala spi inak nemam cas .... ☹ 😒
Kofolka ja ti neviem 😀 no klikni na cz kona a najdi temu nasu ...a si tam 😉

kofolka12
22. apr 2010

Vladkaz1, presne tak to mam, mam otvoreneho aj konika sk a aj cz a preklikavam 😀

vladkaz1
22. apr 2010

aha tak preklikavas...to ma nenapadlo 😀

michalag
autor
22. apr 2010

kofolka ani ja nevidim na sk konovi tu temu iba tuto

vladka ty mas este chvilku cas tak sa nikam neponahlaj 😉

kofolka12
22. apr 2010

ja som totiz taky konikovsky zaciatocnik 😉

michalag
autor
22. apr 2010

do toho s arychlo dostanes 😀

vladkaz1
22. apr 2010

michalag ja viem ze sa nemam ponahlat len ja som podla sona uz 38TT podla menzesu 36 ty takze si vyber .. ved kedy to ma byt tedy to bude len do teraz bolo vsteko v pohode a teraz mam uz riadne depky ...

zuzub
22. apr 2010

čaute kočky, my stále 2v1 v utorok som bola na poradni som stále na jeden prst otvorená a mám vtehu knižke že hrdlo 0,5 neviete čo to znamená?minule som mala hrdlo1. 😕

zuzub
22. apr 2010

a mne sa tiež nechce preklikavať na čského kona 😀

nikkka
22. apr 2010

ahojte..
tak ktora tema je teraz vlastne aktualna?? som z toho jelen...

zuzub
22. apr 2010

aktuálne sú obidve nikka len tá jedna je súkromná kde majú prístup len májovky z tabuľky a je na českom konovi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre