• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
tak to je fajn už jsme se bála že budeme muset štípat :slight_smile:
22. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi ani s mýdlem nejde dolů? já bych se ho raději pokusila sundat, protože kdyby došlo na akutního císaře, tak abys nemusela řešit takovou blbost
já už tedy prstýnky nenosím tak měsíc, právě proto, že mi otékají ruce a vadilo mi jak tlačí
22. apr 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Právě že ani mýdlem :frowning2: a to jsem ho ještě máchala ve studený vodě aby trochu spaskl a nic...
22. apr 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,diskuse je zmezinárodněná takže holky slovenský se nemusíte přihlašovat na českém koníkovi :wink:

takže pojďte k nám :http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maj-2010-2/?page=last&post=last&lastref=hp
22. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - zdravím vás vospolok aj keď neviem či sa môžem pridať . Ja mám termín 8.-11.mája a čakám už druhé dieťatko a bude to opäť dievčatko s menom Nelka . Tá prvá dcérka má už 6,5 roka a volá sa Sandra.
Rada by som si pokecala kedze ste tu májové mamičky.Dlho som nevedela o tejto stránke tak až teraz sa pripájam.
Prajem pekný deň
22. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vsetky nove baby ktore chcete byt v tabulke nas Majoviek/ Květnovek 2010 tak mi prosiiim napiste:
- vek:
- bydlisko (staci mesto):
- mena (ak uz mate vybrate):
- pohlavie (ak viete) :
- porodnicu:
- TP (termin porodu):
... ale jasne ze to nie je podmienkou ... mame aj foto brusiek ... tabulku a foto brusiek najdes pod nickom Majovky2010
22. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
arcik, ja neviem ale mne uzavretu temu neukazuje takze ani neviem kedy kto napise a zakazdym kukat na ceskeho kona :sweat_smile:
22. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak sme presunute na tej ceskej stranke ci co? ja sa musim odhlasit tu a prihlasit tam je to otrava ... neda sa to aj tu ?
autor
vladka ved to :unamused:
:confounded: no .... nebavi ma to lebo na jednu temu musim chodit tam .. co to jako sa to zalozi aj tu znova? :grinning:
Michalag je ty uz mas 39????? bohaca jak to leti teraz si pamatam ze si mala 36 jak ja .. no teda ty zachvilku rodis? :grinning: :grinning:
Ja chcem ,ja uz mam aj depky vecerne a nonstop v noci hcodim cikat ani sa nevyspim ,chodim jak kacica je ma dost veru a to som pribrala len 7 dem kil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, vladkaz1 prave som sa to chystala opytat, ja tu nad tym spekulujem uz asi hodku :wink: , tak ako to teda funguje? Tu sa odhlasit a zahlasit sa na konikoviCZ?
22. apr 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vladka, zajtra mi uz naskoci 40tt :sweat_smile: :slight_smile:

no ja mam tieto posledne dni tiez take vselijake a uz zacinaju uradovat aj poslickovia a k´tomu wc no fakt super .... ale cim blizsie je porod tym mam vacsi strach ako to zvladneme atd atd ale to je asi tym ze uz vieme do coho my druhorodicky ideme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a proč se musíte odhlašovat /přihlašovat? já jsem přihlášená jednou pro vždy všude, tak už to pak řešit nemusím. a Arcik psala, že už by ta uzamčená diskuze měla být normálně viditelná i na sk koníkovi
22. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kofolka odhlasit sa tu nemusis ale musis byt prihlasena na ceskom konovi, popravde mna to tiez nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aktaka, ako to ze som prihlasena ale mne tu neukazuje uzavretu temu Maj2 iba na ceskom konovi
22. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag oki, ale tiez nevidis tu novu diskusiu na sk konikovi, alebo ano?
22. apr 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak to je na prd, že to tam nevidíte. snad to půjde ještě pořešit
22. apr 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michalag verim ,no uz dobojujeme , ja vam zavidim ze budete to uz mat tento buduci tyzden som zvedava kedy sa ja uz roztopim :grinning: ,ja uz taka nervozna ... muz sa snazi ale sam vcera mi povedal ze mam brucho jak skalu vecer nech si lahnem .
Pri mojom stasti este budem prenasat . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ani mna to nebavi po pravde sa tam prihlasovat nehnevajte sa namna ,som rada ze sem behnem kuknut ked mala spi inak nemam cas .... :frowning2: :unamused:
Kofolka ja ti neviem :grinning: no klikni na cz kona a najdi temu nasu ...a si tam :wink:
22. apr 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladkaz1, presne tak to mam, mam otvoreneho aj konika sk a aj cz a preklikavam :grinning:
22. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak preklikavas...to ma nenapadlo :grinning:
22. apr 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kofolka ani ja nevidim na sk konovi tu temu iba tuto

vladka ty mas este chvilku cas tak sa nikam neponahlaj :wink:
22. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som totiz taky konikovsky zaciatocnik :wink:
22. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do toho s arychlo dostanes :grinning:
22. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag ja viem ze sa nemam ponahlat len ja som podla sona uz 38TT podla menzesu 36 ty takze si vyber .. ved kedy to ma byt tedy to bude len do teraz bolo vsteko v pohode a teraz mam uz riadne depky ...
22. apr 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, my stále 2v1 v utorok som bola na poradni som stále na jeden prst otvorená a mám vtehu knižke že hrdlo 0,5 neviete čo to znamená?minule som mala hrdlo1. :confused:
22. apr 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne sa tiež nechce preklikavať na čského kona :grinning:
22. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
tak ktora tema je teraz vlastne aktualna?? som z toho jelen...
22. apr 2010 o 13:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktuálne sú obidve nikka len tá jedna je súkromná kde majú prístup len májovky z tabuľky a je na českom konovi :wink:
22. apr 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok