Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
22. apr 2010

je vela bab ktore to len citaju a ked sa chcu pripojit alebo len nieco spytat tak si musia poziadat v podstate o suhlas do temy a dnes si ich poziadalo dost vela novych bab a ani ich v podstate nepozname myslim tym ze predtym sem nechodili a hned si ich pridala (baby bez urazky, nemyslim to v zlom, som rada ze sa rozrastame 🙂 ) ale potom sa nemusela vytvarat nova tema ktora je uzatvorena

michalag
autor
22. apr 2010

tot moj nazor

d105
22. apr 2010

michalag já jsem se dnes přihlásila a to jenom kvůli tomu, že jsem se bála, že o vás nebudu slyšet a toto, mě k tomu donutilo jednat, já jsem se k vám tenkrát bála vstoupit, abych nebyla jak vetřelec a taky jsem si myslela, že jiné už nechcete, no a toto rozhodnutí, mě k tomu přimělo se vás zeptat jestli můžu k vám nebo ne, protože už bych vás nemohla číst a být s váma, tak a udělala jsem první krok se k vám dát

vavenka
22. apr 2010

tak potom nech sa tato tema nezatvara a bude aj verejna aj sukromna... mozno to bude troska chaos ale verim ze vsetky budete mat obe temy v oblubenych.....
Aj ked - neviem, ci je uplne s kostolnym poriadkom, osvojit si pravo rozhodnut o takejto verejnej teme, kde naozaj chodi vela zien, ci bude sukromna alebo nie... Pochopim ked sa spravi sukromna tema pre baby zo sidliska, alebo tak, ale na spolocny termin je to podla mna prilis.....

vavenka
22. apr 2010

Aj ked ako som pisala vyssie, v principe mi je to jedno.......

d105
22. apr 2010

no to jo nemusí se to zavírat, mně to taky pomáhalo se sem dívat a byla jsem strašně ráda za vaše příspěvky, které jsem dychtivě četla, jsem pro aby se to nemuselo zavírat, to máte pravdu, vždyť možná o tom to je- společný datum porodu 😉

gaby21
22. apr 2010

Baby, neda mi nereagovat, ja nie som pravidelna prispievatelka, ale takmer pocas celeho tehotenstva, som obcas nakukla, ked som myslela, ze sa so mnou deje nieco neobvykle, alebo ake vysetrenie kedy absolavovat, alebo ake komplikacie mate vy dievcata, ktore by som mohla prirovnat ku svojim atd. A uprimne vam poviem, ze prispevky zo sukromia som preskakovala lebo ma NEZAUJIMAJU vzdy islo cisto o konkretnu vec, ktoru som sa chcela dozvediet, myslim , ze o tom verejne forum je, A podla mojho nazoru kto nechce, aby sa o nom dozvedela nieco jeho susedka, by si tu nemal davat fotky celej svojej rodiny, alebo nebodaj este nieco intimnejsie. Skoda, ze to takto dopadlo, tu som vzdy nasla nejaku dobru radu 😒

vladkaz1
22. apr 2010

cafte ja som tu aj tu ostanem nic proti sukromnej teme ,ale sak nejak som si zvykla ... snad sa pochopime .. 😉
baby ved nic sa nedeje piseme dalej 😵
Inak ledvaj som sa dotrepala z vonku vsetko ma nejako taha ,najlepsie mi je ked lezim vo vane 😀
Teraz to trocha nechapem to uz sem nik nehcce pisat ked to neni sukromna tema? sak piste dalej a serte na somariny nie?

lienka1076
22. apr 2010

Ahojky tak som sa tu konečne dostala. Čo je tu nové? My sa máme super. Malinký poslúcha a ja som už tiež v pohode.
Poród som mala super, len dosť skoro. Malo sa ešte týždeň počkať. Ale čo už ☹ .

vladkaz1
22. apr 2010

lienka gratulujem daj foto ,ako to zvladate ?

lienka1076
22. apr 2010

Zajtra dodám foto, lebo dnes ich musíme dať do booku.

Zvládame všetko, malinký je ako anjelik. 🙂

vladkaz1
22. apr 2010

je super zavidim troska 😵 tesim sa na foto 😉

zuzub
22. apr 2010

lienka blahoželám, 😉 a kde si rodila?

zuzub
22. apr 2010

ja som bola poobede v obchode a som sa ledvom dotrepala domov, také som mala dole tlaky a bolesti fuuu ale už mi je lepšie.kočky a chcem sa spýtať máte aj vy taký čudný tlak na konečník akoby sa vám dalo na wcko , ale nedá 🙄

michalag
autor
22. apr 2010

lienka vitajte doma 🙂 😵 a je super ze malicky je dobrucky🙂 ...... jeeej a zmen si v passe vek lebo Lukaško by uz mal teraz 1 rok 😅 😀

vladka ja budem pisat sem a obcas aj tam

michalag
autor
22. apr 2010

zuzi mna tam skor pichne alebo akoby mi malicka tlacila na konecnik ni nic prijemne

hepinka
22. apr 2010

No baby, ja dufam, ze sa nejak uz len dohodnete - ja zajtra cestujem prec, tak snad vas najdem ked sa vratim 😒 Pekny vecer

vavenka
22. apr 2010

Lienka ahoooj, tak to je fajn ze mas doma anjelika, aspon sa rychlo das dokopy.... Aky bol porod?

slunickoseznam.cz
22. apr 2010

To je škoda že jste si otevřeli uzavřené téma jelikož nemam tolik času tu byt pořád jen občas kuknu a ted už nebudu vědět kdo už ma mimi a kdo ještě ne ale chápu že chcete soukromí tak všem majovkám držím palečky

kacenka24
22. apr 2010

Zuzi, aj ja pociťujem tie tlaky na močový mechúr a mne to potom prejde do takého pichania. No trvá to len pár sekúnd. 😉

Inak ahojte. 🙂

zuzub
22. apr 2010

ahoj Kati 🙂 ako sa máte?

kacenka24
22. apr 2010

Ahoj Zuzi. Máme sa fajn, zatiaľ držíme pokope, s mm sa tešíme z každulinkého dňa, keď je malá v brušku. Na budúci týždeň idem k "nášmu" Dr. a chcem sa s ním aj dohodnúť k pôrodu, tak uvidím aké budú podmienky. 🙂

zuzub
22. apr 2010

a kedy ideš na poradnu?
chceš rodiť v žiline alebo v čadci? ja idem do martina, teda ak budem stíhať, ale verím že ano.ja chodím teraz každý týžden na poradnu a na monitor chodím tiež k nášmu dokimu, nemusím sa aspon trepať do martina

kacenka24
22. apr 2010

Na budúci utorok idem hneď ráno na tie posledné odbery. Určite idem rodiť do Čadce, teda ak mm nebude niekde na služobke. Ja som mala ten prvý pôrod cisársky a Paučin sa vyjadril, že zatiaľ nevidí dôvod, aby aj tento pôrod bol znova cisársky a čo som tu o ňom na MK čítala, tak sú s ním ženy veľmi spokojné. 😵 A Dr. mi v poradni robí aj sono toho rezu, či je všetko ok.
A ešte v Žiline je také pravidlo, že keď bol prvý CS, automaticky je aj druhý. 😝 🙄

pipussa
22. apr 2010

maly ma teraz pekne kope... drzala som si na tom mieste ruku a zrazu som tam pocitila take akoby bublinky, priblizne napravo od pupka...
mala som pocit, akoby si poprdkal.... 😀
myslite ze miminka nam prdkaju v bruchu ?? 😀
akoze vazne 🙂

zuzub
22. apr 2010

kati v utorok idem aj ja 😅 ale až na 10hod tak to sa asi nestretneme.ja idem do martina hlavne kvôli tomu, že ten doki v martine sa pozná aj s mojou hematologičkou a mám tam kamoša aj na pediatrii keby náhodou niečo s malým, ale na to ani nemyslím...
pipussa neviem či prdkajú 😀 ale čkajú poriadne aspon ten môj 😅

kacenka24
22. apr 2010

Zuzi, ja tam idem presne na pol ôsmu ráno. V Mt je to tiež super zariadené a aj sestričky a doktori sú tam fajn. My sme tam s mm chodili za našou malou, keď bola na JIS. A k Dr. chodíš teraz aj na monitor?

Naša šťučká aj 3x za deň, bublinky som zatiaľ necítila. 🙂

pipussa
22. apr 2010

no, tak ja neviem, moje creva by tak dole nemali byt... a skutocne to bola taka retazova reakcia, bubliniek...
podla mna prdkal 😀

zuzub
22. apr 2010

hej Kati robí mi vždy aj monitor fakt je to super lebo inak by som musela chodiť do Martina a už sa mi veľmi šoferovať nechce 😝 iba v nevyhnutnych prípadoch

kacenka24
22. apr 2010

Tak to je super, budem aj ja k nemu chodiť, je to lepšie ako chodiť po nemockách. 🙂

A ten môj mi šoférovať už vôbec nedovolí. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre