Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
24. apr 2010

podla utz. v 12tt sa urcuje TP lebo vtedy to vychadza najpresnejsie, potom zacne babo rast kazde individualne tak sa to uz tak neberie az tak

zuzana39
24. apr 2010

ja som bola na tom uzv v 13 tt vtedy mi doktor napísal termín na 7.5. ale len podla uzv. na morfologickom uzv mi tiež nameral o 2 tt viac,ale porodná váha mojho mladšieho syna,bola 4200,takže možno aj teraz bude vačší aj ked prijala by som okolo 3300 na vytlačenie úplne stačí 😉

sonita
24. apr 2010

mne sa tu lepšie páči než máji- 2 prečo to trebalo urobiť mne už sa mi moc ani nechce chodiť od vtedy ako je uzavretá téma je to také ako by som išla do inej témy či čo

michalag
autor
24. apr 2010

soni no co narobis 😅

lusta
24. apr 2010

AHOJTE BABY NEVIEM AKO SA MAM DOSTAT DO TEJ NOVEJ TEMY, NEJAK TOMU NECHAPEM, LEBO SEM NECHODIM CASTO. GRARULUJEM VSETKYM MAMINKAM A BABATKAM

michalag
autor
24. apr 2010

lusta, musis napisat arcik IP a ona ta dopise do zoznamu a potom uz budes mat vstup volny 😉

dezyre
24. apr 2010

Soni mě ta uzamčená více vyhovuje už jen proto, že když si dáš do googlu svoji přezdívku tady, tak ti vyjede vše, co si kde napsala... A třeba nepotřebuju, aby si i kamarádi našli co kde jsem napsala o svých těhotenských trablých výtocích a tak 😉

shaarka
24. apr 2010

dezyre, ved toto! ale zial, s tym ratam odkedy som na koniku, ci mojasvadba 😒
ale to uz je o inom.

len nechapem, preco zrazu ta sukr. tema, ked uz vsetky finisujeme...
alebo sa to podelilo na cesky a slovenky? 😀 😀 😀 😉 😠

a okrem toho ja som neraz isla na inspiracie do majoviek 2009 🙂 ze co a ako 😀 😎

majovka111
24. apr 2010

ahojte, tiez mam termin v maji, mozem sa k vam pridat? musim teraz poctivo lezat, kedze sa mi skracuje krcok a otvaram sa, tak budem rada ak sa budem mat s kym podelit o svoje pocity a skratit si cas 🙂

lolita.9991
24. apr 2010

ahojjj majovkaaa
pridaj saaa

michalag
autor
24. apr 2010

majovka jasne kludne sa pridaj 😉

majovka111
24. apr 2010

dakujem 🙂

majovka111
24. apr 2010

lolita vidim ze sme z jedneho okresu 😉 budes rodit v NR?

jemrykka
24. apr 2010

ahoj majovka, ja som minulý týždeň tiež musela ležať a teraz sa tiež ešte pre istotu šetrím, pretože som sa začala otvárať, ale doktor mi povedal, že v teraz ak by som aj náhodou porodila už by to malo byť ok, ale aj tak by som radšej počkala aspon do prvého mája 🙂

majovka111
24. apr 2010

tak spolusucitime,ze? ja lezim od 32 tt a musim lezat do 38tt takze sa mi to uz krati. mne doktor povedal,ze treba vydrzat v brusku co najdlhsie, ze je to pre babo velmi dolezite 😉

jemrykka
24. apr 2010

jasne súcitíme 🙂 no ved aj mne povedal že ten týžden posledný ked som vydržala, že vtedy sa ešte niečo vyvíja ale teraz je to už ok takže tak🙂

bibi13
24. apr 2010

tak teraz neviem kam mám písať.. 😒 ☹

shaarka
24. apr 2010

ma to serie, ze baby odisli z tejto temy.
by som povedala, ze to je SKANDAL! 😠

marcy30
24. apr 2010

ani mne sa to nepaci ☹

vavenka
24. apr 2010

Ahojte 🙂

Ja som dnes po gulas party na zahradke, fajne bolo, mala sa este na svet nechysta, takze bojujeme dalej 🙂

michalag
autor
24. apr 2010

uz s tym nic nespravite, ale kludne moze ostat aj tato tema teda ak chcete

lolita.9991
24. apr 2010

majovka hej budem rodit v nr,termin mam 25 maj,ale tak mozno sa malinka poponahla

pralinka25
24. apr 2010

baby a preco sa proste nepresuniete do tej novej? 😕

bramburka
24. apr 2010

já vůbec holky nechápu, proč vám vadí ta zamčená?

bibi13
25. apr 2010

mne čo troška vadí, že sa musím prihlasovať na česky konik.. ale inak pohoda..

vavenka
25. apr 2010

Bibi to fatk? Ja sa neprihlasujem, som len na slovenskom a mam tuto temu v oblubenych.....

michalag
autor
25. apr 2010

bibi ja takisto ako vavenka

bibi13
25. apr 2010

ja som to tu hladala a nevyhladalo mi to nič.. takže idem nájsť tu tému.. 😀

michalag
autor
25. apr 2010

bibi tu je https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maj-2010-2/ a daj si to do oblubenych a uz ju nemusis hladat 🙂

dezyre
25. apr 2010

Holky, mě to naše uzamčený téma automaticky skočilo na bok, jak tam je výčet témat diskusí..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre