• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
@mayocka dr mi kazala davat len vodu, ze neskor cajik, ale myslim ze uz mozem davat aj cajik lucku kupujem tu rozovu uplne neperliva je a nemusi sa prevarat, ale ja ju prevaram
28. júl 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayocka no mala spapa podla kil kolko ma som jej davala 100ml ked mala do 3,5kg, ale ked uz mala okolo 4 kg jej to uz bolo malo, teraz ma uz cez 4,5kg a zatial jej staci 120ml i ked by uz mohla 150ml, ale to by nevypila bo niekedy ani tych 120ml nevypije. aj ja mam ruzovu lucku a tiez ju prevaram, ale na pitie jej ju neprevaram, len do mliecka abo ked jej cajik spravim
28. júl 2010 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jojina11 dakujem za privitanie vcera mi uz potom blbol net tak som tu uz nebola no mal 49cm 3250gramov
28. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maja_25 pekne ste mali, my sme mali 48cm a 3350g
28. júl 2010 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikapd1 no mal presne o 1cm a 100gramov menej ako starsí syn ale ten sa narodil na konci 38meho týzdna a Tomasko na zaciatku
28. júl 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maja_25 to je tak akurát, my sa pomaličky trápime, včera som vážila. no za dva týždne mi pribrala nejakých 25 dkg, nič moc , ale nevyzerá, žeby bola nespokojná, dnes prespala až do trištvrte na päť, najedla sa a zasa spinká. Takže môžem v kľude dať kávu/ bezkofeínovú/ a čajík k tomu,Myslela som si, že keď pôjdeme do poradne cca o dva týždne , bude mať možno aj 4,80, ale to asi nie, nejako to ide pomaličky, ale veď sa to nejako popraví.
29. júl 2010 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jojina11 my ideme dneska do poradne tak som zvedava kolko bude mat lubo uz minule mal 4650g a 56cm a to bolo pred mesiacom.mne on zasa prespi tak max 3-4hodinky v kuse myslim teda od vecera ako ho dam spat lebo malo spapa nemame este asi dost roztiahnute brusko.zistila som to tak lebo sa dokrmujeme bebou a na svoj vek by uz mal vypit 150 a on iba 90 tak je potom castejsie hore.tak dufam ze sa to nejako upraví
29. júl 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a starsí mi od nejakeho druheho týzdna prespal celu noc od nejakej 20:00 do 5 alebo 6tej.
29. júl 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maja_25 tak to je riadny bucko, Vladka rastie do dlžky, pred dvoma týždňami mala 58 cm
29. júl 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa neham prekvapit kolko to bude dnes
29. júl 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme s malým v pondelok tak som tiež zvedava kolko bude mať..ale ked nás doteraz nemerali..takže vôbec neviem kolko má...vždy nás len vážili a obvod hlavičky merali..ako to bolo u vás? :slight_smile:
29. júl 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja ma uz 63 centimetrov. a 6 a pol kila.
29. júl 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa musím pochváliť aj mi máme 6. 5 kila a 62 cm , ked bola moja dcérka v tom veku mala 5 kíl je to riadny rozdiel
29. júl 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake plienky pouzivate v 2,5 mesiacoch ??? velkost
30. júl 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky tak nasa ide mat 3 augusta tri mesiace a vazi skoro 7 kil :grinning: narodila sa s porodnou vahou 3650gramov takze je tu uzas:slight_smile:)))))Sme na nutrilone a vypije tak v priemere 150ml kazde 3h a vecer po kupani sa napapa, zaspi medzi 19h az 20h a budi sa az o 5h potom okolo 8h az 9h.Nosime 62velkost oblecenia a plienky davam este 2ky ale uz idem dat 3jky.
30. júl 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj michelik naše detičky sú skoro rovnako staré mi ideme mať tri mesiace 4. augusta a tiež máme už skoro sedem kíl len mi sme kojený plienky už máme 3
30. júl 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuha....tak my mame 2 mesiace a 2 tyzdne a vazime len 4850g a meriame 60 cm. Barborka papa len materske mliecko. Ale ked sa napapa posledny krat vecer (cca o 23:00) tak spi az do 8-9 rano :sunglasses: . Takze sa vyspime paradne. Nosi oblecenie c. 62 - ale uz je jej len len a plienky 2.
30. júl 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ica to v pohode vieš náš sa narodil s váhou 4130 g tak to preto je taký velký

30. júl 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ica9 maličká je veľmi podarená a vidím , že už má náušničky,nás to ešte len čaká v auguste plánujem, plienky máme dvojky a asi aj dlhšie mať budeme,keď je taká drobná , ale nevadí.,veď je spokojná, aj ke´d včera cez deň veľa nenaspala a večer zaspala a a ani sa poriadne nenajedla, unavená musela byť poriadne, lebo inokedy vo vaničke kopká a bicykluje ostošesť a včera nič, večer teda zaspala už okolo 19 a v noci sa zobudila o štvrť na tri , čo inokedy nerobí ale ja som to čakala, keďže večer veľa nezjedla.
Dnes sme boli v meste,. bola som pokúpiť nejaké veci synátorovi do školy, už ide do deviny, tak nech potom nenervačím na koncom augusta, že ešte nič nemám,zistila som, že čokolvek podnikáme, a ked deň presne nejde tak ako je malá zvyknutá, už má režim naruby a to nie je dobré. ani spánok ani jedlo, vlastne nič
30. júl 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojina maličká vôbec nevyzerá drobná je to krásavica
30. júl 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinus Ďakujem ale oproti vašim je to stále len drobček
30. júl 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jojina11 mala je krasna a taky dudlik mame aj my :grinning: aj my chceme dat nausnicky, len mala bola chora a sme nemohli vtedy tak dame az na poradnu ked pojdeme
30. júl 2010 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikapd1 jéj Monika aká je podarená dundulka malá a ako sa máte?
30. júl 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jojina11 mame sa dobre mala ma este trosku sopliky, ale tie vraj moze mat aj 2 tyzdne, dnes sme boli na pohrebe :frowning2: ferkovmu krstnemu ocovi - birmovnemu
30. júl 2010 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jojina11 a dakujem som zabudla :pensive: sa ospravedlnujem :wink:
30. júl 2010 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinus ahoj....naše detičky budu spolu oslavovať...náš ma tiež 4tého augusta 3mesiace :slight_smile: my ideme v pondelok k dokt. som zvedavá kolko už chrustik váži..:slight_smile:
30. júl 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj jovana my ideme v štvrtok ale asi sa mu tam nebude moc páčiť lebo nás idú prvý krát očkovať tak som zvedavá ako to prežijeme , pri prvej dcérke som ani nevedela, že ju pichali ani že nám idú zúbky tak uvidíme, ja si myslím že my budeme mať už aj sedem kíl
31. júl 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinus aj nás čaká to očkovanie...to by z toho mohol mať aj nejaké teploty že? :angry: dufam že nie...náš už mal začiatkom jula 5560 tak som zvedavá na kolko sa mu váha vyšplhala teraz..:slight_smile:
31. júl 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyy ake krasne babätka,my nemame aktualnu foto ale ked bude pridame :wink: sme sa boli ockovat na tie pneumokoky a na to druhe (uz som zabudla co to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) do dvoch noziciek,boli sme vo stvrtok,mala mala teploty,bola nervna ale spinkala furt a dnes je sobota a ona by furt len spala,hovori sa ze sa babatka menia v troch mesiacoch ale tak no,som rada ked si pospi ale ona len vstane,napapala by sa hned a uz si pretiera ocka co by zase buvala...ani si ju neuzijeme

inak ake je to zvlastne na tie fotky deticiek pozerat,doteraz sme o nich ani nevedeli nedalo sa to v brucku odfotit,nevedeli sme si predstavit co ktora v brusku nosi a teraz to tu mame v plnej krase :wink:
31. júl 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vcera sme mali tazky vecer, malemu som dala prvykrat caj, davala som len Lucku doteraz, kupila som s feniklom ten caj, a vecer chudatko tak plakal tak som ho este nepocula, netrvalo to dlho ale bolo to o to intenzivnejsie. Bolo mi to strasne luto, nevedela som co s nim je. Ked som este kojila tak som si kupila caj na podporu tvorby mlieka s feniklom a vtedy to mal tak isto. Myslela som si ze to bola vtedy nahoda ved fenikel ma byt dobry pre babetka ale asi je to u mojho Danka naopak. Citala som to niekde ze to moze bat aj opacny ucinok. Babatko ma s toho prdkat a moj sa nemohol :frowning2:
Musim kupit nejaky cajik bez feniklu.
31. júl 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok