Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
27. nov 2009

Kde ste? zacalo prsat som doma ☹

michalag
autor
27. nov 2009

vladka, ja som tu, len robim ten pernik, este mi treba vymastit plech a som tu 🙂

vladkaz1
27. nov 2009

Oki pocam daj vediet ked tu budes ,idem vysavt teda .. mala sa prilepila na telku aj ked som tym neni nadsena .. ale na chvilku jej dovolim 🙂

doli1
27. nov 2009

xxx.klarka máte auto?budete kočárek často převážet?
dojim oběd a napíšu ti svoje zkušenosti k těmto kčárkům

xxx.klarka
27. nov 2009

doli1: auto máme, ale moc ho převážet nebudeme. Vím, je těžkej. Ale tady na vesnici na ty naše drncáky je super.

bramburka
27. nov 2009

ahoj holky diky za gratulace, v rodině jsme 4 Xenie 😀

zelena barva kocarku je super! jen by se mi nelibili ty 3 kola, jak jsme psala, jednou jsem ho mela pujceny na 14 dni a never more, 4 operne body jsou 4 operne body a uz vidim, jak se na ni mala věší a kocarek leti...

ja uvazuji jedině koupit hlubokej kocar samostatnej az malemu bude pul roku a nevejde se mi to te hluboke korbičky u trojkompinace, bude jeste zima.

michalag
autor
27. nov 2009

zdenkapo, upravim, u nas sa je tiez Adam, ale vacsinou im zo zaciatku vravia Adamko (zdrobnelina)

michalag
autor
27. nov 2009

alebo ako to mam nazvat ...

blanka.k
27. nov 2009

Ahoj,
tak jsem byla na obědě, v rámci zachování štíhlé linie, ať teda zas mudr.nebrble, že moc přibírám,jsem si dala cejna s bramborama... nevím, co to jse zdruh ryby, ale bylo v ní víc kostí než masa 😅 jsem se v tom snad hodinu šťárala a mám pocit, že za chvíli mě asi zas zaskočí hlad 😅
Michalag - potvrzené to nemáme, já od NT+ byla na gyn. akorát teď ve středu a to nebylo nic vidět,ani to mudr.nezkoumala....Doufejme,že 23.12.odpoledne to bude vidět na velkém UZ 😅
kamarádka mi kdysi říkala, že kupovala kočárek za 20.000 a pak ji neuznali reklamaci, tak jsem si jí ptala jaký má a on, že ten můj vysněný 😅 Že se nakonec naštvali a někdo jim udělal nová ložiska (co jim je nechtěli zreklamovat) a prý max.spokojenost. tak na jednu stranu super, že ho oc hcválila jak je velký, atd., a když náhodou se taky ložiska pokazí, tak mám taky šikovnou rodinu a bude 😀

doli1
27. nov 2009

táta dnes vařil měli jsme vajíčka 😀 ještě párky mu jdou ale ty nesnášim.
já chci hlubokou korbu protože sporták i autosedačku máme v zachovalim stavu po šimonovi.pokud nám potvrdí holčičku tak budu kupovat kočárek od této paní.pokud to bude kluk ještě se budu rozmýšlet co vůbec koupim.
xxx.klarka hodim ti sem tři odkazi tonto by sis přála
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15443213&tab=6
tento jsem měla já u šimona jinou barvu
http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/kocarky/inz...
tento ti doporučuji
http://www.icshop.cz/index.php?produkt=952
babay merc je super houpací kočárek má vše co má ten tvuj ale líp houpá,hluboký koš na věci k nezaplacení,co je nejhlavnější pokud ho budete často převážet tak se ti stane to stejný co mě a proto musim kupovat noví kočárek.po bokách má strašně moc plastu ta se při skládání tak odře že to může úrasknout.u toho mého bobasa je pružina s plastem až skoro u koše a ten nevydržel po roce použivání.neni to velká závada ale je to škoda.ten tvuj kočárek tam má spoustu plastu na to bych dávala bacha.baby merc tam nic nemá,další výhoda pultík při golfáču prckovi jsem tam dala hračky,pití,jídlo rád si na něm hrál.co je celková nevýhoda těchto kočárku tak 5bodové pásy které nejdou oddělat.dokud je tam vložená taška(jinak super věc)tak je to dobrý ale ta je za chvíli malá a dítě leží jen na tomkde jsou ty pásy a ty mu zavazí na zádíčkách.dáš je bokem a oni se stejně vrátí.je to melí nedostatek ale ten se dá přejít.kombinace těchto barev asi nikdo jiný nemá ale koukla bych po kočárku co má mín toho plastu.
trochu román jsem napsala 😀

vladkaz1
27. nov 2009

No tak ja mam britax takze golfy ani predavat nebudem ,auto sme predali ale keby sme kupili tak pripojim vajicko na britax a mam maly lahky rychly skladny presun ,takze hmm ais mate pravdu s 3 -4 kolesami ale mne sa tak paci tento 3 kolesovy 😅 ,no aj MM la som ukecala ,q. buzz, nechce dovolit a ani pocut inak som chcela ten, ze je to neprakticke super moderne a je ako vysavac 😝 no nazorch chlapa ale bezem to 😀
Michal ake pernicky pecies? daj recept alebo posli link 🙂 ,ak budu make skusim 😀

vladkaz1
27. nov 2009

Michalag prepac same mi to skracuje meno tvoje a neviem preco sakra ,pozrem a napise michal 😀 prepac

michalag
autor
27. nov 2009

xxx.klarka, taketo kociky su super v tom ze maju vela miesta a ked bude zima, tak nasi drobci budu mat tak 6-7 mesiacov, takze este nebudu podla mna v sportovych a na druhej strane su dobre na hrbolce, ale su dost
tazke 😒

blanka.k
27. nov 2009

Já jsem včera našla nějaký kočárek, který byl náádherně sytě zelený (s černou v kombinaci), ale on měl tu zelenou komplet celou vnitřní korbičku, mě z toho skoro bolely oči jen jsem koukala na obrázek na monitoru, představit si v tom dítě, že na to třeba 3 hodiny kouká, tak je snad do týdne slepoň 😅

vladkaz1
27. nov 2009

baby ja zas som uprimna ,dufam ze nebudete na mna nadavat ,pre pohodlie dietata super .. ale na vzhlad pre mna nic moc .. ale ten kvetinkovy neni skaredy 🙂
Dufam ,ze ma nezlincujete .. ☹
A inak sorac ,ze mi preskajuju pismenka ,rychlejsie pisem nez rozmyslam 😅 ,tak sorac 😒

vladkaz1
27. nov 2009

Blanka a v lete same musky mas na nom 😉 na zelenom ale ja ho chcem 😀

doli1
27. nov 2009

tento recept mi dnes doporučili maminy.žeprej vůbec netvrdnou http://www.mamincinyrecepty.cz/vanocni-pernicky...

michalag
autor
27. nov 2009

aj ja som pocula ze v lete sadaju musky na zeleny kocik, ale staci kupit len sietku a problem je vyrieseny 🙂

blanka.k
27. nov 2009

Já asi půjdu do nějaké neutální kombinace (šedo černá) a k tomu u holčičky oranžové věci a u kluka zelené (fusak, peřinka,...), ale taky se mi nejvíc líbil buď vínový (ten mi přijde dobrý, že je tmavý a není na něm hned vše vidět) nebo ten zelený 😀

doli1
27. nov 2009

já u kluka taky pokukuji po zeleným 😀

vladkaz1
27. nov 2009

Diki za recept odkladam a skusim 😉
Cierny kocik by som nechcela ,mala som moon totiz ja som mala spolu pri malej asi 5 kocikov a stale som nebola spokojna .. ale s x landerom som bola nad mieru najviacej az n ato ze ked bola vacsia a nemala som otocne kolesa ze sa mi uz tazsko chodilo a mala som pidi nakupny kosik .. takze uz viem co chcem a moj nechce okrem x landeru dovolit nic , ☹ ze sme boli spokojny s tych X kocikov .. ze preco teda menit 😒

vladkaz1
27. nov 2009

idem strhnut zaclony vsade dam ich prat a umyt zem a riady a po obede mala mi uz skoro spi zazrak 😅 a pride k nam babka ideme si kupit adventny venec 🙂

blanka.k
27. nov 2009

já chi takovouto černo.šedou kombinaci,... k zelenému "vybavení" ideální 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... akortá nevím,jeslti brzo nebude "jak prase", když je takový relativně světlý 😀

hepinka
27. nov 2009

ahojte, po dlhej dobe sa zase ozyvam, aj ked som sem-tam nakukla co pisete. Ja som dnes bola na prehliadke, vsetko je zda sa OK, len ma lekar trosku prekvapil,ze mi posunul 14tt uz vlastne na 15tt a babo zmeral na 17 cm. Je to mozne? mne sa to zda nejak vela.. 😲 Ja som v robote a len citam ako vy peciete, oddychujete, poniektore uz zdobite, upratujete..aaach..

xxx.klarka
27. nov 2009

doli1: díky za radu,ale tamtem se mi zase líbí že i s autosedačkou je za dobrý peníze. A jelikož ho budeme převážet a skládat minimálně, tak myslím, že to co se stalo tobě bude u nás minimální šance. Ale děkuju, jsi hodná.

michalag: práve, korbičky jsou moc malé a mimi tam vydrží jen chvilku. Moc se mi líbí a tady na ty naše drcáky je super.

michalag
autor
27. nov 2009

hovorime o tom cervenom?
Lebo praveze oni su velke,v tej taske co je v kociku vydrzi tak 3 mesiace (mozno aj dlhsie) a potom ju mozes vybrat a babo mozes dat kludne do kocika

doli1
27. nov 2009

xxx.klarka tka pokud ho nebudete moc převážet a skládat tak neni co řešit.my jsme skládali často tak se nám to stalo.jinak jsou to super kočárky za fajn cenu.

michalag
autor
27. nov 2009

baby, ja som pred chvilkou natrafila na foto a videa drobca z porodnice a poviem vam nechapem ako mohol byt Samko taky malicky

lucik...
27. nov 2009

Teda holky já ted koukla blance do alba a zamilovala se do toho kočárku Peg Perego 😀 😀

blanka.k
27. nov 2009

Lucik 😀 😀 😀 Já jsem do něj zamilovaná, co jsem ho viděla u kamarádky 😅 Akortá nikde nemají fotku korbička+ ten podvozek a madlo ze sporťáku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre