• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
tak my budeme kupovat asi autosedačky 2. manžel včera vítězoslavně přišel domů že v autě objevil isofix :grinning: dnes se i v kice díval na ty maxi cosi a byl z toho systému unesený :grinning: no aspoň něco ho zaujalo

jdu na kutě. dobrou noc
29. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrou.... nám akorát v jednom obchodě říkali, že MaxiCosi nejde na PP :frowning2:
29. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čtu,že pořád řešíte kočárky :grinning: ..to je fuška co?
já myslím,že není třeba kupovat velký kočár s velkou korbičkou,když se vám nelíbí,stačí když jde sporťák do lehu,je zbytečné dětem ničit záda :wink:
já jsem třeba ocenila,že korbička jde použít i místo autosedačky a malý měl své pohodlí a klid,ale to jsem používala jen vyjímečně
já budu používat stejný kočár jako doposud jen s hlubokou korbičkou a sporťák asi koupím už nějaký nový,protože je to opruz jezdit 3 roky se stejným kočárem :grinning: ,jistě chápete :sweat_smile:
moc se mi ale líbí ten peg perego co se tady o něm bavíte a a pak teutonie,to je taky nádherný a kvalitní kočárek :wink:
máte už všechny výsledky trippl testů?..já ještě ne :confounded:
jinak mi děsně povyrostl pupek,budu muset taky vyfotit :wink:
29. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mar - výsledky nemám, já na nich byla teprve ve středu a ani si pro ně volat nebudu, jelikož jim nevěřím a kdyby vyšly pozitivní, tak stejně další vyšetření odmítnu :wink: Dohodli jsme se tak s manželem :wink:
Musím se pochlubit, já te´d fotila pupík jedné těhulky:
http://www.btweb.cz/JMF a byla tu i s manželem, tak mě to tak nadchlo, že až se já budu fotit příště,tak prostě chci fotky i s manželem (při prvním odmítl), abychom tam byli s bublinou i s "pachatelem" :grinning:
29. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani nutně potřebuju takovou kamarádku,co umí tak nádherně fotit :grinning:

já těm výsledkům taky nevěřím a taky další ošetření odmítám,ale pro svůj klídek si tam brnknu :wink:
29. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobreee ranko tehulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
30. nov 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

Jeee blani a nechceš přijet i k nám :slight_smile:

Teď jdu na Aj ale potom Vám něco ukážu :grinning:
30. nov 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To jsou fakt krásn fotky. Já focení úplně nesnáším a ještě méně ráda svoje fota někde zveřejňuji :frowning2: Já jdu n tripláky teprve příští pondělí, ale nechala jsem si dělat ten screening v I. trimestru a ten dopadl dobře, takže tripláky už považuji jen za takovou zbytečnou nutnost....
30. nov 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, holky díky za pochvalu. Já taky focení své osoby nenávidím, focení na svatbě při a po obřadu hrůza, byla jsem děsně nervózní, takže jsem si to vůbec neužila. Vždycky radši stojím za objektivem, ale vím, že většina lidí nadává, že se nechce fotit :grinning: takto doma to bylo fajn, nikam jsem nemusela tahat věci, atd. :wink: Ale je to hrozná fuška fotit lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by mě asi nebavilo :sweat_smile: včera muž přelouskal celou dizkuzi o kočárku P.Per. GT3 a nic moc nadšený nebbyl, že si pár holek stěžovalo na nějaká ty ložiska, jedné se rozpadla brzda a jendé nějak podvozek :sweat_smile: Pak ještě jel Casualplay 4 a prý až na jednu stížnost spokojenost. :wink:
30. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blanka tak ja neviem bud pojdem cez e bay do tej mury alebo casualplay ten sa paci mne MM lovi nie ..ta S4 ale su na nu same chvali :slight_smile:
30. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už vím, co zas bylo na tom Casual S4... prý občas u kočárků co mají vepředu ty 2 kolečka u sebe bývá problém v zimě nebo v terénu, že se mezi to dostávají kamínky, atd. :sweat_smile:
30. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a má kratší "záda" u toho sporťáku, takže nic pro čahouny :grinning: Ale to snad u nás nehrozí, já jsem prcek, tak doufám, že dítko nebude mít 2m :grinning:
30. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, nikdy nenajdete kocik ktory bude uplne bez chyb, na kazdom jednom case nieco najdete aj ked na zaciatku sa vam bude zdat uplne genialny :wink:
30. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, konecne sa uz aj ja mozem pridat do debaty o kocikoch. V sobotu sme s drahym presli okolie a boli sme dost sklamani, ja hladam kocik, ktory by bol hlavne pohodlny pre babo, a dal sa krasne hojdat a vsetky tie supernove a moderne kociky su tvrde ako das!
Nasla som jeden, ktory ma odpruzene vsetky 4 kolieska, ale este ho nemam odskusany, paci sa mi vsak najviac:
Gesslein F2... ;) daju sa tam prehodit kolieska, takze mozem mat dve varianty...
http://www.forbaby.sk/kociky.php?id=8&product=174
30. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já si právě říkám, že u toho P.perega bylo těch příspěvků asi 10x víc než u toho Casual a jak píšeš, žádný není bez vad. Akortá mám strach, že problémem jsou ty kolečka nebo spíš jejich ložiska, 2 s tím měly problémy a neuznali jim reklamaci, že s tím jezdily prý moc rychle :sweat_smile: Jednu z těch holčin znám osobně, a jak si ty ložiska vyměnila, tak kočárek bez vad a moc sppokojená se všema vychytávkama atd. A moje druhá kamarádka ho má taky, zatím si nestěžuje, ale nemá ho zas tak moc dlouho :wink: U té jsem se do něj zamilovala :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanika gesselin ma kamoska je max . spokojna :wink:
Dnes idem 15.30 na sono kocky, tak som zvedava co sa dozviem. :slight_smile:
A trippl testy ja este nemam ,ze mi bude robit az teraz 16 teho dec.
30. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vladka, budeme na teba mysliet :slight_smile:
30. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yanika, ten vyzera suprovo :slight_smile: :wink:
30. nov 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: Co se týká triplů tak výsledky taky ještě nemám budou až tak 9.12. ale neřeším to.. Na downa mám NT screening takže to neřeším, rozštěpové vady by mi zas až tak nevadili a ty dva ostatní syndromy tam je nízká hladina HCG a co já vím z testů v I.trimestru tak jsem ji nízkou neměla
30. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky

Blani ta vanička na vanu je určo praktická,kdybych vaničku už neměli tak bychom jí pořídili

do vaničky pro miminka fakt doporučuju toto http://www.kocarkynec.com/629-koupaci-lehatko-podlozka-molitanove-do-vanicky-maxi-pro-miminka.html je to super,měkké od vody to miminko hřeje a je to šikmé samozřejmě... mimi se tam cítí v bepečí v měkoučku,takové ty látkové a plastové mi přijdou pro novorozence hrozné,to až jsou větší...

ještě,že nemusím řešit kočárek,sedačku,postýlku atd., ale řeším monitor,lehátko,zábranu do dveří atd....... sterilizátor chci do mikrovlnky od Aventu
30. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni .díky, ty podložky jsem viděla a taky mi je jiné maminy doporučily :wink: sterilizátor je nutný? To nejde jen vymýt horkou vodou jak klas.nádobí ? :sweat_smile: Blbá otázka, ale fakt netuším :sweat_smile:
30. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladkaz: drzime palcoke :wink:
michalaq: este som ho ale "nemala v ruke" tak potom uvidim.. ale paci sa mi asi zatial najviac... Dnes ho pojdem opacit,dufam ze ho budu mat u nas v shope :slight_smile:
30. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja urcite nebudem mat sterilizator Blani vyvaram v hrnci na sporaku a ucinok parada :slight_smile:
30. nov 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiez sterilizator neplanujem, mne stacilo ako vladke v hrci a horucej vode :wink:
30. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani,tak to asi nestačí :wink: ne vážně- opravdu se doporučuje dětem do roku lahvičky a nádobí sterilizovat... tak do půl roku si myslím,že by se mělo,hlavně,když pije z lahvičky... chci tento i s příslušenstvím http://www.babymarket.cz/445,avent-express-ii-prislusenstvi.html je to dobré i třeba šidítko do toho hodit a máš to bez práce a vydrží v tom lahvičky sterilní 24 hodin,takže i dobré vzít na výlet, popř. všude na benzínkách už mají mikrovlnky a na návštěvách taky,tak myslim,že je to lepší,jak ten elektrický.... Tomáškovi jsem vše vyvařovala v hrnci určeném jen na to a jak blbec,spusta práce kolem,tohle bude pohodlnější :wink:
30. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky v hrnci to šlo,ale je to nepohodlné a vyndát lahev z hrnce a sterilita je pryč- v tom do mikrovlnky to vydrží sterilní celý den,takže já ho určitě chci a při dvou dětech si ušetřím práci
30. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,
blanka to je hrozné když se zamiluješ do kočárku a nechceš si to nechat vymluvit že? :grinning: mně se dneska zdálo, že jsme kupovali Janéčko :grinning:
casual jsem taky včera viděla a prostě se mi tam nelíbí ta korbička
stelirizátor do mikrovlnky jsem viděla v tescu za 250,- nad tím vyvářením v hrnci jsem taky uvažovala, nebo do myčky bez tabletky to dát :sweat_smile:
30. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adus v myčce se ti to umyje,ale není to sterilní,to bys musela mít sterilní myčku :wink: a bacha na typ sterilizátoru,aby se ti vešli lahvičky,které budeš používat,třeba ty široké,co má avent
30. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, práve mi volala sestrička kvôli výsledkom z tripple testov: že vyšli negatívne ale nejaká hodnota tam vyšla trošku nižšia tak mám zajtra pre istotu prísť a že doktor si drobca poriadne premeria a znovu vypočíta... no tak uvidíme. ja som v pohode, aj sestrička hovorila, že je to viac menej len pre istotu lebo inak vyšli negatívne, ale chudák manžel ostal z toho trochu mimo a má strach :unamused:
30. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dívala jsem se a ten sterilizátor a nevím, nevím, když budou mít mimča všechno super sterilní vytvoří si pak silnou imunitu? Za nás žádný sterilizátory nebyli a jak jsme všehny krásně vyrostly... Ale nevím, jsem prvorodička a možná se pletu a až se mimčo narodí tak budu sterilizovat všechno raději desetkrát :slight_smile: Ale asi to určitě ušetří čas..... no uvidím, mám o čem přemýšlet.....
30. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok