• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
to určitě, nic se nemá přehánět, ale do toho roka sterilizovat dudany a flaštičky mi přehnaný nepřijde...ale sto lidí, sto chutí, uvidíme jak budu zvládat až tu budou dva skřítci, možná pak ledasco přehodnotím :grinning:
30. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepi ty plastový flašky je třea jednou za měsíc oměňovat...já jsem z toho plastu úplně vyřízená,nikdy ho nedáš do tak čirýho stavu jako to sklo :wink:
30. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni já myslím že to neni o štěstí,z anás taky neexistovali nějaký sterilizátory a žijeme poměrně dobře ne??proto volim sklo to se udržuje nejlíp...

avent je v pohodě...každýmu sedí něco jinýho...já zase byla co se týče kolik spokojená s mam ultivent ale byl to plast takže na každý 2 tejdny jsem kupovala novou :wink:
30. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepi tak tak uvidíme jak to půjde.... :wink:
30. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám 3 plast Avent a 1 chicco a přikoupím až to bude aktuální.Pokud to půjde tak budu kojit dokud mě nesežere :grinning:
klaarko, teď jsi mě pobavila.... teda ne ty ale ta informace.... takže o Pepčovu imunitu se bát nemusím, tohle jsem nevěděla... Oki, Puclík bude mít sklo :grinning: a "antikolikový dudlík" už je výrobcovské ptydepe, to už píšou na všech dudlíkách
mishu asi tak dolud půjde kojit udem kojit...pak přelezeme na lahve :wink:
30. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepi proč pobavila je to holej fakt... :wink:
30. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klári, pobavila tím, že jsem to nevěděla, a za dobu Pepova života jsem je neobměnila, jen jsem je pečlivě sterilizovala :grinning:
30. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepi dyť řikám je to celkem jen o mojí úchylce....já nesnášim když je ten plast takovej jetej proto to sklo.... :wink: pokud jsi sterilizovala tak to je jedno ne??!!hlavně že je zdravej či??
30. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klári, hele, jestli je tohle tvoje jediná úchylka, tak je to ještě dobrý :grinning:
30. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co to narvat do myčky?????
30. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ako asi som debil, ale ja som vyvarala flase 1 tyzdenne a poriadne som ich po kazdom krmeni umyla a nehala volne uschnut ... podla mna je to prehnane a ja sa chystam co najdlhsie kojit, tak snad flasu nebudeme potrebovat tak skoro
30. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale umyvala som ich v horucej vode ...
30. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepi jedna z mála :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michal pohoda :slight_smile: objedem se i bez sterilu co??
30. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaarka, ja urcite :wink: :slight_smile:
30. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu, myčka OK, taky je od roka myjem v myčce, ale ta nemá 100stupňů jako sterilizace, takže tak asi.
30. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu nad myčkou jsem taky uvažovala, že bych to umývala bez té tabletky. nebo do té horké vody dát. ale snad budu kojit a takové věci budu řešit až za hoooooooodně měsíců
30. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michal i já :wink:

a myčku využívám teď na lahve..páč je máme stjeně jen jednou denně na mlíko tak je meju v myčce(jak kdy)rychlejší je voda a jar :grinning:
30. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme totiž vodu která je o.k. na pití a tak, ale když myješ něco v rukách a nechaš to okapat tak tam zůstanou bíle kapičky :unamused: Esteticky to není hezké :grinning:
30. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, poradte mi nieco rychle a chutne na obed? Ja fakt netusim co by som si dala
30. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám knedlík s vajíčkem :grinning:
30. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michla ani já nevim a zatim nemam hlad ale asi si uděláme polévku z ovesných vloček tu já ráda..a hned jak se dostanu do tesca tak si koupim nemletý rybací prsty od nowaca a udělám si je s kaší a zeleninou :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michal a nebo kapustnicu bych si mohla udělat :wink:
já tam mám řízek ze včera :grinning:
nedělejte mi chuteeee :angry: :grinning:
30. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaarka, kapustnica mnaaaam, tu by som si dala, ale na to si uz pockam do Vianoc

zemiaky milujem a hlavne zemiakovu kasu, jaaaj len tak s ami slinky zbiehaju .... ale teraz som dostala chut na hrianky so syrom a paradajkou
jo Pepi i ten ych mohla kuchnout,ale nemam chuť :unamused:
autor
inak stalo sa vam uz ze ste dostali pocas dna, alebo vecr na nieco chut od hladu a ked ste si to spravili, tak vam chut uz presla?
30. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok