• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
antynka já mám břicho dopředu a kulaté a bude to kluk. ale asi je to jenom náhoda

mishu já bych ti tak přála tu holku :wink:
30. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduš půjčim ti tu mojí na chvilku a udeš vyléčená,chceš?
30. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:dík :wink:
Tak to jedno, hlavně jsem prostě zvědavá ataky hlavně aby bylo zdravé!!!!!!
Já furt nic necítím tak mám pochyby,že tam v břiše vůbec něco mám :frowning2:
30. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mishu ani já ni necejtim....a to už jsem druhorodička a u těch to ejvá rychlejš
30. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ďakujem vám všetkým za podporu, zajtra idem až o 19:00 ale potom dám určite vedieť ako sme dopadli
30. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzuzu dej vědět určitě..jsme zvědavý :wink:
30. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaarka jj, chcu :slight_smile:
30. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si přijeď pobalim jí pár saků a paků...Ústí nad Labem moja :wink:
30. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adus,ještě jsem si uvědomila s tou myčkou- my máme v myčce takový ten osvěžovač citronový a když jsem tam dal TOmáškovi umýt od aventu netekoucí hrneček,tak chytil tu vůni osvěžovače a z hrníčku jsem to cítila,tak jsem to musela namočit na den do horké octové vody,aby ten odér pohltil,takže odté doby to tam nemyju,tak bych asi plastové lahvičky nemyla v myčce
30. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vždyť na fotce vypadá jako andílek, to přece není možné že by taková holčička mohla zlobit :grinning:
Klarka.jak si jí vychovávaš tak jí máš :grinning:
Mishu a Aduš to neni o výchově leč o povaze...je to baba každym coulem
30. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz som tu a spokojna :slight_smile:
30. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaarka a tak to má být, takové dítko se ve světě nikdy neztratí

já jsem říkala manželovi, že nechci doma žádného ukňouránka a poseroutku, to by mě šlak trefil. švagr má 7 letého kluka a to je taková třasořitka až to pěkné není. ještě má 4 letou holku a ta to kluka normálně zbije, ta se s tím nemazlí
30. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dúfam, že zajtra by mi mohol doktor povedať aj pohlavie, to by ma tááááááááááák potešilo, aj keď manžel so svokrou sú si istý že to je chlapec :slight_smile:
30. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduš holky jsou rázný to musí bejt ženská nesmí bejt uťáplá
30. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale kluk posera to též není dobré
30. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduš to teda neni no....ale jaký si to uděláš takový to máš..každej dělám eco je v našich silách
30. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem taky byla bráchu staršího :sweat_smile:
Já mám zkušenost, že holky bývají rozumější když jím řekneš, že něco nesmí tak jako dobrý neva....
Ale kluci mých příbuzných a kamarádek to je humus :cry: Neposlouchají, lezou po nábytku dělají si co chcou :sweat_smile:

Kamarádka má syna a dokud byl malý tak mělá hezky vybavený obyvák, ale jak začal lest tak je to pohroma, on používá tel.stolek jako prolízačku, sedačku a nevím co ještě a ještě ji bije :sweat_smile:
Ona přitom dělala dlouhá léta au-pair :grinning:
30. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my izu zase 38,6 a zácpa, ach jo
30. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som mala doma anjelika, naozaj bol dobrucky a ked som si potrebovala nieco porobit (navarit, povysavat) tak som ho na chvilku supla do ohradky 150x150cm a pohral sa tam aj 40-50 minut bez toho aby robil cirkus, ale toto je vsetko o vychove .... ked bol vacsi a zacali sme chodit medzi deti a niekto sa mu prihovoril bol hamblivy, ale ako zacal chodit do skolky, tak je uplne iny :slight_smile:
30. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brambur :frowning2: :frowning2: :frowning2: , to ma mrzi :frowning2: :frowning2:
30. nov 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishut: Já taky ještě nic necítím. Taky jsem ve čvrtek ukecávala doktora, aby se podíval UTZ, jestli tam fakt mimčo je a je gut. No tak je, takže jen čekám, kdy to propukne a budu ho už vnímat.
30. nov 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já ho budu vnímat bůh ví kdy páč mi spíš furt haraší ve střevech.
Až dostanu pořadnou šupu tak to poznám a na to je ještě čas :wink:
30. nov 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nazdar Anděl....zdravím

Bramur no myslim na teby my měly celej tejden 40 a nakonec máme zápal plic :frowning2:
30. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishutka, presne ako si napísala, ja myslím že pohyby poznám až keď budú silnejšie lebo ja mávam také reakcie v črevách, to sú úplne výbuchy takže to počiatočné jemné šteklenie si asi ani nevšimnem :slight_smile:
30. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari jaktože si měla mít prvního kluka?Řekli ti to doktoři nebo si měla jen tušení?
30. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik ja tiež poznám babu, ktorej hovorili lekári až do samého konca, že to bude určite chlapec a podľa toho nakúpili aj vecičky a narodila sa krásna baba :grinning: ale neviem či bola aj na 3D lebo myslím, že tam by sa nemali pomýliť
30. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take chute ste mi narobili ,ze som isla do obchodu a spravila si hrianky so syrom a vajickom ako volske oko :grinning: :grinning: uz tlacim mnaaam
30. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci mě řikali všici krom doktorů že to bude kluk jen doktor je vyvedl z omylu a mam holku...

jinako holky akorát mi přišla sms od kámošky,dneska porodilla....jen to měla být Linduška a má Daníka.... :grinning: :grinning: :grinning: a je to tu i koule se daj přimyslet
30. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok