Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

slunicko76
1. dec 2009

zzullka:to mne ji uz meril pan doktor pred 5 tydny

doli1
1. dec 2009

mě taky dr neměřil ani v prvním těhu až v porodnici když jsem chodila na monitor tak mi řekli že pokud bude mít prcek přes 3kg že ho neporodim ale dr mi nic neřekl.

blanka.k
1. dec 2009

Dobré ránko,
všem gratuluji k prohlídkám fotečkám, atd.
Adus - super fotky 😉 Taky na Marcela psychologicky působím, že jestli se hezky ukáže na UZ, tak mu něco krásného koupím 😀
Pánev mi meřila sestřička min. týden, prý pokud není manžel velký, tak by neměl být problém. tak se pak začala smát, když jsem říkala, že ne, že má jen metrák 😀 Vzhledem k mé podměrečné výšce nepředpokládám,že dítko bude vysoká modelka nebo basketbalista 😀 Všichni mi říkají, že budeme mít holku.... tak nějak mezi řečí naznačí, že vypadám hrozně (vlasy, kůže, oteklá,... 😅 😅 😅 😅), to potěší 😀 😀 😀

blanka.k
1. dec 2009

A když jsem o měření pánve říkala manželovi, tak prý jakoou mám... teflonovou, nerezovou,.... 😀

aaadus
1. dec 2009

blanka já jsem malému naslibovla hory doly když se ukáže a prd z toho. ale pozitivní je, že se nenechá lehce uplatit 😀
manžel veliký je a metrák taky váží. ale jsem mu říkala, že víc jak 3kg nerodím 😅
a to teda potěší takové naznačování 😀

lucik...
1. dec 2009

blani tomu se ale nedá věřit 😀

blanka.k
1. dec 2009

Adus - minulý týden taky malý zklamal, a na UZ nespolupracoval a nic jsem mu nekoupila! Aby věděl, že nekecám 😀 Ale bylo to tím, ž emě nic nezaujalo 😀 😀 😀 😀 Manža měl oři porodu 3,2kg, tak doufám, že i kdyby náš drobeček byl pěkný metráček, tak to dožene až po porodu.
Lucik - to doufám, já se ptala muže, co když se doktroka sekla a je to holka, tak on rezolutně, ž ene, že to prostě je Marcel a prostě to bude kluk 😀 Tak už se těším na velký UZ, nějak to ve mě začíná nahlodávat, a už si tím kukem nejsem tak jistá 😅

aaadus
1. dec 2009

blanka včera mi přišla ta Velká kniha o mateřství, zatím jsem ji prohlídla jen zběžně, ale líbí se mi že tam jsou fotky jak zvedat miminko, polohy na kojení a tak
lucik... už mi přišla ta knížka Ahoj tati, jsem si v ní i listovala a není špatná. v sobotu mu ji dám na mikuláše, tož to zas bude obličej 😀

mishutka
1. dec 2009

ahojky, tak mám upečený perníčky 😀

S manželem jsme stejně velcí tak obra asi nemusím čekat a manželovi se líbí, že mi porostly prsa 😀
On nemá rád takové ty becoky a prý ty moje jsou akorát 😉

aaadus
1. dec 2009

já se chci dneska zajít podívat do toho obchodu Kik či jak se to jmenuje jaké tam mají ceny a jaká je kvalita toho oblečení. a možná zajdu koupit ten koupací kyblík dokud ho mají v té barvě co se mi líbí

mishutka
1. dec 2009

aaadus.já ji mám na poště 😀

aaadus
1. dec 2009

mishu ten můj mi ty moje prsa tež furt očumuje až mě to někdy s... 😀 chlap prostě no

aaadus
1. dec 2009

mishu ještě aby ji četl a aby si některé rady vzal k srdci

mishutka
1. dec 2009

aaadus:toho se nebojím, já ho nechci přechvalovat, ale takového chalpa jako mám já bych přála každé ženské 😉 Až se někdy děsím kdy příjde to špatné 😅

slunicko76
1. dec 2009

tak my jsme byli oba s manzelem podmerecni 🙂 , stejne jsme vazili 2750g, tak doufam, ze nase mimi bude tak nejak podobne, hlavne aby to nebylo nejaky ctyrkilac!!! 🙂

blanka.k
1. dec 2009

Adus - to jsem ráda, že se líbí 😉
Můj muž mi prsa nějak "neočumuje", si je dost okoukal na gymplu, když jsme na lyžáku šli za klukama na pokoj (ve vší počestnosti, bylo nám asi 13), tak proběhla nějaká "hra", co se komu líbí na jiných a on dostal za úkol co se mu líbí na mě... tak se zamyslel, pak si dal ruce pod prsa jak ve filmu SLunce seno a Kozy, kozy, kozyyyy....a řekl, že s emu na mě líbí, jak běhám v tělocviku. A já z toho měla několik let mindrák a strašně se za velká prsa styděla 😀 Teď si puberťačky kupují podprsenky s vycpávkama , a já se hrbila, nosila plandavá trika... 😀 no tele 😀

slunicko76
1. dec 2009

blanko,to jsme na tom byly v pubere podobne, taky si rikam, proc tomu tak bylo, ale je to proste tak, ze kdyz se necim odlisujes, tak si pripadas divna a ostatni si toho vsimaji.

xxx.klarka
1. dec 2009

Holky, kolik Vám je??? 🙂 Jestli nevadí že se ptám. Vůbec nemám přehled nějako.

blanka.k
1. dec 2009

Michalag má tabulku, kde to vše je:
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... 😉

xxx.klarka
1. dec 2009

blanka.k : jsem si nevšimla že tam je i věk, tak to se omlouvám :o))

lucik...
1. dec 2009

aaadus tak mě ještě nepřišla, ale možná jo a nevim o tom.. 😀 Zítra jdu na poštu tak uvidim 😉

mishutka
1. dec 2009

blanka.k.tys viděla x-lander?co se ti na něm nelíbilo-zajímá mě to jenom tak. My ho máme trošku okouklí a zajímají mě i jiné postřehy 😀

zzuzullka
1. dec 2009

baby hlavne ktoré ešte nemáte deti- lebo tie ostatné to poznajú- pozrite video: http://www.kocarky-strakonice.cz/index.php?opti...
je to tretie video s názvom první koupání. som mala až slzy v očiach keď som to pozerala 🙂

blanka.k
1. dec 2009

Mishutka - prohlíželi jsme si ho v neděli.Moc dobře s emi neovládal, peg Perego mi přišel lehčí na různé točení, atd. Pak mi to potvrdila i prodavačka, že hlavně ta trojkolka je v tomhle naprd. A pak nám oddělávala korbičku z podvozku (ale ten byl čtyčkolka) a ty zadní kola byly dost od sebe, takže složený zabíral víc místa než Perego a co jsem koukala, tak ta korbička nebo sedačka je uložena na dvou tkových plastových ... no nevím jak to nazvat, fakt slabý plast asi 10x15cm, v kterém je "důlek" na uložení, přišlo mi to takové ne úplně bytelné 😅 Ale neptala jsem se na to, to jsem až doma nad tím začala přemýšlet. A má menší korbičku. Ale třeba kamarádka mi psala, že by příště si koupila Xlander, že ho má hodně kamarádek a všechny bezproblémů 😉

blanka.k
1. dec 2009

Holky, neprodáváte některá věci přes net? Přes jaký server prodáváte? Já chci udělat pořádek a nepotřebné věci (asi v 90% oblečení) prodat nebo něco darovat na charitu a pžemýšlím přes co...

vladkaz1
1. dec 2009

Cafe tak mozem priberat uz mam doma tehu gate 😀
Blanka cez Mimibazar ... ostatne nestiham precitat

zdenkapo
1. dec 2009

Blani občas něco prodám na aukro.cz to je pohoda nebo můžeš přes MMB,nebo jakýkoliv inzertní stránky-i třeba tu na koníkovi

blanka.k
1. dec 2009

Zdeni - a jak je to na aukru s poplatkama, právě kamrádka mě strašila, že to není moc levné, já tam pořád akorát jen nakupuju 😀 Na MMB jsem pár věcí měla, neúspěšně...a ještě zksuím tady koníka, až teď jsem si všimla, že i nedětské tu jsou prodávat a až 100 inzerátů...

mishutka
1. dec 2009

Jo, ty plasty jsou adaptéry na korbu a autosed.
my máme vybranou 4kolku s nafukovačkama. Je fakt, že to polohování je asi problém, ale to se nějak vyřeší 😉

Já ty prodavačky chápu, ale nemůže srovnávat Ferrari se Škodovkou 😀

blanka.k
1. dec 2009

no nevím, ale za ten X lader s korbičkou chtěli asi o 2000 víc jak za Perego 😅 A většinou všude píšou o tom Xlanderu jako o té píš lepší značce 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre