Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
11. sep 2009

Teda doli.. jak ti závidím 🙂.. já ještě sedím v práci, ale dnes to jsou fakt muka ... 😢 už se těším domů a půjdu hned spát... 🙂

doli1
11. sep 2009

jak prcek usne tak zalehnu k němu 😀 😀
práci nezavidím každý má ted kupu práce

dezyre
11. sep 2009

.. a nejhorší je, že se mi tak nechce 😀 😀 😀 jak v práci.. tak doma.. tam toho na mě taky dost čeká .. na víkend... 😉

doli1
11. sep 2009

mám tu taky dost práce ale kašlu na to.vše dělám postutpně a pomalu.táta dost pomahá dnes udělal nadobí a já uvařila.ještě má keci že by se měli umyt okna ale na to ted nemám

dezyre
11. sep 2009

No moje činnost minulý víkend byla taky sranda.. dopoledne jsem asi tři hodinky uklízela .. máme docela dost pokojů.. takže jsem zvládla jen horní patro.. pak po obědě jsem si "zdřímla" na čtyři hodinky :D :D :D.. a pokračovala úklidem v kuchyni.. no a pak samozřejmě zase spát.. no a v neděli jsem pro jistotu šla spát už po snídani, abych se náhodou neunavila 😀 😀 😀 a tento víkend to nebude jiné :D ... ale ne.. mám tam práááádla a prááádla.. že budu celou sobotu žehlit a zašívat.. no a mezitím uvařím... chjo, ale v týdnu jsem nepoužitelné..

bramburka
11. sep 2009

Terko, jsem to tu popisovala...ale uz mam jineho 😉

babara
11. sep 2009

Ahoj holciny, tak Vas uz 2 dny ctu, uz jsem to zvladla komplet.
Rada bych se k Vam pridala, ac podle menstruace mam termin tusim 26.4., snad to neva? A pak tady mam 2 zname - zdravim Terku a Bramburku 😵 Praha 4 se opravdu stehuje sem 😀

Koukam, ze Vas neni moc, kterym je spatne (celej den ☹ ). Zavidim. Mne je dobre jen chvili po tom co se najim, ale neco do sebe dostat je problem. Porad se jen davim a dusim z ruznych pachu, protoze zvracet vetsinou neni co.
Bricho mam taky nafoukle, ale zhubla jsem, tak to zas tak videt nejde. V prvnim tehu jsem to (v praci) tajila az snad do konce 4.mesice, pac jsem byla ve zkusebce, ted by to asi nebylo tak snadne 😀

terkajesterka
11. sep 2009

no, taky toho moc nestíhám....úklid dělám postupně, vždycky když něco hoří, tak mě to donutí, jinak jsem v poslední době dost laxní..... musím zabalit, odjíždíme na víkend na Moravu. Ještě že mi mamka s sebou upekla, jsem fakt nemožná 😒

brouček už spinká 2,5 hod 😕 tak to se mi za chvilku probudí a pak už zase nic nestihnu 🙂

terkajesterka
11. sep 2009

Teda Baru, já se fakt nestačím divit, to jsem si dělala legraci, že se maminy z Praha 4 stěhujou sem 😀 no tak gratuluju!!!!!

terkajesterka
11. sep 2009

Barčo, je mi líto, že je ti špatně 😕 snad to pomine po 1. trimestru, i když je to ještě dlouhá doba, co? Nepomáhá nic? Já nevím, co bych ti poradila, nevolnosti fakt neznám, ani při jiříkovi jsem je neměla.....

terkajesterka
11. sep 2009

tak už se mi lumpík probudil 😉

bramburka
11. sep 2009

čau holky, super že jste tu!

babara
11. sep 2009

Ten muj lumpik uz potreti tento tyden vynechal odpoledni spani, jesteze tu mame babi na hlidani 🙂 To se mas, ze ti spi pre 2hodky.
Jinak my se cerstve prestehovali do domecku v Uvalech, je to silene prace a ja nejsem schopna niceho :(

Uz je mi spatne hodne presne 2 tydny, ale pomalu si uz zvykam, bohuzel mi nepomaha nic jen plnej zaludek, zadsna lizatka ani zazvorovy kapsle ☹
S Hyneckem mi bylo spatne taky, uz nevim jak presne dlouho, ale myslim, ze ne tak moc.. Anebo uz toho tolik nevydrzim 😖

terkajesterka
11. sep 2009

gratuluju k přestěhování 😉 nás to čeká někdy na jaře, koupili jsme byt, ale budeme komplet rekonstruovat. Trochu závidím, že máte stěhování za sebou, neumím si představit, že před porodem budu vybalovat krabice.....

terkajesterka
11. sep 2009

no tak kdo ještě zbývá z té naší původní diskuze? Holky, strašně dlouho jsem tam nebyla, nestíhala jsem ani naše prosincovky. Tak třeba se připojí Kristýnka nebo druhá Barča 😉

bramburka
11. sep 2009

Terko, kam se budete stehovat, my budeme taky se stehovat na jere, hruza, u nas ejste akce kulovy blesk, protze budeme menit s nasima....no děs.

babara
11. sep 2009

To jo, aspon ze to takhle vyslo, pred porodem to bude asi mazec, nezavidim. A kde budete mit byt? Nakonec uz stejne zadna do Phy 4 patrit nebudem, vid Bramburko 😉

bramburka
11. sep 2009

jo my porad jo, protoze se stěhujeme do Praha 4 - hodkovičky.

terkajesterka
11. sep 2009

my už budeme na Praze-západ, v Dobřichovicích. A je ještě otázka, jestli tu rekonstrukci stihneme do porodu 😕 teda jestli bude všechno v pořádku...

terkajesterka
11. sep 2009

xeni, furt lepší měnit s vašima než se stěhovat k nim 🙂 teda neznám tví rodiče, nemyslela jsem to zle, ale většina takových soužití nefunguje. Já bych to teda nechtěla a to vycházíme s oběma rodiči výborně.

terkajesterka
11. sep 2009

Jirka trůní na nočníku a něco tam tvoří, tak mám chviličku 😉

babara
11. sep 2009

To je sikula, my na nocniku vydrzime jen par sekund, nemame cas 🙂
Aha, tak to jsem nevedela, ze ty Hodkovicky jsou jeste ctverka..

erikasadek
11. sep 2009

vidim ze ste su sam eprazacky.. to bude asi baby boom prazsky. 😀

no ja sa pridam k tym co je im zle...
mne teda je teraz 24 hodin zle, tak ako pri druhom.. lenze pri joshovi mi bolo od zaciatku az do konca tehotenstva.. 😖

test mi ukazal ze som v 2 tyzdni teraz.. takze v sobotu som objednanan k lekarovy uvidime ci to potvrdi , krvny mal by tie testy su spolahlive;.ale aj tak s akazdy cuduje ako skoro mi je zle..
a hlavne moj cuch aky mam teraz , citlivy.. vsetko mi smrdi.. citim aj to co ani psi nevycitia.. 😀

bramburka
11. sep 2009

no mě zatím není nic, krom té lenosti, ale tak to asi nebude těhotenstvím... 😉

Terko, taky jsme to zvazovali...no kazdopadne mamka je nemocna a ja bduu muset s obr brichem zabalit 2 domactnosti a tchyne se ve stejnou dobu stehuje taky a svagrova mi rekla, at nepocitam s hlidanim, ze si ji zamluvila na celý jaro...

terkajesterka
11. sep 2009

xeni, aha, tak to bude fakt veselo. Tak na to zatím ještě nemysli, je to daleko a ono se to nějak vyvrbí. Aspoň já si to říkám a jako uklidnění to u nás flegmatiků docela funguje 😉 Loučím se, odjiždíme, budu možná v pondělí a pak celý týden ne, jsem u rodičů. tak se mějte krásně.

babara
11. sep 2009

Terka taky se mejte krasne.

erika a jak se zije ve Francii? Jaky jsou tam doktori? Jmena jste nevybrali zrovna francouzska..

andelka
11. sep 2009

No my jsme 2 roky žili (žijeme) v jednom bytě s mojí mamkou a budeme se rozestěhovávat teprve před zimou, nejen kvůli mimču samozřejmě. Bylo to fajn, ale už chceme vlastní. Mamce kupujeme menší byt a zůstáváme tady, ve větším. Takže stěhovat budeme jen ji, a sobě něco dokupovat, nábytek a tak.

babara
11. sep 2009

My tu taky budem s tchyni, ona je teda zlata, s moji mamou bych bydlet nemohla, ale i takovy zlaty clovek Vam nekdy muze vadit.. 😅 Ona je ted bohuzel docela dost nemocna 😔

andelka
11. sep 2009

babara: Když se chce, tak to jde. A u vás je to navíc potřeba, aby nebyla sama, že jo?

babara
11. sep 2009

No, zatim je sobestacna, opravdu ciperka a naopak se venuje malemu, ale kdovi jak to muze brzo byt, no.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre