• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Ahojka!tak já jsem tam kde jsem zas byla, týden jsem měla klid a včera večer zas trochu červené krve a ráno zas už špinění, takže nic veselého :frowning2:
1. dec 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozeram ze ste zase rozoberali kociky :grinning:

medan :frowning2: :frowning2: :frowning2: , snad vsetko dobre dopadne a dotiahnete to krasne do konca ... budem na vas mysliet
1. dec 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan29: top mě mrzí, snad bude všechno dobrý.

michalag: též koukám že se tady řeší zase kočárky :grinning:
1. dec 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka já budu péct příští týden a dopadnu asi stejně jako ty :grinning:

medan to mě mrzí, ale určo to dopadne dobře :wink:
1. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cinkori ty postýlky se normálně prodávají,my máme dvě postýlky a ta jedna to má je od Scarlett....

souhlas s terkou- ikdyž budem mít holku,tak bude nosit věci po Tomáškovi... a co se týče těch věcí a barvy tak stejně jde jen o těch pár oblečků,co koupíte před narozením,pak si stejnak budete kupovat každý měsíc větší věci....
1. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
blanka, tak co este si v poriadku? dufam ze barak cely :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. dec 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka práve som si prečítala, že by si chcela rôzne kombinovať kočík a aby tvôj chlap mal svaly ako Šebrle a zárobok ako Bill Gates :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa super pobavila
1. dec 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem koukala s přítelem na to videjko, to je krásný. Až se mi chtělo plakat, a ani mluvit jsem do toho nemohla, jak byl přítel dojatej a zvědavevj :slight_smile: :slight_smile:
1. dec 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michala - žiju...barák taky stojí a ty vajíčka z okna se umyjí :grinning: Akorát jsem zjitsila, že nenám doma marmeládu :sweat_smile: ,takže cukroví nebude úplně podle receptu, aspoň mám výmluvu, až se to nepovede :sweat_smile:
Medan - držím aplce, ať už konečně máš pokoj a těhu probíhá v pohodě :wink:
1. dec 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.babybazar.sk/Pieree-cardin-toledo-id2148615.html zuzullka myslim ze to bolo pre teba .. niesom si ista :grinning: kto by si to pamatal
1. dec 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vsimla som si ze je to toledo a ty chces milenium tak nic chcela som pomoct :grinning:
Blanka ty si dnes akcna :grinning:
Ja som poprala po malej veci .. nepotrebne a co uz druhe neoblecie zajtra pozehlim a hadze na bazar :grinning: kazde Euro dobre a nakupim modre vecicky a hnede zelene ,vsetko je doma len ruzove a cervene :pensive: :frowning2:
1. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladkaz1: ahoj, jaktože víš na 100% že čekíte chlapečka??

Holky, myslíte si, že kdyý budu v úterý 16+6tt, že by doktorka mohla vidět co to bude, když se mimísek dobře natočí??
1. dec 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xxx.klarka viem na 99perc . lebo tam bol vidiet pipik na sone :slight_smile: ,doktor tak povedal .. na buduce mi bude robit ale zas sono na urcenie pohlavia.
1. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladkaz1: aha, tak to jo. Já bych taky chtěla vědět co v sobě nosím co nejdříve. Tak snad se nám prďola brzo ukáže.
1. dec 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klarka ked bude dobre natocne tak ti povie ,mne bolo hned vidiet ze je to chlapec aj ked ja tomu neverim neviem preco proste neverim :sweat_smile:
1. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladkaz1: taky bych tomu asi nevěřila na 100%. Ale alespoň tak nějak máš naději:slight_smile: Tak moc bych chtěla vidět capinu :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
1. dec 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, masíčko nakoupene 5kg bůčku a 36 kg plecka :grinning:
Jo, maso to je moje :wink:

S kočárkama je to těžké :frowning2: Já půjdu asi do toho x-landeru :grinning: Cenově mi přijde přijatelný...

Třeba ty levnější tanky bývají větší a možná i praktičtější, hlavně korbičky nebo tašky...

Ale pro mě je důležitá pohodlnost a skladnost :wink:
Vemu autosedačku a šup do podvozku a těch pár minut to prcek vydrží a když půjdu do města tak pěkně v korbě...
1. dec 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

blanko, pokud máš chuť dělat nějakou tabulku, tak zkus vymyslet nějaká kritéria a já pak ráda pošlu info o kočáru, který mám..... čím víc je kočárků na trhu, tím je těžší se v tom orientovat :slight_smile:
1. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu, no právě, pro každého je důležitý něco jiného - skladnost, velikost korbičky, hmotnost, cena....... :wink:
1. dec 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já myslím, že kritérií by asi bylo strašně moc... spíš třeba jen takové postřehy, něco takového
kočárek XY - malá korbička, v 5měsících se tam už dítě nevlezlo, dobře ale se nandává, sporťák v pohodě, jen se třeba po roce ošoupalo polstrování, v terénu super i když má taková a maková kolečka, složený se vleze i do "nákupní tašky" typu Yaris, :grinning:
asi přesné rozměry, váhu, atd. to co člověk najde na netu, bych tam nepsala...
1. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem koukla do trouby a zděsila se a až pak si v receptu přečetla... dáváme na pečící papír v dostatečné vdálenosti... ono se mi to nějak rozjelo a bude z toho asi buchta, jak se to na sebe nalepí :sweat_smile: se fakt divím, že si mě muž vzal... ještě, že dnes přijde nejdřív o půlnoci, že mě u toho nevidí :grinning:
1. dec 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka a tom casulalpaly sa mi paci ze ma to vajicko polohovatelnu opierku chrbta .. takze na nakuphor sa s vajcom ... a mozes si dat do uplneho lahu babo :slight_smile:
1. dec 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo,ale třeba to ms tím dítětem do kolika měsícu se vleze je subjektivní :slight_smile:
Kdo chce tak tam dítě vždycky narve :grinning: a taky záleží na velikosti dítěte a oblečení, že :grinning:
1. dec 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je otazne ,fakt podla toho ake je velke babo ,ake pocasie je a tak ale my mame letn stei takze nepocitam s tym, ze bude nejak extra naobliekane :wink: :grinning: a neskor bude sluzit len ako autosedacka
1. dec 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já můžu rovnou napsat:

Inglesina Magnum, cena cca 11000, odnímatelná korbička (velká tak, že se mi tam vešlo v zimě roční dítě, které je na svůj věk abnormálně velké), podvozek se lehce skládá (auto máme Opel Astra Combi, takže prostor moc neřešíme), kolečka nafukovací (4), projeli jsme i opravdu spoustu těžších terénů, je celkem lehký (cca 13kg), skvěle se s ním jezdí ve městě i v lese, lehce zatáčí.

mínusy: poměrně často jsem píchla duši v kole (asi 6x) a výměna duší nebyla nic moc (asi znáte z jízdních kol). Jednou jsem řešila v záruce prasklou středovou tyč, ale nakonec mi to neuznali jako záruční opravu :angry: a to jsem opravdu nepochopila, proč. Prasklá tyč je podle mého jasná vada materiálu......
1. dec 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terka:ale to je jenom hluboký, ne??? :frowning2:
1. dec 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už jsem fakt myslela že to bude v poho, a pak jsem se zas složila, prostě tohle už nedávám
1. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan vydrž ještě chvíli.už se to stalo několikrát a vždy byl mimísek v pohodě a nic mu nechybělo tak i ted to bude v pohodě.vydrž ještě pár týdnů a pak to už bude jedno.samozdřejmě každý týden na víc tim líp.ještě chvíli pevné nervy a klid na lůžku a bude to dobrý.říkejsi že mimi je v pohodě.
kolik máš ještě týdnů do 24tt?
1. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu, ano, je to hlubový kočár.

medan :frowning2: moc mě mrzí, čím procházíš.......taky bych tě chtěla nějak utěšit, a chápu, že je těžký na to nemyslet.... zkus ještě chvíli vydržet - u doktora jsi byla? jestli krvácíš, tak bych asi jela....
1. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terko - díky, přesně tak nějak si to představuju, hlavně věci, které člověk na netu, když vybírá v nějakém eshopu. nevyčte :wink:
Medan - neboj, nejpozději v květenu bude líp... já takt děkuji bohu za nějaké ty hormony, po kterých je mi nějak všechno šumák :grinning: Dokud nekrvácím tak už nic neřeším...břicho mě bolí furt, v noci je mám tvrdé, bolavé, ale to mi říkala zrovna dneska sousedka, že to měla stejné, že noci hrůza, tak mě to uklidňuje, má krásného klučinu :grinning:
A tohle jsem dnes tvořila, docela jednoduché (teda asi dost, když i já jsem to zvládla) a teď se tím cpu, nádherně to voní a je to krásně slaďoučké :wink:
http://www.btweb.cz/img/ruzne/susenky.JPG :wink:
1. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok