Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

medan29
1. dec 2009

Ahojka!tak já jsem tam kde jsem zas byla, týden jsem měla klid a včera večer zas trochu červené krve a ráno zas už špinění, takže nic veselého ☹

michalag
autor
1. dec 2009

pozeram ze ste zase rozoberali kociky 😀

medan ☹ ☹ ☹ , snad vsetko dobre dopadne a dotiahnete to krasne do konca ... budem na vas mysliet

xxx.klarka
1. dec 2009

medan29: top mě mrzí, snad bude všechno dobrý.

michalag: též koukám že se tady řeší zase kočárky 😀

aaadus
1. dec 2009

blanka já budu péct příští týden a dopadnu asi stejně jako ty 😀

medan to mě mrzí, ale určo to dopadne dobře 😉

zdenkapo
1. dec 2009

cinkori ty postýlky se normálně prodávají,my máme dvě postýlky a ta jedna to má je od Scarlett....

souhlas s terkou- ikdyž budem mít holku,tak bude nosit věci po Tomáškovi... a co se týče těch věcí a barvy tak stejně jde jen o těch pár oblečků,co koupíte před narozením,pak si stejnak budete kupovat každý měsíc větší věci....

michalag
autor
1. dec 2009

blanka, tak co este si v poriadku? dufam ze barak cely 😝 😀

zzuzullka
1. dec 2009

blanka práve som si prečítala, že by si chcela rôzne kombinovať kočík a aby tvôj chlap mal svaly ako Šebrle a zárobok ako Bill Gates 😀 😀 😀 😀 som sa super pobavila

xxx.klarka
1. dec 2009

Tak jsem koukala s přítelem na to videjko, to je krásný. Až se mi chtělo plakat, a ani mluvit jsem do toho nemohla, jak byl přítel dojatej a zvědavevj 🙂 🙂

blanka.k
1. dec 2009

Michala - žiju...barák taky stojí a ty vajíčka z okna se umyjí 😀 Akorát jsem zjitsila, že nenám doma marmeládu 😅 ,takže cukroví nebude úplně podle receptu, aspoň mám výmluvu, až se to nepovede 😅
Medan - držím aplce, ať už konečně máš pokoj a těhu probíhá v pohodě 😉

vladkaz1
1. dec 2009

http://www.babybazar.sk/Pieree-cardin-toledo-id... zuzullka myslim ze to bolo pre teba .. niesom si ista 😀 kto by si to pamatal

vladkaz1
1. dec 2009

ale vsimla som si ze je to toledo a ty chces milenium tak nic chcela som pomoct 😀
Blanka ty si dnes akcna 😀
Ja som poprala po malej veci .. nepotrebne a co uz druhe neoblecie zajtra pozehlim a hadze na bazar 😀 kazde Euro dobre a nakupim modre vecicky a hnede zelene ,vsetko je doma len ruzove a cervene 😔 ☹

xxx.klarka
1. dec 2009

vladkaz1: ahoj, jaktože víš na 100% že čekíte chlapečka??

Holky, myslíte si, že kdyý budu v úterý 16+6tt, že by doktorka mohla vidět co to bude, když se mimísek dobře natočí??

vladkaz1
1. dec 2009

xxx.klarka viem na 99perc . lebo tam bol vidiet pipik na sone 🙂 ,doktor tak povedal .. na buduce mi bude robit ale zas sono na urcenie pohlavia.

xxx.klarka
1. dec 2009

vladkaz1: aha, tak to jo. Já bych taky chtěla vědět co v sobě nosím co nejdříve. Tak snad se nám prďola brzo ukáže.

vladkaz1
1. dec 2009

Klarka ked bude dobre natocne tak ti povie ,mne bolo hned vidiet ze je to chlapec aj ked ja tomu neverim neviem preco proste neverim 😅

xxx.klarka
1. dec 2009

vladkaz1: taky bych tomu asi nevěřila na 100%. Ale alespoň tak nějak máš naději🙂 Tak moc bych chtěla vidět capinu 🙂🙂🙂

mishutka
1. dec 2009

ahoj, masíčko nakoupene 5kg bůčku a 36 kg plecka 😀
Jo, maso to je moje 😉

S kočárkama je to těžké ☹ Já půjdu asi do toho x-landeru 😀 Cenově mi přijde přijatelný...

Třeba ty levnější tanky bývají větší a možná i praktičtější, hlavně korbičky nebo tašky...

Ale pro mě je důležitá pohodlnost a skladnost 😉
Vemu autosedačku a šup do podvozku a těch pár minut to prcek vydrží a když půjdu do města tak pěkně v korbě...

terkajesterka
1. dec 2009

😀 😀 😀

blanko, pokud máš chuť dělat nějakou tabulku, tak zkus vymyslet nějaká kritéria a já pak ráda pošlu info o kočáru, který mám..... čím víc je kočárků na trhu, tím je těžší se v tom orientovat 🙂

terkajesterka
1. dec 2009

mishu, no právě, pro každého je důležitý něco jiného - skladnost, velikost korbičky, hmotnost, cena....... 😉

blanka.k
1. dec 2009

já myslím, že kritérií by asi bylo strašně moc... spíš třeba jen takové postřehy, něco takového
kočárek XY - malá korbička, v 5měsících se tam už dítě nevlezlo, dobře ale se nandává, sporťák v pohodě, jen se třeba po roce ošoupalo polstrování, v terénu super i když má taková a maková kolečka, složený se vleze i do "nákupní tašky" typu Yaris, 😀
asi přesné rozměry, váhu, atd. to co člověk najde na netu, bych tam nepsala...

blanka.k
1. dec 2009

Tak jsem koukla do trouby a zděsila se a až pak si v receptu přečetla... dáváme na pečící papír v dostatečné vdálenosti... ono se mi to nějak rozjelo a bude z toho asi buchta, jak se to na sebe nalepí 😅 se fakt divím, že si mě muž vzal... ještě, že dnes přijde nejdřív o půlnoci, že mě u toho nevidí 😀

vladkaz1
1. dec 2009

blanka a tom casulalpaly sa mi paci ze ma to vajicko polohovatelnu opierku chrbta .. takze na nakuphor sa s vajcom ... a mozes si dat do uplneho lahu babo 🙂

mishutka
1. dec 2009

Jo,ale třeba to ms tím dítětem do kolika měsícu se vleze je subjektivní 🙂
Kdo chce tak tam dítě vždycky narve 😀 a taky záleží na velikosti dítěte a oblečení, že 😀

vladkaz1
1. dec 2009

no to je otazne ,fakt podla toho ake je velke babo ,ake pocasie je a tak ale my mame letn stei takze nepocitam s tym, ze bude nejak extra naobliekane 😉 😀 a neskor bude sluzit len ako autosedacka

terkajesterka
1. dec 2009

tak já můžu rovnou napsat:

Inglesina Magnum, cena cca 11000, odnímatelná korbička (velká tak, že se mi tam vešlo v zimě roční dítě, které je na svůj věk abnormálně velké), podvozek se lehce skládá (auto máme Opel Astra Combi, takže prostor moc neřešíme), kolečka nafukovací (4), projeli jsme i opravdu spoustu těžších terénů, je celkem lehký (cca 13kg), skvěle se s ním jezdí ve městě i v lese, lehce zatáčí.

mínusy: poměrně často jsem píchla duši v kole (asi 6x) a výměna duší nebyla nic moc (asi znáte z jízdních kol). Jednou jsem řešila v záruce prasklou středovou tyč, ale nakonec mi to neuznali jako záruční opravu 😠 a to jsem opravdu nepochopila, proč. Prasklá tyč je podle mého jasná vada materiálu......

mishutka
1. dec 2009

terka:ale to je jenom hluboký, ne??? ☹

medan29
1. dec 2009

No už jsem fakt myslela že to bude v poho, a pak jsem se zas složila, prostě tohle už nedávám

doli1
1. dec 2009

medan vydrž ještě chvíli.už se to stalo několikrát a vždy byl mimísek v pohodě a nic mu nechybělo tak i ted to bude v pohodě.vydrž ještě pár týdnů a pak to už bude jedno.samozdřejmě každý týden na víc tim líp.ještě chvíli pevné nervy a klid na lůžku a bude to dobrý.říkejsi že mimi je v pohodě.
kolik máš ještě týdnů do 24tt?

terkajesterka
1. dec 2009

mishu, ano, je to hlubový kočár.

medan ☹ moc mě mrzí, čím procházíš.......taky bych tě chtěla nějak utěšit, a chápu, že je těžký na to nemyslet.... zkus ještě chvíli vydržet - u doktora jsi byla? jestli krvácíš, tak bych asi jela....

blanka.k
1. dec 2009

Terko - díky, přesně tak nějak si to představuju, hlavně věci, které člověk na netu, když vybírá v nějakém eshopu. nevyčte 😉
Medan - neboj, nejpozději v květenu bude líp... já takt děkuji bohu za nějaké ty hormony, po kterých je mi nějak všechno šumák 😀 Dokud nekrvácím tak už nic neřeším...břicho mě bolí furt, v noci je mám tvrdé, bolavé, ale to mi říkala zrovna dneska sousedka, že to měla stejné, že noci hrůza, tak mě to uklidňuje, má krásného klučinu 😀
A tohle jsem dnes tvořila, docela jednoduché (teda asi dost, když i já jsem to zvládla) a teď se tím cpu, nádherně to voní a je to krásně slaďoučké 😉
http://www.btweb.cz/img/ruzne/susenky.JPG 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre