• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
aaadus a ty si měla špatnou na NT vid :frowning2:

Tyyy jo tady to bude samej chlap.. Máte už vůbec někdo potvrzenou slečnu? Tak doufám že zítra budu první :grinning:
1. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucko, tak to zítra juknu, to jsem zvědavá :grinning:
1. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tery :grinning: On se prcek určitě schová :grinning: A stejnak mam tucha že se přidám do klubu chlapečků :grinning: Ty dnešní chlapi snad holky dělat neumí nebo co :grinning:
1. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik:nech si zdát :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samozdřejmě ti to přeju, taky se nemůžu dočkat!!!!
V kolik zítra jdeš??
1. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu dík za podporu :grinning: Ve 2 :grinning:
1. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kto vsetko ide zajtra do poradni???
1. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik jj, na NT to byla katastrofa :frowning2: a podle břicha tě tipuju na holčičku
mishu a ty budeš mít taky holku, ať se z toho u vás všichni pos.... :grinning:
1. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ne, nějaká slečna tu musí přece být - koho by si pak ten můj kluk jednou vzal? :grinning: :grinning: :grinning: princezny jsou potřeba :grinning:

jestli to spíš není tím, že chlapečci jsou na utz lépe identifikovatelní - pindíka většinou neschovají :grinning:
1. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terka tak te náš ho schovává dokonale. ale věřím genetikům že tam to XY viděli dost jasně :grinning:
1. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já snad ve čt. :grinning:
1. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu budu držet všechny palce :wink:
1. dec 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ten nás by toho pindíka vážne neschoval až sa čudujem že je taký velký :grinning:
1. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík, jsem natěšená a zas beztak bude frmol a utřu nos :wink:
Ale 10.12. na 3D to musí vyjít :wink:
autor
ja pravdepodobne az v utorok :frowning2: , ak ma doki neobjedna skor
Adus - a jak se pozná pohlaví podle břicha? :fearful:
1. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka tož to jsou jenom takové babské řeči, když je břicho rozpláclé a jde do boků je to holky, když kulaté a jde do špičky je to kluk. u mě to platí
1. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
blanka, ked ti ide brusko viac do bokov tak by to malo byt dievcatko a ked ti vystupuje viac dopredu do takeho spicu, tak by to mal byt chlapcek
mishu já nejdu ale do poradny, já jdu na 4D :wink:
autor
aaadus aj u mna to pri prvom platilo, ale teraz sama neviem :sweat_smile:
1. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzuzullka gratuleeeeeeem :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag jsem se dívala na fotky a že by snad holčička? :wink:
inak bola toho brucha mi to tiež vychádza na chlapca, lebo ani boky ani zadok sa mi vôbec nezväčšili a brucho mám pekne gulaté dopredu
a skušali sme to aj podla toho, že krúžiť so zásnubok na šnúrke nad bruchom a tam nam tiež vyšiel chlapec
autor
aaadus, rano ho mam do bokov a ked sa napapam tak vecer ho uz mam (aspon podla mna) viac dopredu
1. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik.TAK TO JE NA 100% :grinning: Držím palce, já ti tak "závidím"!!!! :wink:
1. dec 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zzuzulka, tak s tym prstenom na snurke mi vysiel tiez chlapec a boky sa ani mne nejako nezvacsili, tie sunky mam este z prveho tehu :sweat_smile: :zipper_mouth:
1. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu na 100% jo, ale jen když bude prtě spolupracovat :grinning: aaadusce včera taky ukázal prdku :grinning:
1. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Známá byla taky a malá měla furt roztažené nohy tak prej aby jí to nezůstalo :grinning:
1. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak my si užíváme u babičky a dědy,Luky je nadšený a prohání babičku :grinning:
Zuzul: gratulace k chlapečkovi!!! :slight_smile:
Jinak závidím docela to řešení kočárků, my asi nový pořizovat nebudem, vzhledem k tomu,že mezi dětma bude docela malý rozestup, kočárek máme ještě v záruce :slight_smile: Někde už jsem psala,že máme Jané Nomad a jsem opravdu spokojená-hlavní plus,že je opravdu prostorný a pohodlný i pro 3leté dítě(vyzkoušeno),má dobře řešené kšíry(zapnuté raz dva a dost dlouhé) a i pro mě na ovládání se nenadřu,i s potahem váží sport.verze 9,7 kilo(vážili jsme), bezvadně se skládá.Negativa:nemá nafukovací kola(což jsem tedy nechtěla a je to zároveň i výhoda,že netřeba měnit duše :grinning: ) a z takových techn.závad.slavná padací brzda(tím jsou tyhle kočárky asi proslavené...-)Nicméně servis perfektní,kupovali jsme v kamenné prodejně a opravdu vždy vyřídili cokoli bylo potřeba.taky by mohl mít celý potah pratelný v pračce-jako mají např. X-landery(do toho bych se taky nebála jít)Golfky jsme sice pořídili,ale nepoužíváme,pořád jezdíme s Janéčkem.Tříkolku jsem tehdy nechtěla, dneska bych s klidem šla do Slalomu.
No, to jsem se zas rozepsala :sweat_smile:
1. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda podle vašich rad a mého pupíku: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3588485&vReferer=%2Fphotos%2Fblanka.k
to bude asi fakt kluk :grinning:
1. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok