Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
1. dec 2009

aaadus a ty si měla špatnou na NT vid ☹

Tyyy jo tady to bude samej chlap.. Máte už vůbec někdo potvrzenou slečnu? Tak doufám že zítra budu první 😀

terkajesterka
1. dec 2009

lucko, tak to zítra juknu, to jsem zvědavá 😀

lucik...
1. dec 2009

tery 😀 On se prcek určitě schová 😀 A stejnak mam tucha že se přidám do klubu chlapečků 😀 Ty dnešní chlapi snad holky dělat neumí nebo co 😀

mishutka
1. dec 2009

lucik:nech si zdát 😀 😀

mishutka
1. dec 2009

Samozdřejmě ti to přeju, taky se nemůžu dočkat!!!!
V kolik zítra jdeš??

lucik...
1. dec 2009

mishu dík za podporu 😀 Ve 2 😀

michalag
autor
1. dec 2009

kto vsetko ide zajtra do poradni???

aaadus
1. dec 2009

lucik jj, na NT to byla katastrofa ☹ a podle břicha tě tipuju na holčičku
mishu a ty budeš mít taky holku, ať se z toho u vás všichni pos.... 😀

terkajesterka
1. dec 2009

no tak to ne, nějaká slečna tu musí přece být - koho by si pak ten můj kluk jednou vzal? 😀 😀 😀 princezny jsou potřeba 😀

jestli to spíš není tím, že chlapečci jsou na utz lépe identifikovatelní - pindíka většinou neschovají 😀

aaadus
1. dec 2009

terka tak te náš ho schovává dokonale. ale věřím genetikům že tam to XY viděli dost jasně 😀

mishutka
1. dec 2009

Já snad ve čt. 😀

aaadus
1. dec 2009

mishu budu držet všechny palce 😉

zzuzullka
1. dec 2009

no tak ten nás by toho pindíka vážne neschoval až sa čudujem že je taký velký 😀

mishutka
1. dec 2009

Dík, jsem natěšená a zas beztak bude frmol a utřu nos 😉
Ale 10.12. na 3D to musí vyjít 😉

michalag
autor
1. dec 2009

ja pravdepodobne az v utorok ☹ , ak ma doki neobjedna skor

blanka.k
1. dec 2009

Adus - a jak se pozná pohlaví podle břicha? 😨

aaadus
1. dec 2009

blanka tož to jsou jenom takové babské řeči, když je břicho rozpláclé a jde do boků je to holky, když kulaté a jde do špičky je to kluk. u mě to platí

michalag
autor
1. dec 2009

blanka, ked ti ide brusko viac do bokov tak by to malo byt dievcatko a ked ti vystupuje viac dopredu do takeho spicu, tak by to mal byt chlapcek

lucik...
1. dec 2009

mishu já nejdu ale do poradny, já jdu na 4D 😉

michalag
autor
1. dec 2009

aaadus aj u mna to pri prvom platilo, ale teraz sama neviem 😅

vladkaz1
1. dec 2009

zzuzullka gratuleeeeeeem 😀 🙂 😵 😵 😵

aaadus
1. dec 2009

michalag jsem se dívala na fotky a že by snad holčička? 😉

zzuzullka
1. dec 2009

inak bola toho brucha mi to tiež vychádza na chlapca, lebo ani boky ani zadok sa mi vôbec nezväčšili a brucho mám pekne gulaté dopredu
a skušali sme to aj podla toho, že krúžiť so zásnubok na šnúrke nad bruchom a tam nam tiež vyšiel chlapec

michalag
autor
1. dec 2009

aaadus, rano ho mam do bokov a ked sa napapam tak vecer ho uz mam (aspon podla mna) viac dopredu

mishutka
1. dec 2009

lucik.TAK TO JE NA 100% 😀 Držím palce, já ti tak "závidím"!!!! 😉

michalag
autor
1. dec 2009

zzuzulka, tak s tym prstenom na snurke mi vysiel tiez chlapec a boky sa ani mne nejako nezvacsili, tie sunky mam este z prveho tehu 😅 🤐

lucik...
1. dec 2009

mishu na 100% jo, ale jen když bude prtě spolupracovat 😀 aaadusce včera taky ukázal prdku 😀

mishutka
1. dec 2009

Známá byla taky a malá měla furt roztažené nohy tak prej aby jí to nezůstalo 😀

mishah
1. dec 2009

Ahoj holky, tak my si užíváme u babičky a dědy,Luky je nadšený a prohání babičku 😀
Zuzul: gratulace k chlapečkovi!!! 🙂
Jinak závidím docela to řešení kočárků, my asi nový pořizovat nebudem, vzhledem k tomu,že mezi dětma bude docela malý rozestup, kočárek máme ještě v záruce 🙂 Někde už jsem psala,že máme Jané Nomad a jsem opravdu spokojená-hlavní plus,že je opravdu prostorný a pohodlný i pro 3leté dítě(vyzkoušeno),má dobře řešené kšíry(zapnuté raz dva a dost dlouhé) a i pro mě na ovládání se nenadřu,i s potahem váží sport.verze 9,7 kilo(vážili jsme), bezvadně se skládá.Negativa:nemá nafukovací kola(což jsem tedy nechtěla a je to zároveň i výhoda,že netřeba měnit duše 😀 ) a z takových techn.závad.slavná padací brzda(tím jsou tyhle kočárky asi proslavené...-)Nicméně servis perfektní,kupovali jsme v kamenné prodejně a opravdu vždy vyřídili cokoli bylo potřeba.taky by mohl mít celý potah pratelný v pračce-jako mají např. X-landery(do toho bych se taky nebála jít)Golfky jsme sice pořídili,ale nepoužíváme,pořád jezdíme s Janéčkem.Tříkolku jsem tehdy nechtěla, dneska bych s klidem šla do Slalomu.
No, to jsem se zas rozepsala 😅

blanka.k
1. dec 2009

Tak teda podle vašich rad a mého pupíku: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
to bude asi fakt kluk 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre