Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
2. dec 2009

lucik... a ta tvoje dr to proč neříká pohlaví? asi to neumí poznat 😀

mishutka
2. dec 2009

lucik:to je škoda tak hlavně, že se mu daří 😉
Když nad tím přemýšlím tak u kluka je něco vidět a je větši šance, že to vyjde, než když se z holky vyklube kluk

lucik...
2. dec 2009

aaadus nevim prý je zastánce toho že se to nemá vědět, ale ona tam má takovou úplně mini prťavou televizku, tak asi se bojí že by se spletla, protože to tam je fakt blbě vidět...
Jinak mi dnes přišla taky ta knížka "ahoj tati" 🙂 A včera jsem si koupila "Velká kniha o matce a dítěti" 😉

Holky co řikáte na tu mateřskou? Že to chtějí zase zvednout? Ale až někdy na jaře? Tím pádem se nás to bude týkat na jeden měsíc.. To mi přijde fakt maximálně nespravedlivý.. Proč my máme brát o 3tis. míň a ty co porodí dýl zase víc 😔

lucik...
2. dec 2009

mishu no právě... a to je blbý, protože holka v modrém není tak šílená jako kluk v růžovém 😀

xxx.klarka
2. dec 2009

lucik... : tak to mě mrzí, že jste nic neviděli. Ale zase je dobré že je akční a všechno v pořádku 🙂 máš fotečky?

aaadus
2. dec 2009

hlavně když tu mateřskou zpátky zvednou, to bude hlavní. aspoň že to porodné zůstalo stejné

blanka.k
2. dec 2009

Adus - tak to budeme zastřelené dvě 😅 Ale můj muž mi po přečtení X stránek tady na MK řekl, že kočárek si vyberu sama, že na to nemá nervy to všechno číst 😀 😀 😀 tak fajn, beru. By se divil, kdyby došel a on stál za dveřma 😅
Lucik - tak nadšená z toho nejsem...že to vyšlo zrovn atak blbě na nás, co? 😅 A co mě teda vytáčí, jak píšou snížení mateřské o 10% 😅 Možná tak pro ty co vydělávají 50.000 měsíčně 😅 Pro ty s nejnižším příjmem je to 1/4 dolů 😅
A jaká je tak kniha Ahoj tati, jako nějké příběhy nebo fakt nějaké "vědecké" povídání?

mishutka
2. dec 2009

Tak že by to byla nějaká výhra ty soc.dávky 😀

aaadus
2. dec 2009

ta kniha ahoj tati je psaná pro chlapy, aby pochopil co se u té ženské během těhotenství děje, že je náladová. no prostě aby to pochopili tím svým chlapským rozumem 😀

blanka no my jsme zase uzavřeli dohodu, že když ho nechám vybrat jméno on mě nechá vybrat výbavičku. ale stejně mi do toho kafrá 😅

blanka.k
2. dec 2009

Adus - tak to ať si ten můj radši vybere kočárek, já Marcelka ani Reného nechci 😀 😀 😀 😀

xxx.klarka
2. dec 2009

aaadus: taky chci tu knížku koupit drahému k Vánocům, ale furt váhám ...

blanka.k
2. dec 2009

Všem dobrou noc 😉

Nad ránem se muž vrací domů. Manželka: "Kde jsi byl, slíbils, že po třetí už budeš doma?" - "Promiň miláčku, ale než se mi podařilo ukecat tu třetí, tak to trvalo dýl než jsem plánoval." 😀

lucik...
2. dec 2009

klari fotečky mám asi 3 ale neni na nich absolutně nic videt 😀

lucik...
2. dec 2009

blani všechno nej k svátečku, bych úplně zapomněla, hlava děravá 😀

ajina
2. dec 2009

luciik : krasné obrazky chlapečka 😉

doli1
2. dec 2009

ahojky holčiny.zas jsem odpadla do postele.stále se sté nemoci nemůžu nějak dostat. 😖

lucik...
3. dec 2009

Dobré ránko těhulky 😀

michalag
autor
3. dec 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,
vcera ste zase toho popisali az az 😀

kapka
3. dec 2009

dobré ráno všem 🙂
Ju Míšo ty už jsi v půlce těhotenství... 😵 toto utíká...
Bolí vás některou břicho? Mě skoro pořád 😖

michalag
autor
3. dec 2009

kapka, este uplne nie, zajtra som 19tt+0, takze az zajtra, kon mi to ukazuje o 2 dni skor

michalag
autor
3. dec 2009

mna zatial nie ... 🙂

kapka
3. dec 2009

No mě už bolí od začátku těhu....
Míšo,tak za chvilinku v půlce budeš... 😉

michalag
autor
3. dec 2009

kapka, to ta boli ako pred ms, ci ako keby sa ti natahovala maternica?

no ved, ale to uteka anis a nenazdame a drobci uz budu snami 🙂

kapka
3. dec 2009

ano bolí to jako před ms......a v úterý jak sem byla na krev tak sem o tom říkala sestřičce a ta mi řekla že si mám raději počkat na doktora,že už by bolet nemělo......naštěstí na UTZ bylo vše v pořádku....tak jen nic nesmím dělat.....a to sem stejně nic nedělala...

michalag
autor
3. dec 2009

mna takto bolelo pri prvom, ale zacalo az v 30tt ale to som musela ist na .... tak snad to prejde a dr. ti pomoze 😉 🙂

lucik...
3. dec 2009

kapka mě bolí občas.. ale možná to je potom když něco dělám a víc se namáhám, tak to omezuju

mishah
3. dec 2009

Ahoj holky,dobré ranko 🙂
kapka:mě taky bolelo břicho až kolem 30ttjako před MS a dle dr to bylo tvrdnutí.Teď beru hořčík,určitě ti dr na to něco dá. 😉
Lucik a sp.:..nějak to nestíhám sledovat-takže když tu mateřskou nechají ve stejné výši jako je, tak to má platit až od jara?a říkali přesně od kdy?Já jsem si počítala,že bych měla nastoupi na MD začátkem dubna,minule mě dr vypsal 7 týdnů před TP.
A taky gratuluju všem k dobrým výsledkům 🙂 a pohlaví mrňousků 😉 U nás to je trochu problém,manžel to tentokrát nechce vědět,takže nevím,jestli si to nechat nebo nenechat říct 😎

lucik...
3. dec 2009

mishah: ne, tahle snížená platí od ledna a oni jí chtějí od jara (ale asi až od konce jara) zvyýšit na tu původní.. Takže mi budeme brát o 3tis nebo kolik (dle platu) méně, a ty co porodí dýl budou brát tolik jako teď.. Takže taková "diskriminace" jarních dítek.. 😔

michalag
autor
3. dec 2009

kapka, tak ako pise misha, bolo to tvrdnutie bruska, ale ja som na to dostala tabletky magnezium a nos-pu, ale to ti musi predpisat dr.

zdenkapo
3. dec 2009

tak mne taky bolívá břicho -od začátku těhu berz taky hořčík a je to lepší

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre