Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
15. sep 2009

my to zatial nejako nepocitujeme, teda okrem toho ze mi je tazko na zaludok a vecer chodim pomaly spavat so sliepkami 😅 , ale moj vie ze pokial je mi dobre, tak aj mimcu je fajn 🙂 , ale snazi sa okolo mna robit kopec veci, ktore som predtym robila ja a uz som mu obcas povedala ze ja som tehotna nie chora, tak mi povedal "v prvych 12tt si treba davat najvasci pozor a preto sa musis sestrit " ... no proste moje zlaticko 😵 🙂

dezyre
15. sep 2009

I můj manžel se snaží.. a je fakt sladkej.. nosí mi do patra i vysavač.. a prádlo od pračky .. ze sklepa.. a jak psala Doli o tom umývání nádobí.. tak taky .. včera jsem chroustala v kuchyni kedlubnu u televize.. a on se sám z ničeho nic zvedl a šel umýt nádobí... je to mazec ... A pokaždý když ráno odjíždím do práce (jezdím autem), tak si neodpustí, abych řídila opatrně..

babara
15. sep 2009

holky, mimo to zvraceni a neustalou nevolnost, se mi ted pridala krec do bricha a prujem, uplne se mi trepaly nohy a strasne jsem se zpotila. Nevim jestli je to k tomu vsemu nebo jestli jsem vcera neco spatneho nesnedla. Mam strach abych nezkolabovala.
Ted na obed mam vcerejsi rybu se syrem a predvcerejsi kasi, tak nevim, jestli to mam riskovat.
Jdu si dat hned Torecan..

michalag
autor
15. sep 2009

tych chlapov dokaze mimco riadne zmenit 🙂 , ale nevravim ze niektory nie su stale takyto, je to od nich mile a krasne ze sa o nas tak staraju 🙂

simlenka
15. sep 2009

Tak smudla uz vstala - nejakej blbec tady reze drivi a vzbudilo ji to ☹ Dez,my pri prvnim tehu,ten prvni trimestr abstinovali,pze jsem spinila a od druhyho zadny omezeni,mela jsem trojnasobnou chut,takze jsme byli jak hrdlicky,pac byl Paja nadmiru spokojenej a ted se taky nijak neomezujem,uz nespinim,tak nevidim problem - jen je ted tezky to zkombinovat,aby Terka spala a abychom nespali mi... Ta tehu unava je desna a Pavel ted zacal pracovat 7 dni v tydnu a tak ma taky dost... Ale ja bych se toho sexiku fakt nebala,pokud mas chut a nic ti neni,tak se neboj,chlap se da ukecat skoro vzdycky 😀 Tak jsem si moc nepocetla,jdu stavet kominy a hazet si s micem,tak zatim.

andelka
15. sep 2009

Já mám dneska na oběd sekanou, rajskou a těstoviny. Výkřik zdravé výživy to není, ale mám na to chuť a jsem ráda, že zatím můžu jíst všechno co mě napadne.
Jinak my to oznámíme až po té kontrole 1.10., až jestli bude všechno ok, srdíčko a tak. Zatím to před rodinou tutlám. Ale několik kamarádek to ví. Měly jsme sraz a stejně by na to přišly, protože je jen málo důvodů, kvůli kterým bych odmítla vínečko. 😅

dezyre
15. sep 2009

No ono je to pro mýho drahouše asi něco nového.. ale myslím si, že dlouho mu ten strach nevydrží 😀 Známe chlapi 😝
Tak se tu mějte zatím hezky.. a já mizím.. pomale už se chystám z práce.. a pak na ty vlásky.. fakt už se nemůžu dočkat.. 😀 😀 😀

dezyre
15. sep 2009

Andi.. to já jdu na kontrolu 25.9.... teda .. už aby to bylo.. 😅

doli1
15. sep 2009

my už jsme to hodně lidem řekli a bydlíme na malé vesničce a během chvíle to věděli snad všichni.tipická vesnice.sex je u nás zakázaný ale chut by byla 😀
táta dnes vyzvedne šimka ze školky tak mám další hodinku k dobru

babara
15. sep 2009

Holky, nevite jestli muze dojit k potratu i kdyz se nekrvaci?

babara
15. sep 2009

no me manza moc nesetri a sexu se neboji.. On vubec je toho nazoru, ze nase deticky jsou kvalitni, odolne a preziji vsechno 😀 viz chudacek Hynecek co toho zazil nez jsme se o nem dozvedeli. Nevolnosti sem zapijela kalvadosem, na cestach hrozny jidlo, jeste mesic antikoncepce... 😅

andelka
15. sep 2009

dezyre: 25.9. máš za chvilku a už jsi toho stihla u doktora hodně. Já zatím jen UTZ, ani krev mi nebrali, nic.

babara: No potrat (spontánní) krvácení doprovází, zamlklé těhu nemá příznaky (většinou). Ale nestrašte dopředu, stejně se to nedá ovlivnit. Nemysleme na to. 😉

wobludka
15. sep 2009

🙂 no mě když manžel vidí, jak jsem zelená, tak ho chuť na sex hned přejde 😅
a teď, když mě vidí, jak se láduju studenejma bramborama s hořčicí, tak si může hlavu ukroutit 😀

simlenka
15. sep 2009

No ty mas teda chute 😀 Ja porad zeru ty svestky,uz mi snad ani nechutnaj,ale jsem lina si neco uklohnit.Co budete mit zitra k obedu,Pavel dneska kacku dojedl a nevim co varit.Mam chut na burtgulas,ale to se se zdravou stravou moc neslucuje.Jo v prvnim tehu jsem mela porad chut na instatni polivky,ikdyz je to desnej humus,tak jsem si nemohla pomoct.Ted zadny chute nijak nepocituju,ale je to teprv zacatek,ono neco urcite prijde.Holky ja jsem magor,uz tady studuju co do porodnice a premyslim jestli epidural nebo bez.Pavel jel na navstevu a vzal si i Tercu,tak mam cas myslet na blbosti.

dezyre
15. sep 2009

Tak já mám na zítra uvařené brambory, uzenou kejtičku a samozřejmě uzenou polévku s kroupama .. 🙂
No a abybch pravdu řekla, tak žádný chutě zvláštní nepociťuju... spíš mě přepadají nechutě :D :D.. Je to hrozně srandovní.. když jsem těhotná nebyla .. zapíjela jsem lečo kakaem.. a prostě jedla kyselou okurku se zmrzlinou.. a teď?.. prostě opak.. všechno mě to přešlo.. a já nemůžu pozřít nic moc kombinovaného.. vrchol mé kombinovanosti je rohlík se sýrem... max. se salámem.. ale nemůžu to sníst dohromady.. namazanej rohlík a salám na to.. Prostě je to mazec 😀 Manža se chechtá, že jsem divná 😀 😀

simlenka
15. sep 2009

Ja taky v tehu mam spis nechute,temer jsem prestala jist kysely okurky a ani po porodu jsem se k nim nevratila... A je toho vic,co nejak nemusim,driv jsem se cpala hodne rybama a od prvniho tehu mi chutna snad jen kapr,kterej mi driv nevonel. Tak co kadernik? Jak to dopadlo? 🙂 Babs,krasny "podvodnicky" fotky 😉 jestli dneska nevybliju kybl svestek,tak mam zaludek z oceli,uz je po svestkach,zaplat panbuh.

dezyre
15. sep 2009

Kadeřník dobrý ;).. jsem se totiž před měsícem rozhodla shodit mé kadeře a jít na ježka 😀 jenže.. jsem nepočítala s tím, že s krátkýma vlasama se chodí častěji na stříhání.. tak jsem byla na údržbě 😀
Teda taky vůbec nevím co mám jíst.. vůbec nic mi nechutná.. na nic nemám chuť .. jen si vzpomenu na jídlo.. už je mi těžko.. asi se půjdu za chvíli vykoupat a do hajan..
Dnes jsem byla u našich jak jsem jela od kadeřníka .. tak mě mamina rovnou vyhodila, protože ju skolila dost silná a hnusná chřipka.. tak abych něco nechytla.. teda ještě toho trochu.. a bylo by to ... 😖

simlenka
15. sep 2009

Si te vubec podle fotky v profilu neumim na jezecka predstavit 🙂 musis dodat fotku.Ja jsem ted taky vlezla do vany,nez se mi vrati ti dva z navstevy,jdu si cist,vecer se pokusim neusnout,at zas v noci necumim do blba,ale uz se mi nad knizkou klizej oci

bramburka
15. sep 2009

čau,

jsem asi jedina, komu nic neni, nemam a nemela jsem ani pri 1. tehu ani chutě ani mi nebylo blbě...tak nevim, ale mama rika to samý...ze ji nic s nama nebylo...tak je to asi dedicny, aler vsimam si ze pribiram, uz kilo a pul a to je tim, ze jsem prestala cvicit...

volejbal nemuzu, spining nemuzu, asi akvaaerobik a nic jinyho me nebavi...ostatni berou az od 12. tydne.

monika.c
15. sep 2009

ahojte dievcata,tak konecne som sa prinutila vam nieco aj napisat,lebo niekedy nevladzem ani len pocitac zapnut a chodim spat spolu s Lukym o 20.00.Moj zaludok je stale ako na vode,niekedy by som najradsej ani nic nejedla,lebo pokial nic nejem tak sa este ako tak da,ale akonahle sa najem,hned ma napina na vracanie a uz aj objimam zachodovu misu.Ja len dufam,ze to coskoro prejde.Pri prvom tehu mi nebolo zle,len sem tam a to hlavne vecer,ale teraz mi je zle cely den.Lukymu som uz oznamila,ze mame v brusku babu a on ako velky chlap mi zahlasil,maminka a kde je,ved este nemas velke brusko ako krstna.Moja sestra totiz ma teraz babo a ked sme boli na dovolenke na Slovensku,tak bola akurat v 9.mesiaci,takze brucho mala ako svet. 🙂 K dr.sa chystam na buduci tyzden,tak dufam,ze bude vsetko v poriadku. 😉

gabap
15. sep 2009

cau kocky 🙂
dezyre tvoje "kakani" me pobavilo,mam podobnou prihodu 😀
my sexovat nemuzem ☹
ja uz pribrala 1,5kg,ale priznam se ze fakt zeru 😔 a chute mam silene 😀 u maleho jsem mela tehu uplne jine
jdu kukat na ordinaci 😉

bramburka
15. sep 2009

ja jdu koukat na VKV

babara
15. sep 2009

Hehe, tak my mame zatim jen Novu a CT1 a Hynek zabral letce 😵

Mne asi ten Torecan pomoh, ale ja prave musim jist, dost a casto. Musim vychytat dobu, kdy to nepujde ven, nebo sem cerstve po zvraceni, a ten "plny" zaludek mi dela dobre. Ale neni to jednoduche, zvlaste kdyz je takova nechut ☹ a ta rychlost jakou jim 🙂

bramburka
15. sep 2009

baru, musite prijit, neco upeču 😀

dezyre
16. sep 2009

Dobré brzké ráno májovky 😉
Gaby.. tak nám tu příhodu hoď, ať tu nejsem jediná poserka 😀 😀
Jinak já měla dnes blééé premiéru .. a vůbec nemůžu spát...

monulicka
16. sep 2009

dobre ranko
mne zatial zle nebyva a dufam ze ani nezacne- mojej mamine ani jej sestre zle nebyvalo, tak snad nebudem vynimka.
Zajtra vecer idem na prvu navstevu dokiho - som zvedava a nedockava, ale aj trochu nervozna. V sobotu by som mala koncit 6 tt, juj, keby uz bolo pocut srdenko, to by bolo kraasne 🙂

michalag
autor
16. sep 2009

Dobre ranko 🙂
Maly je uz v skolke a ja idem o 9:30 ku gyn. zapisat si vysledky z krvi.
Ja som si otvorila okno, aby sa nam vyvetralo a suseda akurat fajcila v okne, tak ked som to zacitila az ma naplo, bleeeee 😝 a vraj cerstvy vzduch 😠

monulicka, vitaj, no neviem, ale podla mna je este na srdiecko skoro, ale drzim palce 😉 😵

bramburka
16. sep 2009

Michalag, not o mi trebas otevreme takhle v loznici nez jdeme spat a hlavu mame primo pod oknem... tak to zvracím 🙂 i kdyz nejsem tehule

sarusenka777
16. sep 2009

Ahoj maminky,moc se omlouvám, že vám sem lezu, ale chtěla jsem vás poprosit, kdybyste si našly minutku a hlasovaly pro naší Elišku? http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=8766 nejlepší hodnocení je 10 🙂 Děkuju mockrát a přeju krásné a pohodové těhu 😉

simlenka
16. sep 2009

Ahojky - Dez neboj,nejsi jedina posera,ja vcera zakoncila svestkovy maraton dvema svazky redkvicek a v noci bylo rodeo - mam o 2kg min 😀 Ale musim zatukat,uz mi fakt temer neni blbe,jen semtam trochu tezko,ale nic extra. Monuli,ja nekde cetla,ze od 5tt uz srdicko bije,ale ja byla u dr v 5+5tt a nebylo videt nic,az o 14 dni pozdeji - asi taky zalezi na kvalite UTZ,muj dr. ma takovej obyc,ale pak na ty velky kontrolni me posle do nemocnice na poradnej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre