Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
18. dec 2009

Andelko:mám pocit,že nás tu je víc, kdo jdou na velký UTZ před štdrým dnem🙂)já teda spíš neplánovaně,počítala jsem až první týden v lednu,ale kam jsem měla jít pův.tak malujou, tím pádem jdu na ten UTZ do nemocnice,ale ono je to asi celkem jedno, no uvidím, aspoň budu mít porovnání 😉 a pak poreferuju 🙂

lucik...
18. dec 2009

jsem asi jediná kdo přibral tak hodně co.. Takže budu jediná kdo nabere 30kg 😀 😀

mishah gratuluju k triplům

lucik...
18. dec 2009

Jdu spinkat tak dobrou noc a děkuju za podporu s psím miminkem 😉

mishah
18. dec 2009

Luciku: ty to určitě v pohodě shodíš 😀 to já mám po prvním těhu nahoře pořád 5 kilo 😝 , už se těším na tu odtuč.kůru.... 😒

mishah
18. dec 2009

Holky, taky dobrou 😵

andelka
18. dec 2009

lucik: ale třeba ne, třeba teď budeš přibírat už jen málo, to člověk dopředu nikdy neví. Já jsem se připravovala na to, že začnu přibírat brzy, že hodně přiberu přes prsa (což při základní míře 80C nebyla moc fajn představa), že bbudu hnedle jak vorvaň. A zatím se to nekoná (ale pořád jsem na to připravená), zatím jsem nepřibrala skoro nic, rostu jen přes bříško (ale původní míru ani nechtěj vědět), prsa se mi zvětšily hned zpočátku, ale jen o půl čísla. Zajímavé, no. 😅

mishah: no, taky se mi zdá - před vánocema je to krásná doba na velký UTZ 🙂

andelka
18. dec 2009

Tak brou brou 🙂 😔

xxx.klarka
18. dec 2009

mishah, gratuluju k dobrým testu 🙂

jinak holky, já jsem z váhou furt -1, tak jsem docela ráda. Jinak s prsama nevím co budu dělat, teď nosím 85G, nevím co budu nosit až se mi nalejou, asi pytle:-/

Nebooj, poreferuju když mi ho koupí když ho budou mít. Když né, tak ho v lednu objednám přes internet ať mám kdyžtak rezervu na reklamaci. 🙂

Holky, možná jsem cítila pohyby. Ležela jsem na boky a párkrát jakoby kopnutíčko, bylo to cítit malinko i na ruku. Tak nevím zda to bylo ono, uvidím, jestli se to bude opakovat.

andelka
18. dec 2009

klarka: Tak jestli to bylo ono - a já myslím, že jo - tak za pár dní už si budeš jistá. Ono to sílí každým dnem 🙂

martina71
19. dec 2009

Dobre rano vsem, mohu se pridat? 🙂

xxx.klarka
19. dec 2009

martin, ahoj a vítej! 🙂

vladkaz1
19. dec 2009

michalag co sa deje????
Baby mna od vcera boli bruseno .. taky blby pocit 😝
Dobre nakupte kociky ... 😵
martina ahoj 🙂

bibi13
19. dec 2009

dobre ranko.. ako ste spinkali? no ja o ničom.. :(

vladkaz1
19. dec 2009

Bibi no praveze na pdr ,ja som spominala ze lubim spat na bruchu teraz nemozem a tocim sa jak paragraf v noci a este ma pobolieva brusenko .. nic vazne ale take blby pocit ,no som jak ovalena mechom 😝

bramburka
19. dec 2009

ja taky, ani nemusim trenovat byt kazde 3h vzhuru, mala mi da zrejme plynulej prechod rovnou k mimi nebo co. Nejdriv ze má holuba v nose, pak se pocurala, pajk ze uz spat nejde, ze bude vstavat. no děs.

Mišo, copak?

vladkaz1
19. dec 2009

bramburka moja sa pocurala vcera .. musim dat vytepovat postel ... ja neviem ci je len take pocasie ,ze je nachladnuta ...
Ale aj v noci 3X hore ze chce cajik ... raz dam osttne nie .. lebo sa potom pocura ..

bibi13
19. dec 2009

no ja som šla spať okolo dvanastej, lebo som čakala na svojho manžela.. potom som zaspala a on ma zobudil svojim príchodom o 4:10.. potom začal chrapať, škrípať zubami a vydavať divné zvuky, takže som bola každu chvílku hore..bud nebude vôbec piť alebo pojde spať do vedlajšej izby.. 😒 takže dnešná noc.. 😝

vladkaz1
19. dec 2009

Bibi no nepotesi moj bol na stretku z prace mali vianocny vecierok ,prisiel podgurazeny a mala by ho zozrala ,lahol a spal ... ked chrape tak ho drgnem a budim ho a prestane 😝 😀

bibi13
19. dec 2009

no on prišiel tiež z vianočného večierka.. ja som sa snažila ho aj drgať aj som cukala a nič.. ☹

vladkaz1
19. dec 2009

☹ no teda ..
ja mam mojeho nauceneho ked chrape ,ja zahucim ,tak je hore a da sa na bok ... za to mala v noci robila riadny cirkus ..za caj 😝

vladkaz1
19. dec 2009

Co budete dnes robit? cakam kym malej uschnu vlasky my sprchujeme aj rano ..a pojdeme nakupit .
Dnes mi dojdu nasi gratulovat k narodkam a malej co mala meniny ale az vecer musim nieco male nachystat .

bibi13
19. dec 2009

ja som si tiež myslela, že ho mam naučeného.. a prd z toho.. 🙂 ☹

vladkaz1
19. dec 2009

😀 😀 😀 😀

vladkaz1
19. dec 2009

vcera mi prisiel matros na plienky z ciech ,tak pojdem nieco postrihat a posit,pre tu malu ritulku co sa narodi aj klieste na patentky uz mam ... 🙂

bibi13
19. dec 2009

matroš na plienky? nerozumiem.. mne príde v pondelok to kresielko.. neviem sa dočkať..

aaadus
19. dec 2009

Dobré ráno,
michalag co se stalo?
já jsem taky spala napytel. usla jsem o půl 11, pak se 12 vzbudila, usla, vzbudila v 1 a usla až o půl 3 a nespím od 6 protože se mi co chvíli chtělo na záchod. a dole jsem nateklá, ale nevím teda z čeho. snad mi to splaskne. a zub mě bolí už pátý den, takže paráda

bibi13
19. dec 2009

adus, tiež nic moc.. ☹

aaadus
19. dec 2009

bibi ani nemluv. a to jsem včera uklízela, pekla že se unavím a prd. a doufám že to není zánět močáku ☹

xxx.klarka
19. dec 2009

Holky o spaní mi ani nemluvte, máme tady 3 neteře(6,7) a jsou zvyklý vstávat brzo. V noci se furt budili a furt něco, jedna potřebuje čůrat, pak druhá. Pak ta jedna se v půl 6 vzbudila že už nemůže spát, když jsem jí řekla at ještě spí, tak brečela že nechce. Pak konečně klid, začala ta druhá, pití, čůrat, jestli jí pustíme už televizi a už jsem jich měla plné zuby.
Teď jsem zadělávala na oběd, a něco mě vzalo a už jsem šla povídat z mísou. Kruci, pak mám taky něco přibrat. 😀 chjooo ..... motala se mi hlava jak blázen, jsem myslela že sebou seknu.

xxx.klarka
19. dec 2009

teda 2 neteře, jsem se překlikla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre