• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
zdeni to je dilema že ta barva :sweat_smile:
no u nás na jednu holčinu chlap vytáhl pistoli. chudák byla tak v šoku že se na nic nezmohla. a šéfka jí ještě řekne proč nevolala ochranku :angry:
4. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka nešpul tak ten pupek, vypadáš jak těhotná :grinning:
4. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.))))))))))))))))))juj nestiham vas docitat nebola som tu uz dost dlho:slight_smile:))))))dufam ze sa vam dopre sviatkovalo...
4. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus - dnes jsem byla v cukrárně posedět s jednou holkou z BRM a říkala, že na mě není nic vidět (no bylajsem pěkně nabalená), tak jí hned pošlu odkaz, že myslím, že to poznat je :grinning:
4. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, vy ste toho zasa nakecali dneska, normálne nestíham :grinning:

na mňa ide asi nejaká chrípka alebo čo, ma bolí strašne hlava a mám plný nos ale horúčku našťastie nemám tak ani nič neberiem a jem ovocie tak dúfam, že to za pár dní prejde
4. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mizím, jedeme se psem na veterinu :frowning2:
4. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani mas hezke brisko :slight_smile: ja bych se mela asi taky vyfotit nejak to zanedbavam :slight_smile:
4. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadus copak je pejskovi? myslim na vas, at to vsechno dobre dopadne
4. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani no ty už máš krásne bruško, tak ako tehulka :grinning:

adus, dúfam, že nie je psíkovi nič vážne
4. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni a co třeba žlutá ta zavinka :wink: K zelené by šla hezky :wink:

blani mooooc hezké bříško.

Mě dnes v práci jedna holka řekla že už mi dobře leze a druhá že to na mě vůbec neni vidět, tak teda nevim :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nemam vas docitane tak pojdem na to ked bdue cas a moje vysdky s AFP su v poriadku tak mi odlahlo ,na sono ma objednala az na 28 januara .. tolko cakat ma porazi ... nemaju volny termin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladko moooc gratuluju :wink: :wink: :wink:
4. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem velmi pekne som bola v strese cele sviatky :unamused:
musim ist popratat mala som navstevu ...z daleka necakanu takze tak a som sama tak sa venujem malej
4. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka, gratulujem k dobrym vysledkom :slight_smile:
4. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adus to jo no,barvu ještě promyslim

Lucik to právě nechci žádnou klučičí ani neutrální- mám vše takové neutrální ba dokonce klučičí po Tomíkovi,tak to chci teĎ dohnat vším v holčičích barvách,aby bylo zřejmé,že máme holčičku,ale myslim,že ta červená bude taky vypadat hezky,uvidíme,ty ostatní barvy jsou tykové moc bledé
4. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak červenou :wink: Ale i tu může mít kluk :grinning:
4. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka, moc gratuluju:slight_smile:
4. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlaďka - moc gratuluji. My máme neutrální červený kočárek :grinning: , takže bud kupovat červený fusak a muž dosta v lrpáci firmení červenou deku (bez jakéhokoliv loga), tak to taky dáme do kočárku. Ato je taky do čerevena i autosedačka :wink:
4. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, nedávejte sem žádný odkazy na věci!!!!! Už slintám nad tou zavinovačkou, a to jsem si říkala že nebudu nic kupovat:slight_smile:. Zdeni, taky uvažuju nad tou červenou, je taková čučavá a máme červenou autosedajdu a černo-zelenej kočár, ta by se hodila.... Dneska jsem uvalila 1200 za těhu rifle, koupila jsem si jedny přes net a jsou mi hrozně velký, takže jsem si je nakonec stejně musela koupit v normálním obchodě, já kalhoty přes net nakupovat fakt nemůžu.

Zítra jdu na kontrolu, beztak mě už dá žádanku na ten cukrovej blivajz, na to se fakt netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Dívala jsem se že s Peťulou jsem byla ve 24 tt.
4. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem vsetko ladit do zelena ja zelenu mozem :slight_smile: a kocik neviem aku farbu a neviem aky .. videla som aj pekny taky zvlastny sedy ako strieborny bolo to super ..
4. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stále ešte vôbec neriešim nakupovanie výbavičky. začínam až vo februári, to vy už budete mať všetko aj poprané aj vyžehlené :grinning:
4. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzuzul já ne :grinning: já budu prát a žehlit až budeme mít pokoj :grinning: A k němu se manžel zatím nemá :grinning: :grinning: :grinning: Ale plánuju minimálně sepsat seznam věcí :grinning:
4. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspoň už budem mať od vás nejaké postrehy čo ste kde nakupovali a tak :slight_smile:
4. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mc no mi máme taky černozelený kočárek- mám ho v albíčku,tak chci něco holčičkového :wink:

zuzu no tak já musim vše naobjednat a nakoupit,abych to měla do konce února už doma vše- v půli března začnu prát a žehlit abych měla nachystáno pro všechny případy
4. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále premýšlam nad plienkami že by sme používali prevažne látkové keď to je ževraj lacnejšie a dá sa to v pohode zvládať...
4. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já dnes dělala pořádek a napadlo mě...musí mít mimčo spec. ručník/osušku? My totiž ručník používáme akorát v kuchyni, v koupleně máme každý osušku na radiátoru (žebříku) , tak jednou za měsíc vytáhnu ručník pro návštěvu, takže ty co jsou vespodu jsou akorát vyprané a nepoužité... :wink:
4. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka tak to je dobrá otázka, to aj mňa zaujíma
4. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a ještě asi 3 osušky mámnerozbalené ve skříni (bílé, které se mi tam jednak nehodí a jednak to není praktická barva)...tak že by mamka z nich udělala 2 menší s takovu tou kapuckou.... :wink:
4. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ze začátku jsem na utírání používala normální bavlněné plenky-vyvařené a vyžehlené a až trochu povyoste,tak ty tetra pleny-je to to samé bavlna,ale větší rozměr- takové ty froté s kapuckou jsme požívali až déle.... v plenkách je budete zabalovat i v poradně u pediatra
4. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
něco takového? http://bambisek.com/tetra-plena-80x80-p-925.html
já jsem 2 plenky a jednu tu osušku teď dostala a ještě si říkala, že nakoupím, abych měla tak 10 látkových (na blinkání, pod mimčo, k mudr. a pak 3 ty větší na osušení. :wink:
4. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok