Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aktaka
25. sep 2009

Myocka, tak našel se blbec, který to blbě přečetl 😀
zase jeslti ti je špatně, můžeš se uklidnovat, že je všechno v pohodě. i doktoři to mají rádi, když je těhotným blbě, prý je to známka, že je vše tak, jak má být

Doli, to prudké zabolení v břiše mám taky. přesně jak píšeš, když rychle vstanu

aktaka
25. sep 2009

Slunicko, pobolívání je určitě v pořádku, to se roztahuje děloha 🙂
jinak máš stejný termín jak já 🙂

zdenkapo
25. sep 2009

ahoj holky.... tak taťka nám zas v neděli na 4 dny odjíždí pracovat do Německa a to má v neděli zrovna narozky,takže oslavu budem dělat v sobotu,takže dnes přípravy- budu dělat Margot buchtu a večer taťka bramborový salát,no znáte to 😉 včera si vybral jako dárek nový mobil,tak aspoň nemám moc práce vymýšlet dárky,ostatní za chvíli zabalim a je to 🙂

dezyre- teda já jsem na tom podobně- mimčo je také starší než dle menstruace-o dva dny-dle ULZ TP 30.4.,tak uvidíme,na další jdu 16.10.až...... joo a klahoty taky budu muset řešit 🙂

furt řešíme tu autosedačku,radila jsem se u pana Štěpána na MMB-je perfektní- a ten mi ještě pro Tomáška nedoporučil tu kategorii 15-36kg,že je ještě malý- tedy spíš lehký 😒 tak asi budem muset jít do kategorie 9-36kg- s vlastními pásy ještě,ale co se dá dělat, tak aspoň bude nová,pak do ní dáme mimčo tak v 9 měsících a TOmáškovi koupíme tu velikou a bude...

shaarka
25. sep 2009

baby, nemali ste niektora zaujem o IntelliGender - test na urcenie pohlavia dietatka?
nepoznate niekoho, kto ho mal? je dost drahy a asi aj zbytocny - staci mat trpezlivost a ta je zadarmo 😀

ozaj, ake su vase citaky na pohlavie? ja si myslim, ze cakam dievcatko.
navrhujem dat nase jasnovidecke schopnosti tiez do tabulky, co ty na to, michala? 😉

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

Aktaka a na uzv už jsi byla?Ja jsem byla ve středu o těch bolestech jsem mu říkala říkal že pokud nekrvácim je to v pořádku a na uzv mame 5mm gestační váček 🙂

blanka.k
25. sep 2009

Dobré ránko,
Bondi - aha, já myslela, že myslíš, nemocenské pojištění u podnikatelů, o připojištění zaměstnance nic netuším 😅
Ceeru - to je dobře, že našel tečku, uvidíš, bude to v pohodě.
Mě holky bolí podbřišek už od srpna... jsem si myslela, že je to PMS, po asi 14 dnech jsem si konečně udělala test a od té doby mě to pořád bolí jak při ms, občas přesně jak píšete, tak když se nějak ohnu, vstávám, atd. tak mě tam silněji zabolí.... ale už mě to štve, cítit se jak při ms, ale co by člověk pro bublinu nevytrpěl. že 😅 Ale bolí mě to dá se říct pořád, buď jen takový mírný tlak (ten nevím jak popsat, asi jako bych měla kámen tam dole), nebo bolets jak při ms....
Zdenka - my naštěstí autosedačku řešit nemusíme, auto nemáme. Akorát budu muset zjistit, jak je to s tou zadarmo přepravou MHD pro maminky s kočárkem, abych si nemusela kupovat zas za 4000,- roční kupon, který mi v lednu končí.
Holky, co jste u VZP, nezjišťovali jste, co všechno nabízí pro těhule? Jsem se nadávno rozčilovala, že pro zdravé lidi skoro nic nenabízí, ale třeba pro obézní, kuřáky, feťáky to zas jo.... 😀

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

To mně teda uklidnilo že to pobolívání nemám je já čekáme první miminko po víc jak ročním snažení a tak jsem z každého píchnutí trochu vyplašená ale nechci pořád volat dr.ptala jsem se ho na to ve středu a říkal že se začíná zvětšovat a prokrvovat děloha

aktaka
25. sep 2009

Shaarka, o tom testu slyším prvně, o co jde?
já bych tedy nejraději vydržela až do porodu, ale manžel chce vědět 🙂

Slunicko, ještě jsem nebyla, jdu až sedmého (ještě nekonečných 14 dní ☹ ). no ale už jsem napnutá jak kšandy, snad bude všechno v pořádku
a jeslti i doktor řekl, že ty bolesti jsou v pořádku, tak můžeš být úplně vklidu 🙂

Blani, VZP něco nabízí pro těhule? mě překvapuje, že vůbec někomu něco nabízí, tak mě ani nenapadlo se po tom pídit 😀

doli1
25. sep 2009

blanka bydlíš přímo v Brně? k jakému dr chodíš?
sluni taky jsme se snažila tak dlouho.budou to naše vysněné děti.
co máme za pohlaví by mě dost zajímalo možná bych si i ten test zaplatila ale já myslim kluka.
už se někdo přihlásil k tvoření našeho seznamu?

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

Já jsem byla ve středu a další mně čeká až 26.10 takže ještě spousta času bude to nekonečné ale snad už bude srdíčko a už to bude hezky vidět na uzv.
A máš nějaké příznaky?

blanka.k
25. sep 2009

Aktaka - VZP právě přispívala na nějaké svičení pro těhotné, některé poj.přispívají na vitamíny, atd. Ale na webu VZP už jsem nic nenašla, jen tam mají, že už je vyplácení ukončeno.

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

JJ taky jsme se tak dlouho snažili a právě tento měsíc jsem tomu nemohla uvěřit,tento měsíc jsme to úplně vypustili z hlavy tak doufám že bublinka bude krásně růst a že se všichni dočkáme zdravých a krásných mimineček 🙂
A já tipuji holčičku 🙂

aktaka
25. sep 2009

Slunicko, příznaky akorát co jsem psala výš - bolení prsou a velká únava
zatím to mám potvrzené jen z krve

Blani, tak to jo. no já bych vitamíny stejně nebrala a cvičení nevím, to se uvidí ještě podle toho, jestli čekám jedno nebo dvě

jinak já to vidím na dvojčata páreče 😵 ale to si tak trochu spíš vysnívám 😀

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

Třba se to splní aktaka mně je občas blivno a pobolívá mně v podbřišku a chodím často na malou a prsa tak v mezích normálu 🙂
Mně zase všichni tvrdili že budu mít dvě miminka najdenou ale nam by stačilo zatím jedno zdravé miminko

doli1
25. sep 2009

sluni já si vždy myslela že jsem v pohodě že na to nějak extra nemyslím.stále jsem přemýšlela proč to nejde.no a v srpnu jsme měli hody 3x týdně zkoušku s tanečním přípravi atd týden po hodech jsem začala přemýšlet kdy má přijít ms ještě jsem měla pár dní čas.v úterý volali ze školky že se uvolnilo místo že můžeme prvního nastoupit a ve čtvrtek ms nepřišla a v pátek byli přes den // a krásné.vůbec jsem to nečekala.asi to bylo tim myšlením.v září jsem měla jít na léčení a místo toho jsem šla že jsem těhotná.určitě všechny mimi budou zdravoučky a donosíme je

ciknori
25. sep 2009

Ahoj Blani, s tím jízdným:
• V zóně 100 + 101 a zóně 900 (Hodonín) v tramvajích, trolejbusech a regionálních i městských autobusech může osoba doprovázející dítě do 3 let (tj. do dne předcházejícího dni jeho 3. narozenin) použít bezplatnou předplatní jízdenku, která sepro účely kombinace jízdného považuje za předplatní jízdenku. Pro její vydání je zapotřebí pouze mít dítě zapsáno v občanském průkazu nebo předložit jeho rodný list. Fotografie není zapotřebí.
• Při cestě mimo zóny 100 + 101 si musí zakoupit jízdenku základní.
• Kočárek pro spolucestující dítě se přepravuje v rámci celého IDS JMK bezplatně.

Jsem taky z Brna, dokonce pracuji tam, kde ty bydlíš 😀 A myslím, že tě znám z beremese, vdávala jsem se 13.6.2009, ale moc jsem nediskutovala 🙂

blanka.k
25. sep 2009

My se taky snažili rok, loni jsme měli super dovču, že letos bude MD, nezadařilo se (já ani nečekala, že se to podaří už po roce, docela jsem z toho byla vyjevená), tak jsem si vzali celý prosinec v práci volno, že pojedeme do Karibiku na 3 týdny, i přes vánoce, nakoupili plavky, průvodce, vybrali zájezd, já chtěla začít si dávat bacha (muž trvdil, že proč by to najednou vyšlo, když to nešlo doteď), další den jsem si dělala test a bylo jasno, že pojedeme akorát do háje zelenýho.... 😀 😀 😀
A na co se cítím? Chtěli bychom oba kluka, ale říká se, že holčička bere krásu... podle toho jak vypadám a cítím se, tak to bude minumálně další Miss World 😀 😀 😀 😀

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

shaarka koukala jsem k tobě do alba krásný dopis dostal mažílek fakt 😀
Mně dr říkal že jsem ukázka toho že když se miminko rozhodne přijít k nám nic ho nezastaví měla sjem vysoký prolaktin a i s tím si mimísek nakonec poradil
Doli a co na to manhžel?

aktaka
25. sep 2009

já mám na ty dvojky docela naději, my jsme těhotní po umělém oplodnění 🙂

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

Aktaka no to je dost možné budu držet palečky na kontrolní uzv třeba budou dvě žížalky
No ale nevyměnila bys to za karibik blanko ne?
my jsme se dohodli ze to prestaneme resit jednou jsme se kvuli tomu pohadali a ze pokud to nevyjde náhodou zacneme to znovu resit az priati rok ze si zajedeme na dovcu a ono to vyšlo a jsme hrozně šťastní nevyměnila ybch nic za ten krásný pocit 🙂

blanka.k
25. sep 2009

Ciknori - díky. Naštěstí v Bronxu už 3. rok nebydlíme. Stačilo nám jedno vykradení a jedno vyhrožování pistolí pod okny.... 😅
Já si před rokem koupila ovu testy a z ten rok použila asi 4ks 😅 Kolikrát jsem si i nezapslaa datum PM, permanentně jsem zapomínala brát včas léky (třeba právě na ten vysoký prolaktin) atd. Takže jsem si říkala, že tímto přístupem jestli budeme těhotní do 2 let, tak to bude super.... 😅 Naštěstí jsme byli pořád v práci, když roztaje sníh a je teplo, tak přes víkend sednu na vlak a jezdím po památkách po ČR, takže kolkrát jsem zjistila, že mám třeba 14 dní zpoždění a až pak testovala.... Nehorší byl první měsíc, to mě ta jedna čárka štvala nejvíc, pak nějak na to člověk přestal myslet a teď v září to byl teda šok.

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

JJ u mně to byl stejný šok ta čárka tam byla snad do 30 sekund 🙂

aktaka
25. sep 2009

Blani, tak to bych skoro byla naštvaná, škoda dovči v karibiku 😀

blanka.k
25. sep 2009

Slunicko ..... nooo....Karibik je hoooodně lákavý.... ale nevyměnila bych, to je jasný 😀 Akorát teď když se v práci M. ptají, kam přesně jedeme, tak mlží, že prý se žena rozhodla to bojkotovat a že radši pojedmeem na chalupu po babičce. 😀 Ale už říkal, že teda napíše šéfovi, že v prosinci bude v práci.

mayocka
25. sep 2009

ja mam pocit ze cakam chlapceka 😉 a ani neviem preco je to proste len pocit..tak to citim a neviem si pomoct ze nad dievcatkom neuvazujem aj sa mi sniva o chlapcovi.... 😉 hlavne nech je zdrave,jasne mozme to dat do tabulky,takze k tomu pohlaviu stoji to okolo 80euro a za to viem kupit malemu aj nieco do vybavicky takze nemame chut vediet pohlavie len nech je drobcek krasny a zdravy 🙂

slunickoseznam.cz
25. sep 2009

Aha no a ty blani ted pracujes nebo jsi na nemocenske?

bondy1
25. sep 2009

Ahoj babulky, dvojičky sú krásne, tiež sme mysleli, či sa náhodou nepodarilo - v rodine ich máme každú generáciu, ale sme šťastní aj za to jedno 🙂 Blanka, 😀, moje ja už vyzeralo aj lepšie, pleť mám ako v puberte, takže možno dievčatko ? - v podstate je to úplne jedno... Slunicko - nám sa dve čiarky podarili prvý mesiac, v ktorom sme sa konečne nesnažili 😀

blanka.k
25. sep 2009

Aktaka - upřímně.... když vylezla // (vylezla hodně pomalu a já v tom přítmí chtěla test vyhodit), tak první co mě napadlo....a nikam nejdeme. Protože mám letos pořád celou dovču, ještě jsem si nestihla nic vybrat, tak jsem se na to těšila, že vypadnu z práce, ale pak mi to nějak začalo docházet, že teď vlastně budu mít od práce pokoj mnohem déle.... prostě fakt jsem tak nějak reagovala úplně jinak, než bych čekala a než jsem si představovala. Jsem si říkala, jak budu skákat radostí, ale měla jsem spíš smíšené pocity... co když začnu krvácet, co když bude nějaký jiný zdrav.problém, jak se bude tvářit manžel (i když mimčo jsme chtěli oba...).... no asi víte, přece jen, nejdnou je to tu a já měla tolik myšlenek v hlavě a byla spíš zmatená než šťastná.... 😅

aktaka
25. sep 2009

s tím testem na pohlaví - to si raději počkám, dřív nebo později se to stejně dozvím a nebude mě to stát nic 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre