Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
27. jan 2010

my to máme s manželom tak zaužívané, že si na valentína a na výročie varíme doma takú romantickú večeru pri sviečkach, k tomu dobré vínko... 🙂

xxx.klarka
27. jan 2010

zzuzul, dovolí, už je to s ním domluvené. V sobotu by jsme tam měli ject tak snad to vyjde🙂

blani, jasan. 🙂 Tžž jo, ty jsi šikula, to je pěkný🙂

Jinak my valentýna taky nijak neřešíme. Přítel na to nadává, že je to americký svátek😀 tak že ho slavit nebude, ale vždy mi koupí alespoň kytičku.

aaadus
27. jan 2010

zdenka taky mám ten kyblík s víkem, úplně obyč. myslím, že udělá stejnou službu jako ty drahé kyblíky do kterých se musí kupovat sáčky. tak budu sbírat sáčky od pečiva a ovoce a výjde to myslím na stejno, jenom tu plínku zabalím sama

my na valentýna chodíma do jedné naší oblíbené restaurace, mají to tam vždycky pěkně nazdobené a každý dostane upečené linecké srdíčko. a ještě jsme jezdívali na víkend do termálů si odpočinout, ale to letos neklapne 😔

aaadus
27. jan 2010

blanka normálně se před tebou stydím, já jsem ráda když nakreslím sluníčko, kytičku, domeček a teď se ještě budu muset naučit jak se kreslí auto ať nejsem před synem zahanbená 😀

zdenkapo
27. jan 2010

Adus
tak jsme si nerozuměli, po TOmáškovi mám ten drahý kýbl TOmmee Tippee a pár těch kazet,ale pak zas budu dávat jen obyč pytel do koše a ono to stejně nejde cítit.... Ten kyblík s víkem mám objednán z MMB růžový s víkem 12l za jen 105 Kč

lucik...
27. jan 2010

blani asi tak 😀 Ale já se budu muset učit princezny a ne auta 😀 😀 😀

blanka.k
27. jan 2010

Simi - tohle asi mám, ale barveně je víc vínové, ale není to klas.vínová, spíš taková vínovo-hnědá, tak nevím, jestli je to ta samá barva a jen blbě nafocené 😅
http://www.fandy.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ...

aaadus
27. jan 2010

zdenka to máme asi podobný, já mám s MMB za 109,- modrý
lucik tak už trénuj 😀

lucik...
27. jan 2010

aaadus asi půjdu na nějaký kurz 😀 😀 😀

blanka.k
27. jan 2010

A rodičům jsem kupovala tyhle, ale měli podobné i s černýma listama 😉
http://www.abcfotopotreby.cz/alba/alba-na-fotor...
a to druhé, jak dávala Adus odkaz, akorát nebylo zlaté, ale spíš sv.krémové 😉

lucik...
27. jan 2010

já mám taky to co má aaadus, ale sv.krémové 😵

aaadus
27. jan 2010

lucik a nebo to malování nechám na mojí mamce a babičce, ony obě umí kreslit já jsem spíš na vymýšelní býkáren po taťkovi 😀 a o manželově kreslení ani nemluvím, ten ani to sluníčko nezvládne 😅

lucik...
27. jan 2010

aaadus no můj manžel by zvládl možná to auto než sluníčko 😀 Nejlepší je když hrajeme tu spol.hru ACTIVITY jestli to znáte.. To se mi furt všichni tlemí když kreslim a nedokážou to poznat 😀 Na silvestra sem právě musela kreslit něco s autem a to se teda pánové velice pobavili 😀 😀 😀

blanka.k
27. jan 2010

Díky za pochvaly, já jsem to chtěla udělat na PC, ale nemůžu najít instalačku programu 😠 Tak jsem vytáhla pastelky a skicák 😀
A hurá... http://www.novinky.cz/domaci/190411-snemovna-da... 😉

aaadus
27. jan 2010

lucik Activity znám jen podle názvu, ale doma nemáme. dá se to hrát i ve dvou? vidíš, teď jsi mi vnukla nápad na dárek, už dlouho jsem nekoupila žádnou hru. já bych hrála i pexeso, ale to manžel zásadně odmítá, protože mu to nejde 😀

lucik...
27. jan 2010

blani neraduj se, on to prezident stejně bude vetovat

lucik...
27. jan 2010

aaadus ve dvou ne, nejmíň snad ve 4 ale vřele doporučuju, my to hráli celej silvestr a málem jsme zapomněli i na půlnoc 😀 a fakt se u toho strašně pobavíte 😀 😀 😀

blanka.k
27. jan 2010

Adus - dojeď k nám, M. by pexeso hrál, ale já si ty obrázky vůbec nepamatuju, tak taky nechci hrát 😅 K narokám mi koupil krásný, dřevěný, malovaný, ale na 90% je krteček..krteček v odrým kulichu, v červeným, s lyžema, s kytičkou,... no to je vám fakt na palicu si to pamatovat 😀
Lucik - o víkedu říkali, že ho komanči a spol. kdyžtak přehlasujou, když to nepodepíše, že má Vašík smůůůlu 😅

aaadus
27. jan 2010

já jsem cca 3/4 roku zpátky byla psychicky už hodně vyšťavená, tak jsem si šla koupit do papírnictví omalovánky a pastelky a doma po příchodu z práce jsem omalovávala 😀

lucik...
27. jan 2010

blani doufejme 😵 😵 😵

jee já bych si zahrála pexeso 😀 My máme na chatě takový starý, ještě po nás, si úplně pamatuju ty obrázky, jak sem je některý milovala 😵 😵

lucik...
27. jan 2010

a holka (5ti letá) od sestřenky chce furt hrát černýho petra a to mě taaak nebaví 😀

antynka1
27. jan 2010

Ahojky holky,
já sem teď vůbec nestíhám chodit - šéf mě honí jako blázen, takže budu pracovat asi i o víkendu.... Už mě to nebaví, začíná mě úkolovat svou prací a já už vůbec nic nestíhám..... Příští týden chci dovču, musím se začít pořádně učit na ty státnice. Už mi to všechno leze na mozek.........
Moniko vítej!
Lienka - a copak? Budu držet palečky, aby jsi tu tašku měla ještě hooodně dlouho doma nevyužitou 🙂
Valentýna taky moc řešit nebudu a manželovi třicetiny jsem řešila zrovna teď - měl je v sobotu 🙂

antynka1
27. jan 2010

Jo a jedna dobrá zpráva - prvním čtením prošel návrh na zvýšení mateřské 😉

zdenkapo
27. jan 2010

Adus
tak asi jo,až přijde vyfotim 😉

aaadus
27. jan 2010

blanka krtečkové pexeso bych si zahrála 🙂
lucik ne ne, my musíme hrát hry co jdou i ve dvou, protože když vyhrává manžel tak jsem uražená já a když vyhrávám já tak je uražený on 😀
oni tu mateřskou schválí, uvidíte. Fisher se mi zdál po dlouhé době takový rozumný politik, ale sáhnou na peníze maminkám mi nepříjde moc fér. kdyby raději sáhli na své platy, to by ten schodek byl hned nižší

aaadus
27. jan 2010

lucik u našich je ještě plný kufřík pexes po nás - večerníčkové, dopravní značky, houby, nářádí a už ani nevím jaké. černý petr je dobrý a vole lehni taky, to jsme se vždycky nachlamali 😀 ty jo, staré dobré časy bezstarostnosti

lucik...
27. jan 2010

aaadus přesně to jsme říkali včera... Kdyby si snížily platy o 30% a ne o 1% tak je schodek hnedky vyrovnám, stejně už mají všichni za ty roky nahrabáno

antynka1
27. jan 2010

To my jsme zase nedávno vytáhly Dostihy a sázky 🙂 A byla prča 🙂

blanka.k
27. jan 2010

Antyn - a nemůžeš jít na PN? 😅 Ať máš klid?
holky, co máte zkušenosti s Malvíkem... dali vám vědět, jak je na tom objendávka, jeslti je vše na skladě, kdy to asi předají PPL, atd? Já v tom mailu jen mám, že posílají podle skadových zásob, pokdu to mají, tak hned, jinak 2-10 dní, a že se mi pak PPL ozve... Ale jak zjistím, jeslti to bude zítra nebo za 10 dní? 😅

aaadus
27. jan 2010

jo a manžel neumí hrát ani piškvorky, to ho vždycky porazím a už to se mnou nechce hrát 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre