• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
lucik, neumřeš, neboj :slight_smile: To Tě bude bavit a jak je to maličké tak to jde rychle :slight_smile:
29. jan 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antynka: ja jsem to tu psala, ptala jsem se sve lekarky a rekla mi, ze je to na me, kterym se chci ridit, tudiz si muzu vybrat, jestli budu povazovat za TP ten stanoveny dle MS nebo podle UTZ :wink:
29. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Houbik - to by se mi takhle líbilo, ale trochu se bojím, že to má každý dr. jinak.........
29. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
cukr mám negativní tak dál mohu papkat.zorvna dělám domácí buchtičky a krém k tomu :grinning:
já bych se řídila podle prvního datumu to je většinou podle ms
29. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, gratulujem. tiež som mala na obed buchtičky s krémom a ako dezert lentilky :grinning:
29. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli: ja se zas budu ridit spis tim podle utz, pac mam dlouhy cyklus, takze ten je pravdepodobnejsi a chci byt v praci co nejdyl, kvuli penizkum :unamused:
29. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty ozvala.. Těhotná "bohužel" je a doktorka mě prý nevezme protože toho má úúúúplně plno a i na ní prej nebude mít čas :grinning: - pochybuju že se vůbec ptala :angry:
29. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, gratuluju.

zzuzi, i já si dala teď svačinu, balíček lentilek :grinning:

lucik, už vidím jak dr. řekne ža ani na ní nebude mít čas:grinning: pěkné výmluvy.
29. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka, v stredu idem na oGTT tak si musím dovtedy užiť sladkosti :grinning:
29. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzuzu, no jo, to chápu:slight_smile: Já půjdu až někdy v polovině února asi, uvidím co řekne dr.
29. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli, gratuluji.
No taky mi ta výmluva, že nemá čas přijde divná - copak to si může Dr. dovolit? Podle mě ne.
Dostala jsem strašnou chuť na nezdravou gulášovku z pytlíku, tak jí právě vyrábím :slight_smile:
Už mě nebaví pracovat, dneska to nějak flákám protože už potřebuji relaxovat....
29. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
houbík pokud chceš byt co nejdýl v práci tak to jo.podle ms to neni přesný málo kdo má ovulku 14den cyklu aby to bylo přesný.ještě u holek dojde k oplození kdo ví kdy nebo se to aspon říká.kluci by měli byt přesně den ovulace
lentilky tu mám taky ale jen ty mega a ty jsou nic moc
29. jan 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som sa dohodla s fotografom, ktorý nám robil svadobné fotky, že mi bude robiť aj nejaké pekné profi tehulkovské, tak sa teším :slight_smile: nechám sa nafotiť asi tak v polke marca, myslím, že to bude tak akurát, že aby bol na tých fotkých brúšok pekne vidieť, ale aby som nebola už ako veľryba :grinning:
29. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzul my se budeme fotit taky nekdy zacatkem brezna :slight_smile: myslim, ze to je tak akorat :slight_smile:
29. jan 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych taky chtěla pěkné těhu foto, ale s mojí postavou to nejde :unamused: :frowning2:

anty, gulášovou s pytlíku mám taky ráda, ještě když si do ní přidám bramboru :grinning:

naše babbyno se taky probudilo dneska:slight_smile:
29. jan 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gulášová polievka bola jedna jediná, ktorú som fakt nemala rada pred tehu a naopak rajčinovú som milovala a teraz rajčinovú ani vidieť a gulášová mňam :grinning:
29. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ve kterem tt se miminka otaceji hlavickou dolu? Ja mam takovy pocit,ze ten nas prcek se tak otocil tak pred tremi dny a uz se mu jinam nechce :slight_smile:
29. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka, ja myslím, že ešte má čas, že sa kľudne ešte môže otočiť hlavičkou hore a až chvíľu pred pôrodom sa môže dať do správnej polohy
29. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andělka já si myslim že se otáčí kolem 28tt i jsem to dnes četla ale mohou se ještě otočit zpět.kolem 34tt už by to měl byt konečný stav
29. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak, aj mne sa zda, že drobec je otočený hlavičkou dolu.. dostavam kopance do rebier a ked sedím tak do kostic podprsenky..:slight_smile:.. asi mu vadia.. :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim tomu :slight_smile: zebra me uz dost boli :frowning2:
29. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzul: Já jdu na OGTT začátkem příštího týdne, takže to mám stejně - zobu dokud můžu. Na svačinku to vidim na croissant s nutelou :sweat_smile:

adelka: Miminka se otáčejí různě, některé i těsně před porodem. Ale některé už po 30tt zůstávají hlavičkou dole, záleží asi i na tom, kolik mají místa na alotria :slight_smile:
29. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ta naše malá mě ještě do žeber nikdy nekopala:slight_smile: ... asi tím že jsem oproti vám pozadu nebo nevím:slight_smile:
29. jan 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andelka: no pravda ze u me toho prostoru uz asi moc nema :grinning: jsem prcek po mamci :slight_smile: ta mi rikala, ze kdyz si vzpomene na to jak jsme ji kopaly do zeber tak ji to boli jeste ted :grinning:
29. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarko myslim ze je to normalni, nas maly byl otoceny porad napric briska az ted se zacina otacet
29. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka, mňa tieš ešte nekopol. buď je otočený hlavičkou hore a potom kope úplne dole a do močového mechúra, alebo je otočený na ležato a vtedy kope na stranách u panvových kostí, max. tak 5 cm nad pupkom. takže neviem čo je horšie: či keď kope do rebier-to asi dosť bolí- alebo keď kope do mechúra, čo je tiež dosť nepríjemné a hlavne keď je plný mechúr :sweat_smile:
29. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka a zzuzu, ahaa, tak to jo:slight_smile: noo mě většinou kope mezi pupkem a podbřiškem a nebo do boku, tak bych řekla že leží příčně, kdo ví:slight_smile:
29. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem si dala tu gulášovku a normálně nebyl vůbec slaná, musela jsem jí dosolit!!! Nemohla jsem tomu vůbec uvěřit, tyhle pytlíkovky bývají spíše přesolené. Byla to nějaká bez glutamátů, tak asi proto :slight_smile:
29. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty, ty jo, dala jsi mi chutě na ní. Asi si jí zítra taky uvařím:slight_smile:

Holky, normálně mi to nedalo a musela jsem máme poslat alespon sms. Slušnou!! Tak jsem zvědavá jestli bude nějak reagovat!
29. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka: Mně taky ještě do žeber nekope, dělohu ještě nemám tak vysoko. Ale často mě kope kolem pupku, nebo kolem močáku (zrovna teď) a hodně často do boku, i dost vysoko, ale žebra to ještě nejsou. Někdy mám pocit, že mám v břiše chobotničku a ne jedno mimino se dvěma rukama a dvěma nohama :sweat_smile: nemá ještě svoji polohu, mele sebou, bylo to vidět na echu, chvíli mi hlavičkou naléhal na děložní branku a pak byl zádama dolů, za chvíli zas zádama nahoře...dělal tam pěknou neplechu. Budu se jen modlit, aby se časem ustálil na nějaké inteligentní poloze, nejlépe hlavičkou dolů. :grinning:
29. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok