Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
29. jan 2010

lucik, neumřeš, neboj 🙂 To Tě bude bavit a jak je to maličké tak to jde rychle 🙂

houbik
29. jan 2010

antynka: ja jsem to tu psala, ptala jsem se sve lekarky a rekla mi, ze je to na me, kterym se chci ridit, tudiz si muzu vybrat, jestli budu povazovat za TP ten stanoveny dle MS nebo podle UTZ 😉

antynka1
29. jan 2010

Houbik - to by se mi takhle líbilo, ale trochu se bojím, že to má každý dr. jinak.........

doli1
29. jan 2010

ahojky
cukr mám negativní tak dál mohu papkat.zorvna dělám domácí buchtičky a krém k tomu 😀
já bych se řídila podle prvního datumu to je většinou podle ms

zzuzullka
29. jan 2010

doli, gratulujem. tiež som mala na obed buchtičky s krémom a ako dezert lentilky 😀

houbik
29. jan 2010

doli: ja se zas budu ridit spis tim podle utz, pac mam dlouhy cyklus, takze ten je pravdepodobnejsi a chci byt v praci co nejdyl, kvuli penizkum 😒

lucik...
29. jan 2010

anty ozvala.. Těhotná "bohužel" je a doktorka mě prý nevezme protože toho má úúúúplně plno a i na ní prej nebude mít čas 😀 - pochybuju že se vůbec ptala 😠

xxx.klarka
29. jan 2010

doli, gratuluju.

zzuzi, i já si dala teď svačinu, balíček lentilek 😀

lucik, už vidím jak dr. řekne ža ani na ní nebude mít čas😀 pěkné výmluvy.

zzuzullka
29. jan 2010

klarka, v stredu idem na oGTT tak si musím dovtedy užiť sladkosti 😀

xxx.klarka
29. jan 2010

zzuzu, no jo, to chápu🙂 Já půjdu až někdy v polovině února asi, uvidím co řekne dr.

antynka1
29. jan 2010

Doli, gratuluji.
No taky mi ta výmluva, že nemá čas přijde divná - copak to si může Dr. dovolit? Podle mě ne.
Dostala jsem strašnou chuť na nezdravou gulášovku z pytlíku, tak jí právě vyrábím 🙂
Už mě nebaví pracovat, dneska to nějak flákám protože už potřebuji relaxovat....

doli1
29. jan 2010

houbík pokud chceš byt co nejdýl v práci tak to jo.podle ms to neni přesný málo kdo má ovulku 14den cyklu aby to bylo přesný.ještě u holek dojde k oplození kdo ví kdy nebo se to aspon říká.kluci by měli byt přesně den ovulace
lentilky tu mám taky ale jen ty mega a ty jsou nic moc

zzuzullka
29. jan 2010

práve som sa dohodla s fotografom, ktorý nám robil svadobné fotky, že mi bude robiť aj nejaké pekné profi tehulkovské, tak sa teším 🙂 nechám sa nafotiť asi tak v polke marca, myslím, že to bude tak akurát, že aby bol na tých fotkých brúšok pekne vidieť, ale aby som nebola už ako veľryba 😀

adelka89
29. jan 2010

zuzul my se budeme fotit taky nekdy zacatkem brezna 🙂 myslim, ze to je tak akorat 🙂

xxx.klarka
29. jan 2010

já bych taky chtěla pěkné těhu foto, ale s mojí postavou to nejde 😒 ☹

anty, gulášovou s pytlíku mám taky ráda, ještě když si do ní přidám bramboru 😀

naše babbyno se taky probudilo dneska🙂

zzuzullka
29. jan 2010

gulášová polievka bola jedna jediná, ktorú som fakt nemala rada pred tehu a naopak rajčinovú som milovala a teraz rajčinovú ani vidieť a gulášová mňam 😀

adelka89
29. jan 2010

holky ve kterem tt se miminka otaceji hlavickou dolu? Ja mam takovy pocit,ze ten nas prcek se tak otocil tak pred tremi dny a uz se mu jinam nechce 🙂

zzuzullka
29. jan 2010

adelka, ja myslím, že ešte má čas, že sa kľudne ešte môže otočiť hlavičkou hore a až chvíľu pred pôrodom sa môže dať do správnej polohy

doli1
29. jan 2010

andělka já si myslim že se otáčí kolem 28tt i jsem to dnes četla ale mohou se ještě otočit zpět.kolem 34tt už by to měl byt konečný stav

bibi13
29. jan 2010

no inak, aj mne sa zda, že drobec je otočený hlavičkou dolu.. dostavam kopance do rebier a ked sedím tak do kostic podprsenky..🙂.. asi mu vadia.. 😀 😀

adelka89
29. jan 2010

verim tomu 🙂 zebra me uz dost boli ☹

andelka
29. jan 2010

zuzul: Já jdu na OGTT začátkem příštího týdne, takže to mám stejně - zobu dokud můžu. Na svačinku to vidim na croissant s nutelou 😅

adelka: Miminka se otáčejí různě, některé i těsně před porodem. Ale některé už po 30tt zůstávají hlavičkou dole, záleží asi i na tom, kolik mají místa na alotria 🙂

xxx.klarka
29. jan 2010

holky, ta naše malá mě ještě do žeber nikdy nekopala🙂 ... asi tím že jsem oproti vám pozadu nebo nevím🙂

adelka89
29. jan 2010

andelka: no pravda ze u me toho prostoru uz asi moc nema 😀 jsem prcek po mamci 🙂 ta mi rikala, ze kdyz si vzpomene na to jak jsme ji kopaly do zeber tak ji to boli jeste ted 😀

adelka89
29. jan 2010

klarko myslim ze je to normalni, nas maly byl otoceny porad napric briska az ted se zacina otacet

zzuzullka
29. jan 2010

klarka, mňa tieš ešte nekopol. buď je otočený hlavičkou hore a potom kope úplne dole a do močového mechúra, alebo je otočený na ležato a vtedy kope na stranách u panvových kostí, max. tak 5 cm nad pupkom. takže neviem čo je horšie: či keď kope do rebier-to asi dosť bolí- alebo keď kope do mechúra, čo je tiež dosť nepríjemné a hlavne keď je plný mechúr 😅

xxx.klarka
29. jan 2010

adelka a zzuzu, ahaa, tak to jo🙂 noo mě většinou kope mezi pupkem a podbřiškem a nebo do boku, tak bych řekla že leží příčně, kdo ví🙂

antynka1
29. jan 2010

Tak jsem si dala tu gulášovku a normálně nebyl vůbec slaná, musela jsem jí dosolit!!! Nemohla jsem tomu vůbec uvěřit, tyhle pytlíkovky bývají spíše přesolené. Byla to nějaká bez glutamátů, tak asi proto 🙂

xxx.klarka
29. jan 2010

anty, ty jo, dala jsi mi chutě na ní. Asi si jí zítra taky uvařím🙂

Holky, normálně mi to nedalo a musela jsem máme poslat alespon sms. Slušnou!! Tak jsem zvědavá jestli bude nějak reagovat!

andelka
29. jan 2010

klarka: Mně taky ještě do žeber nekope, dělohu ještě nemám tak vysoko. Ale často mě kope kolem pupku, nebo kolem močáku (zrovna teď) a hodně často do boku, i dost vysoko, ale žebra to ještě nejsou. Někdy mám pocit, že mám v břiše chobotničku a ne jedno mimino se dvěma rukama a dvěma nohama 😅 nemá ještě svoji polohu, mele sebou, bylo to vidět na echu, chvíli mi hlavičkou naléhal na děložní branku a pak byl zádama dolů, za chvíli zas zádama nahoře...dělal tam pěknou neplechu. Budu se jen modlit, aby se časem ustálil na nějaké inteligentní poloze, nejlépe hlavičkou dolů. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre