Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
30. jan 2010

Holky díky, fakt mě to vyděsilo. Ještě, že Vás tu mám a mám se koho zeptat 🙂 Byl to fakt hnusný pocit.....
Lienka - tak to je mi líto, ale musíš vydržet. Drž se!

lienka1076__2
30. jan 2010

zdenka to sa aj chystám urobiť, aj mi to lekár odporučil, keď ešte chcem dieťa, tak radšej zobrať celý, lebo že pri druhom, by sa mi to znova objavilo a mohlo by to byť horšie. ☹

zdenkapo
30. jan 2010

Lienka
no a to si představ,že jsem k té žlučníkové dietě měla ještě těhu cukrovku takže jsem nemohla skoro nic
a kdo ti řekl,že nemůžeš sladké? anebo,že nemůžeš maso? můžeš skoro vše netučné a připravované na vodě nebo v páře- proto jsme koupili parní hrnec Tefal Vitamin Plus a to se dalo snést- hodně zeleniny a maso taky,hlavně kuřecí a ryby

antynka1
30. jan 2010

Pugie - gratuluji k holčičce.

lienka1076__2
30. jan 2010

Tak to ma varoval doktor, že mi nerobia sladkosti dobre, lebo po nich ma to bolieva viac. Každému že vraj niečo iné. No mäso nejedávam, takže to mi chýbať nebude 🙂 .
Maličkú akurát šťuká, to je bohovské 🙂 . Chúďatko, už ridne dlho ju to nadhadzuje. 😀

lienka1076__2
30. jan 2010

Tak brúúúúúúú noc všetkým a nech bábätká kopkajú 🙂

antynka1
30. jan 2010

Asi taky půjdu do sprchy, pak ještě kouknu na telku půjdu spinkat. Tak papa zítra 🙂

zdenkapo
30. jan 2010

Lienka
dítě i ty potřebujete bílkoviny...

Dobrou....

zuzanek
30. jan 2010

Blanička je v pořádku, dnes už je jí dobře, jen se položila psychicky, snad bude lépe brzy............

monika.c
30. jan 2010

dievcata,tak ja mam dnes nejaky uplakany den,vsetko ma rozplace 😢 moj muz uz nechape,staci,len ked sa na mna nepekne pozrie a ja uz revem,no hroza,tieto hormony 😒 mate obcas aj vy taketo stavy?to je dobre,ze je blanka v poriadku,dufam,ze vsetky vydrzime az do terminov 😉

medan29
31. jan 2010

Dobré ránko, tak nevím ale včera jsem dostala totál depku, manža složil postýlku tak jsem se těšila až bude, pak na ní koukám a prostě jsem začala bulet že na to nejsem připravená mít dítě, prostě mi hráblo a celou noc jsem nemohla usnout, pořád jsem jen koukala na tu postýlku a dokola že to nezvládnu a co budeme dělat atd.
No a ráno mi napsala kámoška konečně porodila, měla rodit už před týdnem, tak nakonec porodila dnes po 5ráno
😀

m.c.
31. jan 2010

Supr že je Blanka pořád 2v1, taky věřím že to všechny dotáhnem jako těhule aspoň do dubna🙂. A že je to psychicky náročný to věřím, ale určitě jí bude brzo líp.

Já jsem se včera rozbrečela u nížky, no fakt těhu hormony se plaší🙂.

U nás všechno při starým, nemám moc čím přispívat, nic nekupuju (ale pokukuju po soupravičkách do porodnice🙂 ), byly jsme s malou trochu nachlazený ale už je to OK. Hlavně od února mám míň práce, tak si dávám trochu oraz. Jo a normálně mi občas jakoby zdřevění celá noha, nechápu z čeho, ségra říkala že to může být podobný jak křeče do lýtek, tak se dpuju magnézkem. V úterý jdu k Dr., tak mu to řeknu. Tohle těhotenství moje tělo nějak hůř snáší než to první 😝

vladkaz1
31. jan 2010

ahojte chcem vas len pozdravit som chora ,vseko ma boli ☹
Blanke skore uzdravenie prajem ,aj kockam co su chore ,ostatne sa drzte kocky pa

xxx.klarka
31. jan 2010

ahojky,

jsem ráda že víme, že je Blance lépe. Snad se z toho brzo dostanou a bude jen a jen lépe. 🙂 Alespoň do toho dubna kdyby vydržela. 🙂

Já jsem byla včera teda u táty se podívat na ten kočárek a jsem nadšená. Jak jsem se toho bála, tak je fakt podle mých představ a vypadá úplně stejně jak na těch foto na MMB. I autosedačka je suprová. Barvička a materiál krásný🙂 ..... v albíčku mám vyfocený kdyby jste se chtěl někdo podívat.

Jinak mě furt trápí rýma a nemůžu se jí zbavit, přes den dobrý, ale v noci se mi to usadí a nemůžu dýchat. 😒

zdenkapo
31. jan 2010

ahojky

Dobře,že je Blance lépe a je jasné,že se bude bát až do konce těhu ještě víc.ale dobře to dopadne...

jj, holky,hormony

Medan
neboj,tyhle stavy přijdou snad na každou těhuli,hlavně na prvomamči,ale bude to dobré, nejdýl po šestinedělí zž bude š v pohodě....

Vladka
brzy se uzdrav...

michalag
autor
31. jan 2010

Ahojte 🙂
super ze je blanke uz lepsie a ze su stale 2v1 🙂

vladka, skore uzdravenie ti zelam

ja neviem ale ja zatial take vykyvy nemam co sa tyka hormonov, ale dufam ze to nepride ked sa malicka narodi lebo ja som to mala az v porodnici, vtedy som revala ked mi spolubyvajuca nieco povedala ako s malym atd, alebo ze uz chcem ist domov, pripadala som si ako male decko 😅 😝

medan29
31. jan 2010

zdenkapo:no nevím a k tomu je dnes u nás ještě k tomu tchýně, takže nic moc

mishah
31. jan 2010

Krásnou neděli všem 😉 konečně tady nějaké dobré zprávičky:
Pugie: gratulace k holčičce 😵
Kitty: gratulece k chlapečkovi 😵
A skvělé, že je Blance líp a jen ať hezky drží 2 v 1 😉
U nás to zatím je víceméně stejné,Lukášek je pořád o teplotách, tak uvidíme, jestli bude mít i dneska horečky, to bych s ním asi už zítra musela jít k dr...a´t ho raději podlechne atd..sice nekašle,ale u dětí člověk nikdy neví... 😅

antynka1
31. jan 2010

Zuzanek - díky za zrpávy o Blance. Jse ráda, že jí je fyzicky lépe a vyřiď jí od nás prosím, že jí moc moc pozdravujeme a myslíme na ní a že určitě bude brzy vše v pořádku 🙂
Já mm taky občas divné nálady, mám pocit, že je toho na mě moc - v práci dost často blázinec, do toho se zkouším učit na ty státnice, do předělávání pokojíčku pro prcka jsem se ještě nepustily... No ještě mě toho čeká spoustu......
Všem marodům přeji brzké uzdravení?
neozvalal se Bibi, co ten její synovec? Buď jsem to přehlédla nebo tu nebyla....

bramburka
31. jan 2010

holky ja brečím porad, ale je fakt, ze ne bez důvodu, ale uz se jen modlím, aby Ondráš nebyl nějakej špatnej z tohohle těhu, kvuli male jsem porad zavrena doma, nemuzu vibec ven, nemam hlidani, az vecer co prijde Jirka, pres vikend pracuje na bytě. Stravuju se příšerně, ovoce jím, zeleniny moc ne. No snad bude vytrenovanej.

Preji vsem hezkou nedeli a na Blanku myslim, bude to OK! Hlavně že držej jeste pohromadě. Az ji pusti domu, tak se srovna i psychicky.

babara
31. jan 2010

anty, neboj, to tvrduti ma skoro kazda, je nahodou fajn, zes to doted nemela, taky mas celkem zaprah, nezavidim

lienka, nezavidim dietu, ale taky mi prijde nejaka tvrda, sladke proc bys nemohla, chapu cokolady, nebo kde je tuk, ale treba bonbonky..??

No marodu je Vas plno, my jsme nastesti zdravi, tuktuk, mame na navsteve svagra z USA, tak me celkem depta, ze mame u nas v obyvaku porad tchyni, jsem uz na ni fakt alergicka, nemuzu si pomoct, toci me cokoliv udela nebo rekne ☹

lucik...
31. jan 2010

Brambur neboooj, uřčitě bude zdravej jako rybička bez žádné újmy 😵 😵 😵

Mě už od pátku občas pobolívá břicho jako při MS... Ne pravidelně.. Jen sem tam.. Někdy dvakrát do hodiny, někdy jednou za 2 hodiny, někdy celé odpoledne nic a tak.. vždycky jen tak na chvilinku a pak nic.. Myslíte že je to normální nebo si mám zítra zavolat k dr.?

aaadus
31. jan 2010

Hezkou neděli přeji,
to je dobře, že je Blance lépe a vím co to s psychikou člověka udělá. ale jen co ji propustí domů bude ji lépe 😉
antyn mně břicho taky začalo tvrdnou docela brzo a teď co je malý otočený hlavou dolů tak mi tvrdne když déle stojím
lienka to mě mrzí, že máš takové trápení ☹ snad už se ti záchvat během těhu nevrátí
hormony - dnes jsem rozbrečela u čtení blesku - byly tam čtyřčata holčičky 😵
za chvíli jedeme do ZOO i se psem, protože mi dneska odpadlo cvičení a nebaví mě sedět doma

aaadus
31. jan 2010

lucik... raději si zavolej k dr. a hlavně se šetři 😉

lucik...
31. jan 2010

aaadus šetřim, jen co do vařim oběd zalehnu 😉 Snad to nic nebude 😔

michalag
autor
31. jan 2010

lucik, racsej si zavolaj zajtra k dokimu 😉 , ale dufam ze to nebude nic vazne

antynka1
31. jan 2010

Tak jsem teď trochu uklízela - uf, nic nevydržím a hned jsem unavená.
Taky jsem dělal zdravotní sestřičku, manža dával věci do myčky a když posunul ten horní šuflík tak mu z něj sjel ten největší nůž co doma máme a zapíchl se mu do palce u nohy... Krve jak z vola, takže jsem mu dávala první pomoc. Naštěstí to není na šití a zastavilo se mu to samo.
Tak už mi vypsali termín na státnice - možná se ještě posune, ale teď to vypadá na 9.2. v 10:30 - začíná se mi dělat špatně..... Teď kouknu na pohádku, pak přijde návštěva, takže učení zase asi až zítra nebo dnes večer.......
Luciku - asi to nic nebude, takovéhle bolístky se mohou objevovat, ale tak max. 10 denně - to jsem vyčetla, viz:
http://www.emimino.cz/denicky/tvrdnuti-a-bolest...
Nevím jeslti subjektivně citíš, to co popisují v tom článku. Ale pro klid duše si tam zavolej 🙂
Já jsem se tam zároveň dočetla taky o tvrdnutí břicha, takže už jsem i díky vám celkem v klidu 🙂

babara
31. jan 2010

Mne doktorka minule rekla, ze vic jak 5x za den tvrdnuti neni dobre. Ja to mam teda tak nejak.

antynka1
31. jan 2010

Babara - já osobně si taky myslím, že 10 x denně je moc a doufám, že to nebudu muset řešit...

lucik...
31. jan 2010

anty cítím to co tam popisují, v té druhé polovině - zřejmě kontrakce, které sou i před MS, protože je to stejná bolest. A kolikrát denně nevím, sem to nepočítala 😀 Dnes zatím 3x 😀 Tak uvidíme do večera, ale píší tam že v druhé polovině těhotenství se toleruje i víc a já už jsem skoro za 3/4 🙂 🙂
Taky bych řekla že to mám trošku vsugerovaný 😀 Mám to od té doby co je blanka v nemocnici, musím na to pořád myslet, takže trošku blázen nooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre