• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
No já asi dám na holky tady a většinu věcí objednám přes net, chtěla jsem to nakoupit za 14dní ale to mi manža řekl že s náma jede i tchýně, tak jak se znám zas budu otrávená a nic nekoupím
1. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klarka s jednym dietatom sa ako tak da byvat v 1-izbaku, ale s 2 detmi to uz je moc aspon pre mna, este mozno pokial by malicka len bola v postielke a neliezla by tak mozno, ale aj tak je to o ... lebo ked nahodou zacne v noci plakat tak sa zobudi aj Sami (z jednej izby mame spravenu len spiacu a tzv. Samiho detsku) a to by ma asi kleplo
1. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo zehlenim moja polovicka pomahala na zaciatku po narodeni maleho, no boli to iba plienky a to 2x do tyzdna, pekne som mu to ukazala ako na to a v celku mu to slo, sice mu to trvalo no ale ja som ho nechala a nekomentovala som :wink:

magne B6 beriem pravidelne kazde rano 1 tab., prave mi dochadza tak zvazujem uz iba ciste magnezko, popytam sa dok. vo stvrtok idem na poradnu.
1. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag já beru Mg preventivně každý den, bez ohledu na problémy
1. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michalag
měla bys ho brát preventivně 3x1tbl a když potíže tak 3x2tbl. ty beru já- předávkovat se to nedá,nadbytek tělo vyloučí a navíc hořčík podporuje průchod ktve placentou,takže je moc prospěšný...

ale nejvíc bychom teď měli přijímat vápník.... sýry,jogurty... a navíc beru GS MAMAVIT
1. feb 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a jak jsem psala o t antikoncepci,tak prvomamčám stejnak tu Mirenu nebo tělísko gyn nechtěj dávat,mě to po TOmáškovi vůbec nedoporučila,když chci další dítě... a teď fakt nevim a pročítám různé diskuze :unamused:
1. feb 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zdenka, ved preto s apytam lebo ja ho beriem preventivne 3x1
1. feb 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pořád nevím co na to říkáte?pořád se nemůžu rozhodnout http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30418330&tab=0
1. feb 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,chci se zeptat, jak jste byly u vaší praktické dr. pro razítko do průkazky, poslala vás některou na EKG?? Mi o tom právě nic neřekla, ani v prvním těhu jsem nebyla a kámoška co má jinou dr.tam jít musí :astonished: Tak si říkám jestli je to teda povinné a nebo záleží na doktorovi :confounded:
1. feb 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misicka85:tak já pořád ještě nemám v průkazce ani razítko od praktické doktorky, mám to rizikové a sama bych tam asi nedošla, a ted se mi tam ani nechce abych se nenakazila od nějakého maroda co tam bude a čekat tam v čekárně i 3hodiny no ted prostě né
1. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misicka asi zalezi na doktorovi, ten moj ma nikam neposiela, ani k praktickemu ani nikam..
1. feb 2010 o 16:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misicka já tam ještě nebyla, ale teď mi sestřička na poradně říkala, ať si tam zajdu a ať mi natočí i EKG a hodnoty zapíše do průkajdy - je to třeba k porodu

medan kolotoč pěkný, ale jestli je na natahování a prckovi se to bude líbit, tak se uchodíš. lepší je na dálkové ovládání, třeba od fisher price. a hrací deka je pěkná, vypadá moc útulně. jen bych se poptala na rozměry. ty malinké deky jsou podle mě naprd
1. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:to mě ani nenapadlo že může být i na dálkové ovládání, já pořád nevím, prvni jsem ani kolotoč nechtěla, chtěla jsme jen spirálu ted zas uvažuji o kolotoči, já jsem prostě nerozhodná a nevím co chci
1. feb 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan já budu kupovat obojí :wink:
1. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ADUŠ - no já byla u praktické už někdy kolem 20tt a právě že nic neříkala, vím že se to dělá kvůli porodu kdyby byly nějaké komplikace. No asi se zeptám v pátek jak půjdu do poradny...

s kolotočem nad postýlku neporadím,žádný jsem neměla a ani teď kupovat nebudu :wink:
1. feb 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:no za 14dní vyrazím do Obchodu na slezské, tak snad něco vyberu, a doufám že už budou mít zboží, chci dokoupit prostěradlo s tou vložkou proti počůrání ted měli jen růžové, a nakoupit i lahvičky atd.
1. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misicka
v prvním těhu mě na EKG neposlala,ale teď ho měla v ordinaci přímo koupený,tak jsem si sama o něj řekla...

Medan
k praktockému bys ale měla,abys to do porodu stihla vše mít v průkajdě- v porodnici jsou pak dost nepříjemní,když nemají všechny údaje- to mi věř,mám s tím zkušenost :confounded:
Kolotoč je hezký,ale do té hrací deky bych nešla- je pro dítě málo pestrý-to je hlavně zajímá a materiály různé mají rádi a hlavně je malá ne? Mi máme po TOmáškovi co mám v albi Taf TOys a ještě teď si na ní rád hraje...
a uvažuji i o lehátku měli tam takové do 15kg
zdenkapo:no praktickou nechám až bude lepší počasí ale zubaře už ne¨dám, mám jí v OV a tam se ted nedostanu když manžel není doma a autobuse přes hodinu cestovat to ted nedávám a čekačka u doktorky je tak 3měsíce, tak to nechám po porodu
1. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lehátko do 15kg mi příjde zbytečné. když dítko začne sedět, tak se do lehátka stejně nesmí (nemá) dávat
1. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, no vidim, ze ste tu za par dni toho veeela popisali, ani nestiham citat :slight_smile: Chcem sa len opytat, ktora z vas bude rodit v Ruzinove a akeho mate doktora-rku? diky a pozdravujem vsetky majove nase srdiecka :slight_smile:
1. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:ale to je takové že pak z toho uděláš houpcí křesílko na sezení
1. feb 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan záleží na tobě. já teda pochybuju, že dítko, co začne sedět, lozit a více se pohybovat bude chtít sedět v houpacím křesílku
1. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak jak píše Aduš,my máme křesílko od FP,je až do 3 let a Adélka v něm vydržela tak o 8m a od té doby v něm být už nechce. Takže ho teď ještě nechávám pro malého a pak se prodá :wink:
1. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan
no upraktického by tě měla vzít přednostně, já jsem tam prostě zavolala a řekla,že jsem těhu a potřebuju vypsat průkajdu EKG a že v době prasečí ch´řipky tam nebudu čekat mezi nemocnými,tak jsem si tam zaťukala a vzala mne... U zubaře musí těhule být alespoň 2x, já jdu teď v únoru podruhé a to bude poslední povinná prohlídka v těhu- mimo gyn.
1. feb 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yanika díky :slight_smile:
Já jsem byla u praktické nekdy před 20. týdnem a rovnou mě poslala na EKG. A také si mylím, že těhule by měly mít přednost. To já to u té své měla v pohodě, kolem jedenácté tam nebývá ani noha :slight_smile:
Tak co Lucíku, už jsi doma od doktora?
1. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antyn hihi, to bych chtěla vidět jak někde dají přednost těhotné, zvlášť u dr. ale u mého dr taky kolem 11 ani noha, dříve tam ani nemá smysl jezdit
1. feb 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta naše dr. taky přednostně nebere, těhule netěhule,hezky si počkej :angry: ale šla jsem tam tak hodinu před koncem ordinačních hodin a nebyla tam ani noha. Ráno kdy tam jsou samí marodi bych tam nelezla. :wink:
Zubaře už mám taky za sebou, na další kontrolu jdu až po 6nedělí,to beru i Aduš na prohlídku v 18ti měsícich,to nám pěkně výjde :wink:
1. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok