• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
misa, ja, janka som ju tam teraz dala....robim x veci naraz...a takto to dopada :grinning:
2. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, no aby som ta este nedobehla :grinning:

zajtra idem na oGTT, tak dúfam, že to zvládnem :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, hotovo :wink: ....uz som to prepisala :wink:
2. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulka...no neviem neviem, mam znacny naskok :wink:
a to ze nepriberas, mas dobre, teda....ja zjem trosku viac a rano hned 1,5kilecka hore :grinning:
2. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :wink: klasicky se dostávám až teď..

Blani: supr,že jsi doma a pěkně 2v1 a malý má teda krásnou váhu(jak tu první,tak tu druhou :grinning: )

houbik:gratulace k holčičce( a byl to teda i můj tip:slight_smile:))Můžu se zeptat, jak dlouho trvalo to 3D v tom Gennetu?

ad matrace: pohanku-kokos máme taky a osobně jsem s ní fakt spokojená-už jen,že se dá sundat potah a hezky vyprat.do roka měl Lukášek tu kokosovou stranu a od roka spinká na pohance.Objednávala jsem mu k tomu i speciální prostěradlo se všitým igelitem, to chci určitě koupit i na velkou postel:slight_smile:
babky bola som na "ulovkoch"......

mam nove tehu rifle - vacsiééééééééééééééééééé........tak sa tesim....mozem priberat :grinning:

a ponozticky...... :slight_smile: pre babatko

a ta teta v obchode s tehu oblecenim sa smiala ze maju aj velkost 4XL.....tak mozem pribrat este 20 kil...... :grinning:
matpaj len kto bude potom tie kilá zhadzovať :grinning:

matrac: tiež plánujem kúpiť kokos-pohanka

mňa tak neskutočne bolí chrbát, ale v štvrtok idem na masáž, tak sa už nemôžem dočkať :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak včerejší cvičení proběhlo v klidu, včera jsme cvičily jenom ve vodě a předtím jsme probíraly koupání miminek.
Takže jsem taky zvládla dneska vyžehlit a jsem grogy :wink:

Mě by hlavně zajímalo která matrace se hodí k monitoru?
2. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani, ja nic v zlom len aby sme vedeli komu to brusko patri :wink: ... ak sa ta to dotklo tak sa ospravedlnujem :wink: :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak náš Luky už je zdravý,nakonec jsme ani nemuseli k dr,včera už byl pěkně bez teplot a už je zas "v akci",tak jsem ráda,protože se konečně vyspíme a hlavně je mu už dobře :wink: :slight_smile:

Zato mě začly v noci zlobit ty slavné křeče do lýtka,měla jsem to i v prvním těhu,ale později... :unamused: A taky mi začlo tvrdnout břicho :frowning2: ,ale někdo tu psalže snad do nějakého počtu denně se nic neděje??V pátek jdu do poradny,tak uvidím, co na to dr..

Holky,kdo to tu psal-do kdy s může brát to magnézko??že to pak spíš brzdí porod?
2. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misha - pokud tvrdne 15x a víc za den, tak už to prý není dobré, nebo pokud to trvá déle a nebo to neustoupí pokud si třeba lehneš a odpočneš. Mě tvrdlo sice jen 2x denně třeba, ale zas to trvalo v kuse třeba X hodin a to jsem furt ležela :sweat_smile:
A jak přidám to bříško do společného alba? Hoďte i někdo do IP heslo, prosím. Díky :wink:
2. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
blanka IP :slight_smile: :wink:
2. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee, miska...vobec nie.... :dizzy_face:
ja som si ju davala aj do svojho albumu, este som robila daco na gmaily, male tu usmernujem, lebo nechcu oddychovat po obede a teraz som nevedela, ci to je moj album, alebo majovky...tak som to tam nejako supla, isla pre pradlo a vidis, ako to dopadlo...nic sa nedeje :dizzy_face:
2. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mi máme matraci obyč molitanovou.

matpaj, jako se moc nesměj, já mám ty těhotenské kalhoty 4XL. Sice mi jsou o dost volnější, ale jsou to 4XL. Jsem se zhrozila ... :confounded:

janulka, máš krásný bříško :slight_smile:

mishah, tak to je super, že je Lukáškovi už dobře:slight_smile: Myslím že Zdenka psala že do 34tt.
2. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani, som rada :slight_smile:
to poznam ked robis xx veci naraz :sweat_smile:
2. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koukám, že počet se velice vyrovnal :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi a inac, my este niesme 100%-na baba....doki si nebol isty, takze mozno bude Darien :wink: :dizzy_face:
2. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka aj mne tak tvrdlo brusko ....aj pol hod som ho mala ako kamen a nie a nie povolit....

normalne sa mi tak ulavilo ked zasa zmaklo...... :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka, dakujem :dizzy_face:
ianc ja by som chcela kokos, molitan a pohanka...trojkombinaciu... :wink:
alebo aky je rozdiel ak je len pohanka kokos? baby, ak viete, poradte :wink: :frowning2:
2. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka - je to to stejné, uprostřed je vždycky molitan :wink:
2. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani ved ked tak sa to zmeni :wink: , ani my este nevieme uplne na 100% ze je to dievcatko, to sa dozvieme az po porode :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis klarka.....som to tak nemyslela........ :wink:

lenze je omnoho horsie ked priberies z o 60kil na 85.....ako mat vyssiu vahu hned na zaciatku a tolko nepribrat...

vies co to musi byt pre ten organizmus? :confounded:

sa mi brat smeje ze pustam na nohy ako sliepka...... :angry:
2. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, dakujem... a ako je to s cistenim takeho matracu...? :confused:
miska, veru, 100% to bude az po porode :grinning:
2. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz chcem byt na materskej, toto sedenie v kancelarii za pocitacom je uz otravne..cely chrbat ma zacina boliet..
mozu ist tehotne na masaz?
2. feb 2010 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj, jasný, já to neberu zle:grinning: ..... moje blbost, já si hodně kilo nabrala za poslední roky, možná proto nepřibírám "tolik" :grinning:
2. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka - já si na ni objednala ještě potah takový tlustší, matraci ještě nemám doma, tak nevím, jak vypadá, ale i na našich matracích máme spec.potah, co se dá vyvařit v pračce a to z něj dostanu všechnu špínu :wink:
nikka - můžou, ale lepší je chodit tam, kde mají zkušenosti. Někde na to dokonce mají spec.lehátko s dírou na břicho, abys moohla ležet na břiše. Já taky chtěla jít,ale už to nestihla. budu klasicky ležet na boku nebo sedět na židli obkročmo naopak a opírat se o opěradlo :wink:
2. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishah: trvalo to pres 20 minut, zaznam mame asi na 20 minut a k tomu jednu tistenou fotku za 1190,- :unamused: kazda dalsi fotka, at uz tistena nebo jen na CD byla za 120,- navic...
jinak diky za rady s matraci, jdu to tedy objednat :slight_smile:
puggie: no jo, nakonec taky teutonka, doufam, ze i ten spirit bude dobry v terenu, pac jezdime casto na chalupu a tam je taky docela terenek :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka aj ja cely den sedim v praci a dr. mi pohrozila, ze najdlhsie mozem sediet 15min, potom sa musim prejst, mne z toho tvrdlo brusko...... :unamused:

tak sa teraz smejem koleginiam vzdy ked sa "prechadzam" ze musim...... :grinning:
2. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj no tak to by som mala s tym prechadzanim nieco robit..ja sedim aj dve hodiny vkuse..
2. feb 2010 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok