• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
autor
pozeram ze tu sa este zije :slight_smile:
mna sice uz pomaly taha do postele, ale este som kukla na kona

tinus, gratulujem :dizzy_face:

ja som sa dopocula ze aj v hrozne je kyselina listova tak sa s nim napchavam, aj ked urcite aj Femibion, nam k tomu treba aby jej bolo dost
25. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bramburka akoze to nevidis, uz som pisala ze je pod nickom majovky2010, ale vy asi budete musiet ist na slovenku stranku
25. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tehuľky. To tu dnes ešte nikto nebol? :confused:

U nás to dnes vyzerá na pekný slnečný dník, tak hádam pomaličky poprezliekam periny. :slight_smile:
26. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj taky přeji hezký den i když u mně zatím tak slunečný není od rána je mi blbě od sedmi už nespím ale dala jsem si sprchu a doufám že mi budelíp at se můžu najíst :slight_smile:
26. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som sa dnes v noci zobudila a nemohla som vôbec spať... :unamused:
26. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja večer chodím brzo spát a ráno se brzo budím jinak jsem byla schopna spát i do jedenA přidávám do ankety jak dlouho jsme se snažili bez Ha jsem od 1.1.2008 a snažit jsme se začli červenec 2008 takže něco přes rok a letos jsem brala parlodel kvůli vysokímu prolaktinu a clsotilbegyt na ovulaci :slight_smile:
26. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
zuzuj, dik, super stranka - predtym som na nu nenatrafila :wink:

michalka, a nebolo by lepsie, keby si tu tabulku dala do svojho albumu? naco treba novy nick??
26. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky
ako sa mame?

shaarka ako?
26. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja spala 12h, a ted i po obede :grinning: konecne jsem vyspala a neboli me bricho
26. sep 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tabulku vidim, dobry :wink:
26. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se chci taky tak vyspat :slight_smile:
26. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak spi! ty jeste muzes! ja zacala varit hovezi na cesneku a ejstli jsem teda do ted enzvracela, tak asi zacbu, strasne mi to smrdí..............................
26. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. mne dnes bolo prvykrat otrasne skoro cely den :unamused: neviem ci z mozneho tehu ci z coho.. ale ...ale..
26. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:
dneska jsem nepouzitelna,zase me boli bricho ale hrozne,jako pred menzes :unamused:
zaludek me boli urcite z tech leku a taky bych porad spala :unamused:
radsi za vami ani moc nelezu,pac mam furt nejaky problem a nechcu prudit :confounded:
uzijte si prodlouzeny vikend :dizzy_face:
26. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,vy ste tu toho popisali,len citam a citam.gratulujem novym tehulkam.vidim,ze august bol velmi plodny.ja som bola v stredu u GP ,to je doktor tu v anglicku a musim vam povedat,ze som sklamana.ked som tam prisla a na recepcii povedala,ze som tehotna a ze neviem ako to u nich chodi,tak sa na mna len pozrela a povedala mi,ze najprv mi zoberu moc a vysetria si ho oni,ci som naozaj tehotna a ze az potom pojdem k doktorovi.takze ziadna krv na potvrdenie tehotenstva len moc.mam normalne hrozu,co ma caka dalej. :cry: idem k dr v pondelok,tak potom sa ozvem,cim novym ma prekvapili.inak stale mi je blivno :unamused: ,uz to ani neriesim,len niekedy je naozaj tazke sa v praci tvarit,ze mi je fajn,ked by som najradsej bola doma a pekne si lezkala.
26. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá aj ja sa chcem zapísať do tabulky len neviem ako poradíte mi prosím ďakujem
26. sep 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, to neres, zde tu taky malokdy berou kerv na potvrzeni tehu, dela se tu datace tehotenstvi pomoci UZ, a to asi tak kdyz jsi v tom 6.-7. tydnu, i pozdeji, neboj, bude to dobry. Vsude se rodi deti.
26. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinus, napis Michalag do IP udaje: Nick, odkud jsi, termin porodu, vybrana jmena, porodnice kde chces rodit a věk tuším.
26. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michalag nevadí mi to v pohodě
Já jsem momentálně v práci a není mi nejlíp ale lepší než dopoledne a ráno párkrát jsem i zvracela mně teď momentálně smrdí skoro všechen salám a naopak mi chutnají ryby :slight_smile:
26. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky koukám po koníkovi a vidím že už je tady téma máj 2010 :grinning: malá měla být letošní květnátko ale nějak to už nestihla :grinning: tak vám všem moc gratuluju a pořádně si to užívejte letí to jako voda a než se nadějete máte uzlíčky v náručí :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby,
dnes to tu dajako spí, vidno, že cez víkend je čo robiť :slight_smile: . Ja som včera upratovala a robila výživu, dnes ma čaká ďalšie upratovanie a hora žehlenia. A zajtra idem konečne k doktorke :dizzy_face:. Pekný dník všetkým mamičkám a fazuľkám :slight_smile: .
27. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
marcela dakujeme :slight_smile:

Ja som si dnes konecne dobre pospala, sice sa maly v noci budil, ale od 7:00 si ho zobral tatino a ja som si pospala az do 10:00 :sweat_smile: :slight_smile:
27. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miso, to me nestras, ze se bude mala budit jeste ve 3 letech... :frowning2:
27. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau :dizzy_face:
dnes jsem mela stejne rano jako Miska :grinning:
holky s tim buzenim prcku v noci to musi byt sila,ten muj spi celou noc :sweat_smile:
27. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bramburka, nas krasne spinkal od 6m do 2 rokov celu noc na male vynimky, ale od vtedy sa budime ale nie kazdu noc, ale vacsinou 1-2x ano

gabi, ze je to super :slight_smile:
27. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
gratuluji dalším k //, pak všem co jim dobře dopadly další vyšetření, a nesmím zapomenout držet palce těm, co to ještě čeká. Koukám, že 7. a 8.10. bude u gyn. plno :grinning: Nás to taky čeká 8.10., ale to už jdeme na 3. UZ :sweat_smile: , asi mám hodně poctivou mudr. Se mě právě i ptala, jestli jím nějaké vitamíny, tak jsem říkala, že Calibrum babyplan, tak říkala, že to je dobré, že tam je dostatek kys.listové, že to dělím dobře. :wink:
Všem krásnou neděli , v Brně je celý týden nádherně slunečno (a já nemám ani vycházky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak aspoň mám rozvalené okno a asi se půjdu na chvíli vyvalit na terasu :slight_smile:
27. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tak noční jsem včera zvládla akorát jsem byla docela unavená a ráno mi bylo opět blbě ale jinak oki já mam další kontrolu až 26.10 je to ještě daleko ale bublinka by už měla být veliká a měla by mít srdíčko tak snad je všechno v pořádku když je mi tak blbě ,jinak mne štve ta nepsavost jsem unavená ale spim malo a kratko
Jinak u nás je taky krásně asisi vyrazím někde na prochajdu :slight_smile:
27. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: my sme uz v Anglicku naspat z dovolenky, akurat sa chystam k lekarovi tuna zajtra ale ako uz tu monika pisala do cca 12TT tu s vami nic nerobia iba tehu test z mocu a nic viac iba sa cakaaaa ci zvladnete prvy trimester a vysetrenie budu az potom... mna zaludok posledne 2 tyzdne trapil cele dni jem iba po troskach a zo vsetkeho mi je tazko, ale sa mi zda ze sa to uz zlepsuje.... dnes sme si s malou pobuvali krasne do 10.30 az sa mi verit nechcelo tatinka mame v robotke takze upratujeme domcek pomaly :slight_smile:
27. sep 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
aky ste mali dnik?
27. sep 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, já jsem včera začala špinit, tak jsem si naordinovala duphaston, který mi zbyl od minule, zatím teda žádná změna, pořád špinění a bolest v podbřišku. Na pohotovost se mi ale nechce, tak čekám do úterý, že zajdu ke svému Dr. Tak držte palečky, jsem z toho docela vyděšená, protože minule to začlo také špiněním :frowning2:
27. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok