Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
3. feb 2010

holky, já jsem taky pro březen, druhou půlku února jedem k našim 😉

aaadus
3. feb 2010

tak já jsem škytavku ještě nezažila, aspoň jednou by mi prcek mohl udělat radost 😀
simi chtěla jsem jet k pediatričce pro razítko do průkajdy, pak k obvodnímu na EKG a musím do práce kvůli daňovému přiznání. Jsem to měla tak krásně naplánované a prd z toho a já nesnáším, když si takhle něco naplánuju a pak mi to nevýjde. Jsem z toho pak taková nesvá a v hlavě mi to pořád šrotuje

simi.w
3. feb 2010

adus, to jsi měla pěkné plány, já to taky nemám ráda, když si něco naplánuju a pak nic z toho 🙄
a ty musíš mít razítko dětské dr. v průkazce ? nestačí ji nahlásit až v porodnici, jak jsem to měla já ?

matpaj
3. feb 2010

a škytavku som mala aj ja pri prvom tehu, to urcite kazda z vas spozna....a mne to vadilo...... 😒

aaadus
3. feb 2010

simi já tam mám přímo kolonku dětský lékař a i dr mi na první poradně říkala, že tam to razítko mít musím. ale mám to po cestě do Ostravy, takže to bude vyřízené za chvilku

mishah
3. feb 2010

Teda já sjem škytavku u malého nepoznala.... 😀 To,že to je škytavka a ne kopance, jsem zjistila až na monitoru v porodnici,kde mi to řekla sestra 😀 😉

hepinka
3. feb 2010

Baby, ja tu teraz nejaku dobu nebudem - malujeme byt takze sem nakuknem mozno v pondelok alebo utorok a potom idem na 2 tyzdne mimo BA. ak sa dohodnete na nejakom "bratislavskom" stretku budem rada ked mi napisete aj internu postu, aby som to nepremeskala. Dohodnime sa radsej na nejaku polovicu, resp. koniec februara aby sme sa vsetky stihli zariadit. dakujeeem!

mishah
3. feb 2010

já kolonku dětský lékař v průkajdě nemám a nikdo to po mně nechtěl ani u Lukáška... 😉 ...zato už mám průkazku celou popsanou,pan doktor se nějak rozepisuje, jsem zvědavá,kam to ted budou psát... 😉

simi.w
3. feb 2010

adus, tak to jo, když je tam ta kolonka

simi.w
3. feb 2010

adus a kde bydlíš, když to máš po cestě do Ostravy ?

blanka.k
3. feb 2010

Tak jsem zpět z lehára ve vaně a je mi líp 😉 Si ji dopřávám každý den teď, no to bude účet, teplárny budou mít žně 😀
Pediatra bych taky měla postupně zařizovat, a konečně to jméno, chtěli to po mě na příjmu, ale já jim to nevyplnila, že prostě ještě rodit nebudu 😀

aaadus
3. feb 2010

simi bydlíme v Jistebníku a pediatra budu mít v Klimkovicích 😉
blanka to je super, že ti zabere teplá voda. A "tvoje" jméno je které, Petr?

skretik
3. feb 2010

Prazandy taky jsem pro srazik 😀, jen budu chodit asi do prace az do konce brezna, takze spis budu moc az nekdy odpoledne nebo pak az v dubnu 😕

blanka.k
3. feb 2010

Moje je Petr, ale asi to bude Tomáš 😉

antynka1
3. feb 2010

Blani, ale je ti jasný, že už jsme si všechny zvykly na Marcelka? Když jsi byla ve špitále, tak tvýmu prckovi nikdo jinak neřekl 😀
Holky, me už to učení nebaví a hlavně mi to nelze do hlavy.... Dělám si pauzy čím dál častěji 🙂

zdenkapo
3. feb 2010

Adus
nevim,zda je hlavičkou dolů,v pátek uvidim u dr.... škytání je takové,jak popsala Doli,to se pozná, TOmášek škytal pak už často,ale nepamatuju si už od jakého tt 😒

Matpaj
no právě,že já beru 3x2tbl Mg a stejnak...

houbik
3. feb 2010

Ahoj holky, ja se taky pridavam na srazik, nastup na materskou bych mela mit 17.3., ale pak jeste budu chodit do prace nejak castecne, ale prizpusobim se vam 😉

blanka.k
3. feb 2010

Antyn - je mi to jasný, jelikož mu tak říkají všichni, rodina, kamarádi, kolegové,... 😅 Já mu tak říkala i před sestřičkama v porodnici, když chodili poslouchta srdíčko a on se nechtěl ukázat, tak jsem mu slibovala hory doly, když se ukáže 😅 Jo a včera jsme zkoušeli dát ruku na bříško a říkat jména, co se mu bude víc líbit, no zas kopl akorát na Marcelka 😀

antynka1
3. feb 2010

Tak to je super - takže pražský srazík někdy v březnu - a zatím: Já, Lucík, Misah, Babara a Houbik. Už se těším 🙂

adelka89
3. feb 2010

Nazdarek tak jsem zase tady 🙂 po obede jsme si s manzilkem na chvilku lehli a ted jsu zase pokracovat v uceni.
ad skytavka: ten nas prcek skyta 2-3 denne, zrovna pred chvilickou 🙂 tatka se o nej vzdycky boji dokonce mi rekl, abych se zeptala doktorky jestli je to normalni 🙂

aaadus
3. feb 2010

blanka však druhé dítko může být Petr nebo Petra, já jsem taky ustoupila manželovi 😅
adelka ti chlapi 😀 manžel mi zase nechtěl věřit, že mimina pijí plodovou vodu

simi.w
3. feb 2010

adus, tak to jo, jsem zvědavá 😀

babara
3. feb 2010

anty, jeste skretik se pridal, uz je nas 6 🙂 tak ja to asi nekam napisu, jinak na nekoho zapomenu...

aaadus
3. feb 2010

simi a já zase všechno vykecám na počkání 😀

skretik
3. feb 2010

jeee tak to bude moc fajn, uz se tesim 😵

xxx.klarka
3. feb 2010

Se máte že Vás je tolika z Prahy ☹

antynka1
3. feb 2010

Babar - super, raději to napiš, ať až nadejde březen ať to víme 🙂

simi.w
3. feb 2010

To teda se fakt máte, okolo mne nikdo není... 😝

babara
3. feb 2010

Klary, tak si udelej vylet do Phy 😉 A co vlastne mamina, odpovedela ti na tu sms?
ja bych se zas mohla pridat i k Brnackam, kdyby planovaly srazik, kdyz jedu k rodicum, je to po ceste a mam tam taky jednu dobrou kamosku 😵

nara
3. feb 2010

Taky se hlásím na pražský sraz 😀 😀
Dneska jsem byla na gyndě, mimís je hlavičkou dolů, tak doufám, že mu to vydrží. Ale spíš to byla náhoda, protože s sebou každý den mele ze strany na stranu.
Kousek výš jste tady rozebírali připravování sourozence na miminko. My teda máme první dítko ještě docela malinký. Ví o co jde, chodí se mnou na utz, ukazujeme si miminko v knížce v bříšku, obdivuje je na ulici v kočárcích. Ale běda, když miminku něco koupíme, to slyším jenom "kuk taky", takže dneska se mi nacpal do fusaku, který jsem uklízela ze šňůry do skříně. Myslím, že ze začátku bude sakra žárlit, ale snad to přežijeme.
Jinak Blanko, držím palce, ať už ti je teď líp!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre