Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
3. feb 2010

Já to dávám do studené vody, aby se to postupně zahřívalo. A neboj, nepřipálíš to. Až to sundáš z plotny, tak to vyndáš a necháš schladnout.

lucik...
3. feb 2010

bibi děkujem 😉 už se těším, hned jak vstanu letím pro salko 😀

bibi13
3. feb 2010

mm sa išiel spýtať k svokre či ma salko.. 😀 😀 😀

inak ja som hore 14 kg..

antynka1
3. feb 2010

Bibi 🙂

aaadus
3. feb 2010

lucik nekecám 😀 měřím 165cm

adelka89
3. feb 2010

bibi jsem rada, ze na tom nejsem s vahou sama 🙂 puding padl ☹ manza je v kuchyni a uci se tam, takze ho udelam az zitra po zkousce 🙂

antynka1
3. feb 2010

Adelka - zítra držím palce, ať to uděláš 🙂

bibi13
3. feb 2010

no, že neuhadnete čo do seba teraz hádzem??????? 😀 😀 😀 😀

aaadus
3. feb 2010

bibi, adelka ale vy jste vážily před těhu 50kg i s postelí 😀

aaadus
3. feb 2010

bibi že by salko? 😀 😀 😀

antynka1
3. feb 2010

Adus, já mám 153 cm a k váze se nebudu raději vyjadřovat......

aaadus
3. feb 2010

večer je taková debata ideální 😀 😀 😀

aaadus
3. feb 2010

antyn hurá, nejsem nejmenší 😀

antynka1
3. feb 2010

Adus, neboj, nejsi 🙂

aaadus
3. feb 2010

spolužačka měří 145cm 🙂

lucik...
3. feb 2010

aaadus tak to nejsi zakrslá, já mám 168-170 (jak kdy 😀 ) takže když mám teď 73 tak vypadám tuplem jak velryba.. a to sem se chtěla zastavit max. na 80kg.. to pochybuju že se mi povede, přibrat za celý III.trimestr jen 7 kg

bibi13
3. feb 2010

adus, presneeeeeeeeeeee.. polka je už v prdeli..🙂..noooo, s tou váhou nie si daleko, ale teraz vyzeram ako gula.. 😠 😠

antynka1
3. feb 2010

Lucik, ty a jako verlyba? Tak to počkej až uvidíš na srazu mě, to teprve uvidíš prdelatou velrybu 😀

lucik...
3. feb 2010

bibi těžko můžeš vypadat jako "gula" když si vážila 50 😀 Tak teď máš 64 nooo co mám řikat já, když moje výchozí váha byla 61 😀

lucik...
3. feb 2010

anty jasně 😀 Jestli tak vpadám nevím, nikdo mi to nechce říct 😀 😀 😀 všichni řikaj že vypadám dobře 😀, ale rozhodně si jako velryba připadám 😀 Co budu dělat v 9.měsíci nevim 😀 😀

aaadus
3. feb 2010

lucik ale na fotkách vypadáš krásně štíhle, třeba máš jenom těžké kosti 😀 a hlavně se snažím vypadat k světu kvůli tomu focení co mě čeká v dubnu. ale tak ty chodíš cvičit a tak ne? to já jsem začala cvičit až jako těhu 😅

lucik...
3. feb 2010

aaadus no chodila jsem no..
Na fotkách mě vidítě z profilu a ne zepředu a zezadu 😀

lucik...
3. feb 2010

jinak já to řikám pořád, že mám těžké kosti 😀 😀 😀

vladkaz1
3. feb 2010

No teda tu sa robia chute ... tak to neee salko doma nemam 😀 😀 😀 😀
baby jak mozete byt tucne ,ja mam 73 kilo a som raz taka jak vy 😀

aaadus
3. feb 2010

bibi beztak kecáš 😀
když si sečteš kolik váží mimčo, plodová voda, placenta, děloha tak to je půlka toho, co jsi přibrala (myslím 😀 )

bibi13
3. feb 2010

lucik vážila som niečo nad 50.. presne neviem.. možno aj 5 kg..ale teraz mám 68.. teda to bolo naposledy.. neviem ako teraz.. a som ako gula.. to mi min. pripomínaju moji kolegovci.. ale ja im zase hovorím, že aspon ma je za čo chytiť...xixixix..
a mám tam kolegu, ktorý je vysoky ako ja, možno o niečo menší a je chudunky.. no teraz ked sa pozeram na seba a na neho.. no uf! sa cítim hrozne..🙂 ale len na chvílku.. hned ako si zmyslím na drobca, tak je dobre..xixi
inak mám 176 cm..

vladkaz1
3. feb 2010

Bibi a co si sak ty si velka 🙂 176 a 68 to je normalna vaha 😉

aaadus
3. feb 2010

lucik tak se nafoť 😀

lucik...
3. feb 2010

bibi ty si teda vtipná... při 176cm nad 50kg?? To je trochu podvýživa neeeee... To máš teďka tak normální váhu 😀 😀

vladko ty si ale vyšší než my 😵

aaadus
3. feb 2010

bibi 176cm to nemám ani s podpadkama 😀 no co, si zajdeš na túru do tater a kila budou dole 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre