• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
anty ještě jeden dotaz :grinning: Musim to mít v tom hrnci postavený nebo to můžu "položit"?
4. feb 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus já se dívala a byl to teda humus.. Občas sem fakt měla na mále abych se nepozvracela
4. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já to jen poslouchala a stačilo to
4. feb 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik už jsem myslela, že jsem jediná uchýlná (to mi řekl manžel :grinning: ). Ten 19-ti letý kluk jak ho ta matka vykrmila, to bylo otřesné. A manžel ještě řekne, že to jsou chudáci - určitým způsobem jo, ale můžou si za to sami. Když každý den obědvají i večeří fast foody (a že v Americe jsou jiné porce než u nás, tam kde u nás končí mega porce u nich začíná ta nejmenší). No a když jsem viděla jak dávají 5-ti měsíčnímu miminku žužlat hamburger a hranolky, myslela jsem, že budu vraždit :angry:

myslím, že to musí být postavené
4. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic, zase se jdu šprtat, ale určitě se na vás přes den přijdu parkrát podívat.
Adelka - držím palečky. A takový dotázek, jsou na tebe hodnější, když vidí bříško?
4. feb 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Právě mi přišly 4 slevové kuponky do DM na ubrousky Pampers. Jsem udělala výměnu s jednou maminou, tak mám o zásobu postaráno
4. feb 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelko , tak at ti dobre dopadne, hezky tam vystrc brisko :grinning:

anty, tebe jsme pocitala jako prvni, kdyz jsem myslela, ze jsem hned po tobe :grinning: ty ses tedaopravdu prcek, ale co je male, je mile, vid?

teda karamel taky miluju, ale asi spis s necim, jinak je to moc sladke? Neco jako Sundae v MCD :slight_smile: mnam, to muzu kdykoliv.
4. feb 2010 o 11:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babar - aha :slight_smile: Už jsem si na svojí výšku zvykla a hlavně manža je taky prcek, tak jsme dva trpaslíci :slight_smile: No a prý Madonna má 155 cm :slight_smile:
4. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babara Sundae z MCD to je taky moje :grinning: posledně mi manžel dovezl 2 najednou

a k tomu karamelu si asi koupím banány a šlehačku, to bude famózní :grinning:
4. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus přesně... jak strkali tomu mimču ten hamburger a pak ty hranolky do ruky.. to byla síla.. a hlavně sme říkali že si za to fakt můžou sami, přece se "nevyžeru" na 360kg... a když ho v tom maminka podporuje tak prosim..
4. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo Lucíku - klidně to polož :slight_smile:
4. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sem to teda zase postavila nooo :grinning:
4. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobře, tak to zase položim :grinning: Protože to pak necestuje :grinning:
4. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcence :wink:
tak sa hlasim z poradne, brali mi krv a dokonca mi robili ten glukozovy test...stery a moc.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale vsetky vysledky mam vraj na jednotku a aj malinke je vraj ukazkove babulo, tak sa vytesujem, dnes sama chvala :dizzy_face:
4. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to zase můžeš položit :grinning:

lucik mě někdy připadá, jako by byla Amerika z jiné světa či co

dnešní magazín Mladé fronty Dnes - Když má i miminko botičky o Diora - košile 2.200,-, overal 3.100,-, botičky 3.100,- Nekupte to za ty prachy :sweat_smile:
4. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já kdžy jsem to vařila, tak jsem to měl prvně postavený a pak jsem to položila, protože mi došlo, že když to položím, tak tam nemusím lít tolik vody. Akorát to po čase raději otoč na druhý bok.
4. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vemte si jak jen 100kg je zátěž na tělo.já to nechápu ale asi fakt nejde přestat jíst.ted v těhu to pocituji že jídlo je droga
janul to je skvělý, konečně pozitivní zprávy :dizzy_face:
janulka gratuluji :wink:
anty právě mi taky došlo že tam nemusim mít tolik vody :grinning:

doli mě dostalo jak mu odřízli kus stehna a břicha a rázem měl dole těch 100 kg :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, kocky...hned som si vydychla...

:dizzy_face:
4. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janul gratuluji.
A já už fakt jdu, budu později (možná brzy, protože od toho uteču :slight_smile:)
4. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli ale když někdo 3,4 roky nevstane z postele a nic s tím nedělá, tak je to postavené na hlavu. Hlavně to jejich myšlení je úplně někde jinde. Jak ta matka toho mladého kluka říkala, že budou muset změnit životosprávu i oni a že to bude těžké. Hlava mi to nebrala
4. feb 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, adus, nemalo by to stáť? to salko..
a podla mna bude uuuuplne hnusný ten karamel.. ani ho jesť nebudete.. xixixi
4. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby jak sa robia s toho tie krovky????
4. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi nebude, bude úplně vynikající, nejlepší, fenomenální :grinning:
vladka nevím, než bych je udělala, tak bych je všechny stihla sníst :grinning:
4. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi proč by měl být hnusný :grinning: Bude výýýýýýýýborný, chceš kousek poslat :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus no teda ty si tak na sladke ???Ja som bola pri malej taka ,vsetko sladke mi chutilo ,jaj by som pozrala aj cukornicku :grinning:
4. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi já jsem teď v těhu taky mega na sladké, byla jsem i předtim, ale to jsem se držela kvůli postavě, za to teď na to peču :grinning: - ale cukřenku bych teda nesnědla :grinning:
4. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka chuť na sladké mám poslední 3 týdny tak to doháním ten chybějící cukr. A hlavně to sladké musí být smetanové - Salko, Piknik, Pikao prostě cokoliv takového. A o chuti na omáčky ani nemluvím. Manžel už je z toho na prášky, že furt vařím něco ze smetanou. Ale příští týden jede fuč, tak si uvařím fazolkovou omáčku, mňam :dizzy_face:
Už vím co si dám, jsem si koupila půllitrové Eiskaffe :dizzy_face:
4. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok