Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
4. feb 2010

anty ještě jeden dotaz 😀 Musim to mít v tom hrnci postavený nebo to můžu "položit"?

lucik...
4. feb 2010

aaadus já se dívala a byl to teda humus.. Občas sem fakt měla na mále abych se nepozvracela

doli1
4. feb 2010

já to jen poslouchala a stačilo to

aaadus
4. feb 2010

lucik už jsem myslela, že jsem jediná uchýlná (to mi řekl manžel 😀 ). Ten 19-ti letý kluk jak ho ta matka vykrmila, to bylo otřesné. A manžel ještě řekne, že to jsou chudáci - určitým způsobem jo, ale můžou si za to sami. Když každý den obědvají i večeří fast foody (a že v Americe jsou jiné porce než u nás, tam kde u nás končí mega porce u nich začíná ta nejmenší). No a když jsem viděla jak dávají 5-ti měsíčnímu miminku žužlat hamburger a hranolky, myslela jsem, že budu vraždit 😠

myslím, že to musí být postavené

antynka1
4. feb 2010

No nic, zase se jdu šprtat, ale určitě se na vás přes den přijdu parkrát podívat.
Adelka - držím palečky. A takový dotázek, jsou na tebe hodnější, když vidí bříško?

aaadus
4. feb 2010

Právě mi přišly 4 slevové kuponky do DM na ubrousky Pampers. Jsem udělala výměnu s jednou maminou, tak mám o zásobu postaráno

babara
4. feb 2010

adelko , tak at ti dobre dopadne, hezky tam vystrc brisko 😀

anty, tebe jsme pocitala jako prvni, kdyz jsem myslela, ze jsem hned po tobe 😀 ty ses tedaopravdu prcek, ale co je male, je mile, vid?

teda karamel taky miluju, ale asi spis s necim, jinak je to moc sladke? Neco jako Sundae v MCD 🙂 mnam, to muzu kdykoliv.

antynka1
4. feb 2010

Babar - aha 🙂 Už jsem si na svojí výšku zvykla a hlavně manža je taky prcek, tak jsme dva trpaslíci 🙂 No a prý Madonna má 155 cm 🙂

aaadus
4. feb 2010

babara Sundae z MCD to je taky moje 😀 posledně mi manžel dovezl 2 najednou

a k tomu karamelu si asi koupím banány a šlehačku, to bude famózní 😀

lucik...
4. feb 2010

aaadus přesně... jak strkali tomu mimču ten hamburger a pak ty hranolky do ruky.. to byla síla.. a hlavně sme říkali že si za to fakt můžou sami, přece se "nevyžeru" na 360kg... a když ho v tom maminka podporuje tak prosim..

antynka1
4. feb 2010

Jo Lucíku - klidně to polož 🙂

lucik...
4. feb 2010

tak sem to teda zase postavila nooo 😀

lucik...
4. feb 2010

dobře, tak to zase položim 😀 Protože to pak necestuje 😀

janulka04
4. feb 2010

ahoj dievcence 😉
tak sa hlasim z poradne, brali mi krv a dokonca mi robili ten glukozovy test...stery a moc.... 😝 , ale vsetky vysledky mam vraj na jednotku a aj malinke je vraj ukazkove babulo, tak sa vytesujem, dnes sama chvala 😵

aaadus
4. feb 2010

tak to zase můžeš položit 😀

lucik mě někdy připadá, jako by byla Amerika z jiné světa či co

dnešní magazín Mladé fronty Dnes - Když má i miminko botičky o Diora - košile 2.200,-, overal 3.100,-, botičky 3.100,- Nekupte to za ty prachy 😅

antynka1
4. feb 2010

Já kdžy jsem to vařila, tak jsem to měl prvně postavený a pak jsem to položila, protože mi došlo, že když to položím, tak tam nemusím lít tolik vody. Akorát to po čase raději otoč na druhý bok.

doli1
4. feb 2010

vemte si jak jen 100kg je zátěž na tělo.já to nechápu ale asi fakt nejde přestat jíst.ted v těhu to pocituji že jídlo je droga

lucik...
4. feb 2010

janul to je skvělý, konečně pozitivní zprávy 😵

aaadus
4. feb 2010

janulka gratuluji 😉

lucik...
4. feb 2010

anty právě mi taky došlo že tam nemusim mít tolik vody 😀

doli mě dostalo jak mu odřízli kus stehna a břicha a rázem měl dole těch 100 kg 😀 😀

janulka04
4. feb 2010

dakujem, kocky...hned som si vydychla...

😵

antynka1
4. feb 2010

Janul gratuluji.
A já už fakt jdu, budu později (možná brzy, protože od toho uteču 🙂)

aaadus
4. feb 2010

doli ale když někdo 3,4 roky nevstane z postele a nic s tím nedělá, tak je to postavené na hlavu. Hlavně to jejich myšlení je úplně někde jinde. Jak ta matka toho mladého kluka říkala, že budou muset změnit životosprávu i oni a že to bude těžké. Hlava mi to nebrala

bibi13
4. feb 2010

lucik, adus, nemalo by to stáť? to salko..
a podla mna bude uuuuplne hnusný ten karamel.. ani ho jesť nebudete.. xixixi

vladkaz1
4. feb 2010

baby jak sa robia s toho tie krovky????

aaadus
4. feb 2010

bibi nebude, bude úplně vynikající, nejlepší, fenomenální 😀
vladka nevím, než bych je udělala, tak bych je všechny stihla sníst 😀

lucik...
4. feb 2010

bibi proč by měl být hnusný 😀 Bude výýýýýýýýborný, chceš kousek poslat 😀 😀

vladkaz1
4. feb 2010

Adus no teda ty si tak na sladke ???Ja som bola pri malej taka ,vsetko sladke mi chutilo ,jaj by som pozrala aj cukornicku 😀

lucik...
4. feb 2010

vladi já jsem teď v těhu taky mega na sladké, byla jsem i předtim, ale to jsem se držela kvůli postavě, za to teď na to peču 😀 - ale cukřenku bych teda nesnědla 😀

aaadus
4. feb 2010

vladka chuť na sladké mám poslední 3 týdny tak to doháním ten chybějící cukr. A hlavně to sladké musí být smetanové - Salko, Piknik, Pikao prostě cokoliv takového. A o chuti na omáčky ani nemluvím. Manžel už je z toho na prášky, že furt vařím něco ze smetanou. Ale příští týden jede fuč, tak si uvařím fazolkovou omáčku, mňam 😵
Už vím co si dám, jsem si koupila půllitrové Eiskaffe 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre