• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
ahojte
ja som praveze citala ze v pripade zamlknuteho potratu sa pomaly stracaju vsetky tehu priznaky....tak asi ked sa babatko prestane vyvijat, tak prestane vylucovat aj ten hormon.... :frowning2:
To je moja najvacsia mora, bo zamlknuty potrat nema ziadne priznaky, t.j. krvacanie, bolesti apod.
28. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zamlknuty potrat je aj moja nocna mora. bohuzial neda sa tomu zabranit a ked zena zisti, ze jej hCG klesa, uz je aj tak po vsetkom... :frowning2:
musime pozitivne mysliet a tesit sa z fazulky a zo zivota :dizzy_face:
28. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babenky :slight_smile:
preco hned z rana s takouto temou, vsetkym nam vsetko dobre dopadne a my budeme mat v maji krasnych drobcekov ... aj ked sa tomu neda zabranit a stane sa co sa ma stat ..... treba mysliet pozitivne :dizzy_face: :wink:

Baby, rozmyslam ze idem spravit dalsiu tabulku ale na to pohlavie co sa tu rozoberalo, co vy nato? len dajte tipa co tam chcete :wink:
28. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau michal,
mne je uplne jedno, ci sa narodi pipik alebo suska, ale citak mam: dievcatko :grinning:
a preco mame tu tabulku v nejakom nicku, a nie u teba v albume???
28. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shaarka, podla mna je to lepsie takto a viacere to takto robia :wink:
28. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,tak ja som pred chvilkou vstala a to len preto ,ze ten nas spunt stvornohy chcel ist von,tak sa mi nechce ist do prace a to uz som tu pisala tak vo stvrtok nastupujem este do jednej aby mi nebolo luto,ale fakt mam z toho obavu,neviem ako to vsetko zvladnem...
No vy ste fakt zacali s depresivnou temou....teraz mi to hovorila kamoska,ale ona si za to asi aj mohla trosku sama,lebo vedela,ze je tehotna a spokojne si dalej jazdila na koni a ma dost sttresujucu a unavnu pracu a este ku tomu vsetkeme,ked to povedala priatelovi tak ten robil sceny,ze ako si to predstavuje,ze jemu sa tym skoncil cely zivot,co on teraz bude robit a pod. On ma 30 a ona 29 len tak mimochodom tak asi to malinke vedelo,preco nechcelo prist na svet....
Inak bola som v DM a kupila som si tam telovy olej na strie a stal iba 3 Eura je to ten BABYLOVE-DM
Tak som zvedava ale mysli,ze bude mat ten isty ucinok ako tie z lekarne za 16 euro a ma taku peknu cistu vonu,tak len taka info aby ste nemuseli kupovat tie drahe len kvoli tomu,ze su znackove....
28. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska,
ved ok, ze viacere to robia, ale preco by to malo byt lepsie?
ako sa k tomu nicku dopracujem? cez albumy a uzivatelov? ak ho nechces mat v albume, mozem ja, mne to je uplne fuk -
ale zakladat kvoli tomu novy nick - len kvoli jednemu obrazku - to sa mi zda trosku zvlastne :grinning:
28. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivanka, fuu tak toho budes mat naozaj dost :confused: ... ale aj ja som nan minule pozerala a velmi o nom uvazujem, ved nemoze byt ten olej horsi ako ostatne

shaarka, to nie je o tom ze ja nechcem mat v albume tabulku, ale som rozmyslali ze by sme si tam mohli davat aj bruska ako rastieme atd atd
Ak vam to vadi, kludne si to dam do albumu!!! a mozes sa k tomu dopracovat bud cez albumy
28. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, ja sa prisposobim :slight_smile:
28. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak idem sa dnes stavit u dokiho co mi povedia som zvedava :slight_smile: este ma caka ist aj do skoly bo chcem robit externe tuna VS tak uvidime ako to zvladnem vsetko :grinning:
28. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
newyorkgirl, ty si nejaka akcna :confused: :grinning:
28. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojkajte :slight_smile:
Oli- ano mame skoro rovnaky termin mas pravdu :wink: ale ajtak sa to este bude menit takze asi to bude o niecom inom ked pojdem na kontrolu 9.10. :grinning: juuuj uz sa tesim uz buduci tyzden :wink: nemala som ani chut rozmyslat nad tou kontrolou lebo mi byva blbo a k tomu mam stres z vyhovorky ktoru musim klepnut sefovi kam zase idem.... :sweat_smile:

Ivanka: uff ja by som uz najradsej skoncila v tejto praci,teda aspon mala PN-ku ale neda sa mi este som v skusobke ...a nie to este dve roboty,obdivujem ta naozaj toto by som neustala ani na dvoch nohach a pomahala si usami,fakt si dobra zena len nech to neprezenies :wink:
28. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v sobotu na svadbe tak hadam to babo prezilo :wink: ajked sme viac sedkali a popijali kofolu a mineralku...co bolo vsetkym divne a mali sme dotazy na nase dve osoby ze preco sme ako dochodcovia pri mineralke a sedime a netancujeme a tak...niekomu sme to vysvetlili a niekto proste bol natolko podgurazeny ze to nemalo zmysel :frowning2: ale kazdopadne sme odisli skoro....unava a jedno s druhym...a vysediet tam dieru sme nemali chut :confounded:

shaarka: my sme sa snazili od oktobra od svadby cize pomaly rok,bolo to stresujuce ale potom sme na to kaslali a nechali sme to plavat a pomohlo to :wink: asi bude pravda ze do roka to pride ked to ma prist,prave preto su aj tie testy plodnosti po roku,lekari tomu nechavaju cas presne rok a je aj potvrdene ze do roka sa zadari :wink:
28. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim majovky, pridavam sa.....
som 6tt
chcem sa opytat, kedy ste videli prcka ? nakolko dnes mi lekarka videla len vacsiu machulu....
podla menst som 5+2tt
podla velkosti machule som 5+6
ze vraj vacsia machulka.....

ako to bolo u vas ??
ale viem, ze este nemusim byt vidiet, ale rada by som poznala vase skusenosti
28. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
28. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa, zial, tyzden musis vydrzat. nic nemuselo byt vidno, takze sa skus nestresovat.
kedy ides zas?
28. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, inak, ale pozeram, ze tato tema pekne spi... ved je tu nuda :slight_smile:
idem 7.10
28. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipuss, nebud nervna :grinning: nahodou, vela sa tu popisalo - ved na to, ze su to majovky (teda tehotenstvo je len cerstva zalezitost) a stran uz 67! :wink:
a poriadne sa to rozbehne az po vysetreniach a ked sa zacne kupovat vybava, nie? :sunglasses: :grinning:
zatial sme skromne...
nemas pri nicku 6ttm vies o tom? :grinning:
28. sep 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, viem :slight_smile:
idem na to.......
28. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipusa bud rada ze ides na kontrolu 7.10..to uz nie je daleko a vtedy uz nebude len machulka ale isto aj nieco viac..
28. sep 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty si nejak skoro...... miroslava
28. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa rada pridala k vam do tabulky len teda neviem ze komu sa mam nahlasit.....
a teda ja dufam, ze sa nam podaril syncek :dizzy_face: :dizzy_face:

chcem sa spytat, ako sa to rataju tie tt: podla konika som 8 tt, podla baby.gaga v 7 tt....ako viete, ze ste napr. 8tt + 2??
28. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to vieme trosku skoro i to nie je este na sto percent oficialne..zatial nam to potvrdila "len" hladina hcg v krvi..

monulicka 8tt.. je vlastne 7tt+ nieco ale nie som si ista
28. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby,
tak som doma, ráno som bola na odbere krvi v BA kvôli jednému vyšetreniu a keď som došla k doktorke (Modra), bolo mi povedané, že dnes už berú iba objednaných pacientov :frowning2: . Že mám prísť zajtra, to ordinuje po obede, tak ma hádam z práce pustia pár minút skôr, nech tam nejdem za 5 minút záverečná.
Tak som sa tešila na bublinku... Čo už, zajtra bude väčšia :grinning: .
28. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hali
kedy ste videli prvy krat embryjko ?
28. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulicka, pokial viem, tak ak som v 9tt, tak som vlastne v 8tt +0, 8tt+1... az 8tt+6
a viem to presne, lebo presne viem, kedy som mala ovulku :wink: 15.8. :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
28. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neboj Miska aj ja mam z tej novej prace obavu idem robit do radia ONE obchodneho zastupcu,tak si trosku pobeham.ale tak uvidim ako dlho to budem vladat aspon nasetrim trosku viac pre malinke,obchod mam este v zabehu tak to mam tak na delkovu reziu domacnosti a obchodu ale moc sa z toho usetrit neda. Este aj v nedelu mame akciu v Europe lebo je svet.den zvierat tak tam budeme predavat vecicky pre havov a macicky,na to sa tesim ale vydrzat tam cely den bude asi umenie....
pipussa: cez viken tu byva vacsinou mrtvo,a este ked je vonku tak pekne,inak vitaj medzi nami,ma jom bola na prvom UTZ zaciatkom 6tt a tam mi doktorka potvrdila,ze je tam 2,5mm macik a teraz idem az 12.10. tak sa uz neviem dockat,len mi to pripada,ze je to este daleko
monulicka nahlas sa michaleg ona nas tu ma na starosti
28. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipus: ešte ma doktorka neprezrela, takže som ho nevidela:(
28. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem 7+1 podle menstruace, ale Xenusku jsem porodila o 3 tydny driv, takze myslim, ze na tom tydnu az tak nezalezi...

ztrácejici se tehu priznaky, je to blbost, je to normalni, i proi Xenusce se mi uplne ztratili vsechny tehu priznaky a vse bylo OK!!! tak si uz zadne testy nedelejte! Je normalni, ze se tehu priznaky ztrati, ve 12 TT v prumeru vsem, nekomu uz v 6 TT treba, zalezi, jak rychle se telo s novym prirustkem vyrovna, tak zadné plašení!!!
28. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak koukam, dnes tu mame jen zastoupeni ze Slovenska, my mame statni svatek a volno, pro me ovsem den jao kazdy jiny, MM je u nasich a maka, za mesic si s nimi menime byt!děs.
28. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok