Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
6. feb 2010

Lucik
to určo uhraješ 😉 já už mám pro Aničku právě všechno a říkala jsem ,že už nic kupovat nebudu,ale to se někdy nedá,když ty věcičky vidíš 😀 hlavně jak jsem jí viděla zase po dlouhé době na utz a ukázala mezinožky a zase nám potvrdila dr. holčičku,tak jsem z toho zase na měkko no 😅

lucik...
6. feb 2010

zdeni no my toho máme taky už mraky.. A hlavně budem vše dědit po dvojčatech - takže dvakrát 😀 Ale ono se tomu fakt nedá odolat 😀

zdenkapo
6. feb 2010

no mi máme navíc spoustu věcí po TOmáškovi - a do 68 taky neutrálních barev a teĎ i něco už nového holčičího,ale někdy nejde odolat 🙂 chtěla bych i nějaké šatičky,ale zatím jsem na nějaké hezké nenarazili,zatim spíš maj ty fleesové zateplené,ale už by mohli mít jarní kolekci 😀

michalag
autor
6. feb 2010

baby neboli ste niektora teraz v KIK? Dnes poobede tam ideme kuknut oblecko pre tatina, tak ci sa tam nieco oplati aj pre nasu malu, teda ci maju nejaky novy tovar ...

zdenkapo
6. feb 2010

Michala
jj,já tam chodim docela často a mám myslim i něco v albu, mají tam spoustu věcí a hezký výběr- teda unás,ale to snad bude podobné...

michalag
autor
6. feb 2010

zdenka, idem kuk do albumu 🙂

zdenkapo
6. feb 2010

jj , jen kukni 😉

aaadus
6. feb 2010

Uklizeno, oběd se vaří - bramboračka a boloňské špagety

Holky pak hoďte echo jestli už v Tescu mají jarní kolekci 😵

lucik...
6. feb 2010

aaadus jasně, hodíme sem naše úlovky 😀

Taky už mám uklizeno... Guláš už se vaří, jdu loupat a vařit brambory 😵 😵

michalag
autor
6. feb 2010

zdenka a maju tam uz aj jarne vecicky? ... pekne mate pokupene vecicky pre malicku 🙂

bramburka
6. feb 2010

holky, tchyně je fajn, ale není to uplně moje krevní skupina.

Jinak jsem podědila ted veci po kamaradce, a jsou to teda hadry, jen malo veci se mil ibi, de facto jen body a dupačky, no budu holt muset vyrazit abych koupila taky neco prdáckýho. Zbytek jsem rozhodla, ze odvezu do kojeňáku, jsem jen v tomto rozmazlená, ale věcičky vyhodit je škoda.

lucik...
6. feb 2010

brambu pořád lepší opora než žádná 😔 😔 😔

aaadus
6. feb 2010

lucik zas budu mít nad čím slintat 😀

Už funím po obědě a asi to na chvíli půjdu zalomit, 3. trimestr začíná být čím dál tím víc náročnější a unavující 😅

blanka.k
6. feb 2010

Ahoj,
Brambur - upřímnou soustras, přeji hodně sil, drž se 😔
Před chvílí jsem se dofotila s pomocí manžela drahého 😅 Tak teď to pořádně upreavit ve Photoshopu, on mi furt fotil ksicht a prsa, kolikrát hezká fotka, ale půlka pupíku chybí 🤐 🤐 Ale raději mlčím, příště by mi mohl te foťák omlátit o hlavu a vykašlat se na mě 😅

aaadus
6. feb 2010

Troufnu si říct, že proti této mamině vypadáme všechny jako kdybysme čekaly trojčata 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

blanka ach ti chlapi 😀

bramburka
6. feb 2010

holky tchyne je zlatá v tom, že rada a dobre hlida, v tom mi moc pomaha, ale me osobně bohuzel nemuze pomoc.

mishah
6. feb 2010

Ahojky,

Bramburko-upřímnou soustrast, drž se už jen kvůli dětem.. 😢 😔
My jdem za chvilku, až se Lukášek vyspí, na ten karneval a pak k babičce, takže přeji hezký víkend a hodně sil všem.

aaadus
6. feb 2010

brambur maminka je jen jedna 😔

lucik...
6. feb 2010

aaadus asi tak 😔 😔

jo tu fotku sem viděla 😀

blani tak šup šup ať se můžem podívat 😵

mishah
6. feb 2010

aduš:takhle přesně vypadala moje spolužačka a když jsme šly 3 těhule na ZK v předtermínu,tak se jí zkoušející ptal.z jakého důvodu tam je ona??A malá měla 3,5 kila a 54 cm,nikdo nechápal,kde ji měla....

aaadus
6. feb 2010

blanka šikovně tě manžel vyfotil 😉

blanka.k
6. feb 2010

Adus - díky 😉 Akortá fakt půlka fotek je spíš záběr na můj ksicht a pupík nějak chybí. A druhá půlka fretky, jsem se fotila vedle jejich klece, protože je tam nejví cmísta 😀 A jedna je fakt moc hezká, ale já si na ní zapomněla sundat brýle 😅 Ale 5, 6 ks do alba určitě vyberu, jsem ráda, jak hezky to M. zvládl, a ani jsem ho u toho moc nebuzerovala, když se tak snažil 😅

aaadus
6. feb 2010

blanka aby ti nezačal fušovat do řemesla 😀

Právě jsem si objednala oblečení za 2500,- - župan, noční košili, kojící podprsenku a kalhoty. Ach jo, to je hrozná cifra. Ještěže mám tak hodného manžela a zaplatí mi to, moje finanční zdroje jaksi vyschly 😅 Mu včera večer říkám, že mu už týden něco potřebuju říct, ale že mi to je blbé. A on hned - bude to holka a máme stanovený jiný termín 😀 Tak mu říkám, že potřebuju koupit ještě spoustu věcí - monitor dechu, chůvičky, lékárna, drogerie, věci pro mě do porodnice a milion dalších serepetiček, ale že jaksi potřebuje na to od něj finance. Tak se začal smát a říká mi, že jsem trdlo 😀 A ještě navrhl, že teda to všechno půjdeme koupit spolu 😵

lucik...
6. feb 2010

aaadus vidíš jak je hodnej 😵 😵 😵

blani moc hezké fotečky

aaadus
6. feb 2010

lucik jo to je 😵 Jsem mu říkala, že to koupím sama ať nemusíme trajdat po obchodech

xxx.klarka
6. feb 2010

ahojky holky,

dnešní noc konečně lepší, ale rýma se mě úplně ještě nepustila. Tak snad brzo.

Už od čtvrtka furt musím přemýšlet nad tím bytem, tak moc bych chtěla aby nám to vyšlo. Už si i představuju co a jak by bylo, jsem úplně hotová z toho 🙂 Kdyby se na nás chtělo usmát štestí a vyjít nám to. 🙂 A když, tak to budou fofry, seškrábat zdi, vyštukovat, plovoučku, obložit koupelnu, udělat novou kuchyň. 😀 .... mám všechno už naplánované a ani ještě nevím zda to bude naše.

Brambur, to mě moc mrzí. Buď silná.

Blani, moc pěkný fotečky. 🙂

aaadus, tý jo, to já měla větší pupek i před tějotenstvím jak než ona před porodem😀

zzuzullka
6. feb 2010

bramburka, úprimnú sústrasť

bramburka
6. feb 2010

diky holky

jinak my uz finišujeme s nasi rekonstrukcí, uz se moc tesim, pak hodim fotky az tobdue

adelka89
6. feb 2010

ahoj holky 🙂 tak dneska jsem konecne udelala ten karamel 😀 a rovnou karamelove rezy 🙂 tak se tesim az to ztuhne 🙂
bramburka, mrzi me co se vam stalo, ale jsi silna zena zvladnete to. Gratuluju k rekonstrukci a tesim se na fotecky treba se inspiruju 🙂
a jeste jsem vam chtela oznamit jednu obroskou udalost, dneska jsme se s manzelem KONECNE dohodli na barve kocarku a objednali ho 🙂 amm veeelkou radost Luaksek se bude vozit v oranzove kare 🙂

zzuzullka
6. feb 2010

bramburka, aspoň máš trochu zamestnanú myseľ. my sme sťahovali od štvrtka dve izby, sme ich menili medzi sebou, a už som rada, že to konečne máme hotové a môžme zasa normálne bývať. ten neporiadok bol strašný 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre