• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
brambur na fotky nového bydlení se budu těšít, to já ráda obhlížím. I v TV se pořád dívám na Bydlení je hra a Jak se staví sen, některé nápady tam jsou dobré.
adelka já už karamel nemám, dneska jsem ho dojedla :grinning: A kočárek bude jaký?
6. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus a jaký byl? Já to ještě ani neotevřela :frowning2: Nechávala sem si ho na včerejšek ale pak sem na to neměla pomyšlení a ani teď ještě nemám
6. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka jj, Tako jsou pěkné kočárky :wink:
lucik můžeš hádat jaký když už není :grinning: výborný :grinning:
6. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to u nás s kočárkem pořád není jasno a do toho jsme včera byla pěkně vystresovaná, mě vytočil manža :grinning:
6. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan a čím tě vytočil?
6. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak holky, v pondělí jdu do poradny. Tak jsem se dneska holila, a zjistila jsem, že mi dělá problém si oholit i nohy už, přes ten pupek se mi to dělá blbě všechno, a o určitých místecha ani nemluvím :grinning:
6. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adus máš pravdu, teď sem ho otevřela :grinning:
6. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus: řekl že v polovině dubna jede na 14dní na rehabku, tak jsem na něj čučela a říkala jsem mu co když začnu rodit jako dříve?a to pořád říkal že mám čas se zařízením kočárku a všeho do konce dubna
6. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan a to nemůže odložit na dřív nebo ještě lépe na později?
lucik :grinning:
6. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:to víš že mohl ale přece to nebude v práci komplikovat
6. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak v tom Tescu teda mají to samé- šatičky taky furt fleesové a zateplené,tak sem nic nekoupila, navíc mě šokovali- ty věci,co jsem tam nedavno kupovala ve slevě,tak mají zpět za ty staré vysoké ceny- myslela jsem ,že to je jako výprodej,ale asi to byla jen momentální akce... tak snad příště....
6. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - ten koš na pleny máš z MMB? Já tam mám vyhlídnutý stejný :wink:
6. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani
myslíš ten Sangenic na jednorázovky,nebo ten obyč.koš růžový s víkem?
6. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten obyč. :wink: Já chci právě obyč. do koupelny a do ložnice a když to bude smrdět, tak pak koupím Diaper Champ
6. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak ten jsem kupovala přímo tady a mohu obchůdek jen chválit-rychlé dodání i komunikace :wink:
6. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja som dnes v KIK a v TAKKO neodolala a malickej som nieco pokupila, len bude sranda ak nam 19.2. nepotvrdia dievcatko ale chlapceka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=88443&vReferer= ak chcete kuknite
6. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

chcem sa pridat k majovkam 2010. Takže už za chviľočku mam tu moje babatko bruškaté :slight_smile:. Čaká niekto okolo 24.5.?
6. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miriamka vitaj :slight_smile: ... je tu kopec bab ktore cakaju okolo tohot terminu :wink: a tz mas TP 24.5.? a ako sa ti tehulkuje?
6. feb 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michal krásné věcičky :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucik, dakujeme :slight_smile:
6. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :slight_smile:

ahoj miriamkam.....ja mam skoro taky termin ako ty..... :slight_smile:

michal, krasne vecicky, aj mne povedali ze budem mat dievcatko, ale bojim sa kupovat dievcenske veci, kupujem zatial neutral, tiez cakam na potvrdenie, ale mam znamu v detskom obchode u nas a hovorila, ze keby sa nahodou z dievcatka stal chlap, vymeni mi oblecka......zlata..... :slight_smile:
6. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mna dnes zasa strasne bolia nozky, musela som si dat magnezko.... :frowning2:

mala som take tvrde lytka, ze som si napustila horucu vanu!!!! a kupala som sa, nedala sa ta bolest vydrzat...potom mi to trochu povolilo, ale bala som sa aby som babu neublizila s tou vodou....... :frowning2:
6. feb 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matpaj, horuca voda a kupanie sa v tehu sa nedoporucuje
6. feb 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a pomohlo ti potom to magnezko?
6. feb 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michal, ja viem, ze sa nesmie kupat v horucej vode.....ale ja som to fakt nemohla vydrzat.....

mne ani neopuchaju nohy, len ich mam na pocit strasne tazke a hrozne ma bolia, hlavne tie lytka a mam ich oplne tvrde, normalne ma az tie slachy tak tahaju.....nikdy ste to nemali?

magnezko.....neviem ci pomohlo, stale ma bolia.... :frowning2:
6. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to ti teda nezavidim, ale ak tak skus zavolat dr a mozno ti da vyssiu davku magnezka
6. feb 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jA uz som brala minuly tyzden 3x2 tablety, lebo mi tvrdlo brusko, ale na poradni mi ich uplne vysadila..... :frowning2:
6. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matpaj a preco :astonished: ?
6. feb 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok