• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
klárko u Sk bych to viděla na Michalag a nevim :wink:
a Zdeňka nevim nevim když to bude druhé mimi,aby všechno stíhala,já z vlastní zkušenosti řikám že bych nestíhala
8. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arcik, já jsem si to vůbec neuvědomila že Zdenka bude mít vlastně druhé :slight_smile:
8. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klári to je v poho nebudem mluvit za ní třeba jí podceňujeme(teda já) :wink:
8. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i když po pravdě Klári kdybych nebyla druhorodička taky bych navrhla Zdeňku :slight_smile:
8. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uvidíme až se ozvou holky co a jak kdo se toho ujme:slight_smile:

Holkyyyy, já s enemůžu dočkat. Jsem tak napjatá a nervozní. Ve 3 se jdu obléknout a jedu pro drahého do práce a na ten byták .. :slight_smile:
8. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xxx.klarka držíme všetky palce i to malinké v brušku! :wink:
8. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo Klárko jsem zvědavá jakej to bude mít úspěch....

jinak držíme pěsti ať vám to vyjde a bydlíte ve většim.. :wink:
8. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, s těmi telefoními čísly jsem pro, klidně mi pošlete na sebe mobil do IP a já vám zase pošlu svůj :slight_smile: Akorát nevím, jestli budu umět MMS stáhnout do počítače, ale ještě je čas, tak můžu trénovat :slight_smile:
8. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky já myslim že vhodnější budu já nebo michalag nebo jak má nick.jsme druhorodičky už vim co nás čeká a děti máme ve školkách takže nás první nebude až tak zatěžovat.je to jen muj názor.vim jak jsem bojovala s časem u prvního.nebo ještě někoho kdo má termín úplně poslední.
8. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem kaput, sice vyčištěno, ale záhul jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zdenka jj, jedeme na dovču na Slovensko, dostali jsme od švagra poukazy do Čedoku za hodně peněz - on si myslel, že pojedeme teď v zimě na hory, ale nevím co bysme tam dělali - nelyžujeme a nic jiného se tam teď jaksi nedá dělat. K moři taky teď nemůžu, nebylo mi to doporučeno dr, pouze na vlastní zodpovědnost a to jsem nechtěla riskovat. Takže nezbylo nic jiného než se vydat v létě i s prckem. Jedeme Západní Tatry, takže to není taková dálka. A příští rok bysme taky chtěli do Řecka

Na veletrh do Brna se nechystáme, o davy lidí nemám zájem.

A s tou evidencí jak začneme rodit souhlasím. Klidně se toho ujmu. Navrhuju nějaký takový způsob jako mají únorovky - jedno album bude čistě kdo kdy porodil - přezdívka, míry, čas. A druhé album budou fotky miminek - to by si tam každá vložila už sama. Nejsem se jistá, jestli jsem schopná stáhnout MMS z mobilu do PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice ani nevím jak se dělá takové to povídání k albu jak to mnohé máte, ale to vyzkouším na svém albu :wink:
8. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky manža byl dneska na soc.jak je to stim aby mohl jít na mateřskou on a vyhnout se nevolbě 4let :sweat_smile: a stále to jde bez problémů ani nemusí pozastavovat živnost a může jít třeba jen na den ale až po šestinedělí ale vyřízený hned po porodu dítěte
8. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To abum vypadá Adus hezky - takhle bychom to mohly mít taky :slight_smile:. A asi bych neurčovala jednoho člověka, každý ať pošle telefon komu chce, případně někomu do reervy :slight_smile: Já už jsem si vyměnila telefon s Klárkou :grinning:
Tak se tu holky opatrujte, asi na Vás budu občas koukat, ale na pokec přijdu až asi zítra večer nebo ve středu.
Tak papa a zítra na mě myslete, už teď je mi špatně a mám žaludeční nervozu...... No ale co, jsou to jenom státnice...... Kdyžtak si je zopakuji :slight_smile:
8. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty vem si neco pekně oplého až jde vidět pořádně bříško a kojný :grinning: a určitě to dáš :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antyn budu držet palce :wink:
8. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty, tfůj tfůj aby to dopadlo na jedničku!!!! :slight_smile:
8. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli - tak to je super, a pro nějaký spol.seznam narození jsem taky. Já teda pokud seženu nadstandart , tak budu mít i přístup k netu, tak vám snad dám vědět sama. Ale kdo ví co bude.
jiank jsem nasr.... obednávala jsem vakuové vaky, baba poslala půlku, a to ještě místo obyč. tak navoněné po uháněnní teda přiznala, že půlku ještě neposlala, tak sjem jí psala, že ty velké chci ale nenavoněné, a oan zas že neví,jeslti budou (tak proč na aukru nabízí 500ks!!!), min.týden ,jsem jí po týdnu zas psala, jak to teda vypadá a už se mi neozývá. Tak ndes jsem jí poslala poslední mail, že pokud mi nepošle ten zbtek velkých nenavoněných, ať mi okamžitě vrátí peníze, že nebudu čekat do jara! Ještě je to Polka, a to jsou věty typu - "Podivat na to, vyrobce nevim dodat jestli" A teď ještě dalšcíh 5000,- mám naobjednáváno v tom Malviku, ti mě taky točí bby člověk řekl, že za čím víc objednám, tím víc se budou snažit, ale prd. Jinde objendám pár kousků za 200,- a mám to za 3 dny doma, ale tohle....no nic, mjusel ajsem se vypsat, když zanadávařt nemám komu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani v bohunicích mají všude přípojky ale nejedou.švagrová měla taky nachystanýho notbuka a bylo jí to na nic.vim že to nabízejí ale ona měla ten nejdraší nadstandart a stejně net nejel ale už nevim proč je nemají připojený
8. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka a do toho Malviku si zkoušela psát znovu? Jestli jo, už ti odpověděli? A s tou babiznou z Polska budu držet palce, aby jsi viděla zpátky peníze když už nic jiného
8. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antyn - držím palce, ajak píše Doli, pupek a prsa vystrčit :grinning:
8. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé holky děkuji teda za důvěru,ale sama nevim,jak to budu s dvěma prckama zvládat,do školky ho letos nevezmou,přednost mají děti pracujících :unamused: , ale tak dohodli jste se na Adus- a jak to provedem? Adus pošle číslo na sebe všem do IP a mi jí pak napíšeme z porodky?

Doli
mi to taky tak uděláme s tím rodičákem,ale manža bude žádat v práci po šestinedělí o mateřskou na 1 den... akorát po porodu já žádat o ROdP nebudu,až on po té mateřské si požádá zpětně od porodu,tak nám to doplatěj, zvolí rychlost a po měsíci to převede na mě ..... akorát musíš do 8 dnů,co ti zrušej rodičák na starší dítě dát vědět na pojišťovnu,že jsi jiná skupina pro placení státem- péče o dítě do 7 let- a na OSSZ nic hlásit nemusíš- budou to počítat péči o dítě do 4 let do důchodu automaticky
8. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka, a to nejde že bych zažádala já o rodičák, a pak po šestinedělí ho zrušila a šel jakoby přítel na PPM?? Já se v tom moc nevyznám pořád, uvidíme co nám pak poradí paní na sociálce.
8. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli - muž má ještě internet přes mobil, takže by mi ho nechal, abych mohla být "online". Už mi ho nabízel teď, ale na klas.pokoji jsem to neriskovala a ni neměla touhu serfovat
Adus - zkoušela. I volat, ale nikdo to nebeer,ale to bylo tak i minulý týden :frowning2:
8. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky s tím číslem záleží na vás jak se dohodnete. Ale jestli chcete, aby to vedla doli záleží na vás, mě je to vcelku jedno. A nevím jestli posílat každému nebo jen těm co tu jsou fakt často? Některé tu nebyly hodně dlouho (třeba dezyre, snad je ok) ať to nevypadá hloupě
8. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik - my jsme letěli s malou když měla 8 měsíců, takhle malý děti mají při vzlétání a přistávání pít, takže jsem ji kojila a bylo to v pohodě.

miladkad - veletrh Pro dítě v Brně moc nedoporučuju, nicmoc tam nemají, hromady lidí, ale jak chceš, na inspiraci to asi není špatný, ale já bych tam určitě už znovu nejela.

My jsme to s telefonama dělaly tak, že jsme jedné holce poslaly do IP na sebe telefon a ona nám pak rozelslala "telefonní seznam" přes IP na všechny cochtěly dát tel. číslo. A pak jsme si vybraly na koho pošlem zprávu o narození mimča.

Já teď tak hrozně jím, úplně se bojím zvážit...

Jo a my máme lehátko tohle, akorát starší typ: http://www.e-broucek.cz/lehatka-a-houpacky/lehatko-jane-aurora Já jsem hlavně chtěla aby šlo do lehu
8. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka to je k vzteku. A to máš objednávku důležitějších věcí než já ( já tam objednáno akorát odsávačku hlenů, teploměry, kojící polštář, lahvička a ještě jakési prkotiny) A nechceš to zkust přes lucik, její manžel tam má známou
8. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě je fuk jak to uděláme, nějak se dohodněte a já se přizpůsobím :grinning: Ale to jak píše m.c. se mi zdá dobré, že se každý rozhodne komu chce SMS poslat a nebude to tak muset oddřít jedna mamina, která už bude mít určitě plné ruce práce..
8. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj přes mobil to samozdřejmě jde.myslela jsem že se chceš přímo napojit přes porodku oni to totiž nebízejí ale pak to nejde.
zdenčo u tebe je to jiný ty přestupuješ s MD na MD ale u mě nee já bych si den porodu musela zvolit mateřskou a pokud by tam nešel manžel že bude žádat on po šestinedělí (ale musí tam jít hned po porodu)a mě musí přijít papír o zamítnutí mé žádosti jinak budu hned na 4 roky den porodu.já budu stále na úp nebo na nemocenské dokud to manža zas nepřevede na mě.
8. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xxx.klarka jak jednou zvolíš už nemůžeš měnit.
8. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my teda taky měli že na koho jsme měli číslo tak temu to poslali ale vznikalo pak to že došla MMS a přeposílalo se to přes další lidi aby to někdo stáhl na pc a dal to sem.protože ten neměl gábl,temu to nedošlo,ten to neumí a fakt to ěšlo někdy až přes tři lidi.je pravda že zas jeden člověk by toho měl moc.no musíme se nějak domluvit
8. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok