• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
blanka hotovo :grinning:
lucik dá se to vydržet. Sice ke konci už mě bolely nohy a zadek, ale zážitek je to super. A to jdeš na 3D nebo klasický?
9. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik to bude dobrý já mam ten stejne problém a v ině jsem sosala a nic...čůrání se nedostavilo,asi i malje koukala a zapoměl mě přitom masírovat močák

Blani já si do cetovky koupila zvlášť postýlkovou matraci,jelikož ta v tý postýlce mi přejde dost tvrdá takže jsem měla v obýváku cestovní s matrací a na noc měla svojí dřevěnou v ložnici,a pohoda
9. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik vtipný to psíček ti povim...že i ta zvěř je vyčůraná jak ty děti :grinning:
9. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus jdeme na 3D :wink:

arcik tak snad to Viktorku taky zaujme :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik našemu malýmu se to vyloženě líbilo,anio se nehnul a to u něj neni normální..sem mu i nasadila na pupek ty brejla aby to viděl i ve 3D :grinning:
9. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arci to mi povídej.. A to se ještě naučila, že když nejí tak jí zkoušíme dát šunku jestli bude aspon to a ona v neděli nic jinéh nechtěla :grinning: Tak sme mysleli že zase nežere protože nechtěla piškoty, konzervu nic.. Jen šunku.. Pak jí to manžel zamíchal do konzervy a ona vybrala jen tu šunku :grinning: Tak jsme jí nedali nic a ráno jak jí byla konzerva dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arci jasně, musim si říct o dvoje :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik vyčuráná je teda dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a o brejle si klidně řekni já si zaplatila za dvoje 2 x 15,-sice na mě tak jako nevěřícně koukali ale dali :wink:
9. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus - šikula. Mě už totiž z těch hranatých, kulatých, špičatých závorek hrabe, jsem včera u tvroby webovek seděla půl dne, aniž bbych zjistila, proč to nefunguje jak má :frowning2: :frowning2:
Lucik - to chce Pemrpsky pro dospělé :grinning:
Holky, co tahle cena postýlky? Ta musí být pzolacená, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.kocarek.cz/postylky-Chicco-Cestovn%C3%AD%20post%C3%BDlky%20Chicco%20Bye%20Byes%20Spring%20-%20barva%20orange-829.html
9. feb 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono jim teda nic jinýho nezbylo jsem se tma na ně vrhla jak vorvaň na souš
9. feb 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky holky, docela jsem se vyděsila. Určo to bude ono :slight_smile:

Jinak já ten přebalovák na postýlku mám, tak snad se bude hodit, když tady čtu ty negativní ohlasy na něj. :grinning:
9. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani dobrá cena toto :grinning:
Ahoj holky, nevidely jste nahodou nekde osobne tady tu hrazdicku http://www.skrblikshop.cz/hudebni-gymnasticky-ocean-little-tikes.htm . Uvazuji nad koupi, ale nevim nevim... co na to rikate?
skretik je dobrá leč bych asi brala tu od fisher price :wink:

http://aldaralda.mimishop.cz/detail.php?zbozi=460238
9. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik to vydržíš v kině. Já si taky musím kupovat pití ať mám čím zapíjet nachos (ten teda stihnu zvalit ještě než začne film :grinning: ) a vydržela jsem. Ten děj tě tak vcucne, že se raději počuráš než aby jsi měla jít na záchod :grinning: A pes je teda dobře vychcaný, něco jako ten náš :grinning:

blanka no nekup to takovou postýlky, za ty prachy :grinning: A ještě jak se dělá, abych měla ten text výrazný nebo jinou barvu?
9. feb 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dekuji Arci, me se prave na tamta libi, ze se da takhle polohovat a detatko si s ni dlouho vyhraje. Asi se na ni budu muset jit podivat nekam primo do obchodu. Je to tezky, kazdy se pta co nam ma koupit a ja fakt nevim... Budu mit tu decku s hrazdickou a pak takove jednoduche lehatko s hrazdickou. nenapada vas neco hezkeho co bych si mela nechat koupit?
9. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani tu cenu navysuje ten batuzek co k tomu prodavaji , to je pak jasny :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tučný text .... B do těch stejných závorek (špičatých ), je to jak třeba we Wordu (B tučné, I kurzíva,...)
jiná barva.... zas do závorek font color=barva (angllicky), třreba já mám u toho chlapečka psáno font color=blue :wink: ale pak zas za to slovo (větu) musíš dát font color=grey, aby to bylo zas šedivě a ne celé až do konce barevně :wink:
9. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka to si budu muset někde zkopírovat, to si natuty nezapamatuju :grinning:
9. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skretik - no jo, to bude ono, baťůžek s v něm 1kg zlatá cihlička jako bonus zdarma :grinning:
Adus - tady je kdyžtak přehled všech zkratek a co dělají.... http://www.jakpsatweb.cz/html/ :wink:
9. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani, na par hodin bych se s postylkou netahala, jen pres noc.

Tak my tady zrovna koukame na Avatara, svagr ho pustil tchyni :slight_smile: jinak me to trosku zklamalo, jsem myslela, ze to bude lepsi :slight_smile: Luci, radsi zkus to piti omezit, at nemusis odchazet, a dobry, jak je bigloska chytra, ze se ji nechce pit :slight_smile:
9. feb 2010 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani, taku sumu máme vo vačku, nie? beriem a rovno dve.. :grinning: :grinning: :grinning:

luci hafan je dobry..:slight_smile:.. naša doga je tiež vychcana, svina jedna.. vždy o piatej začne skakať na dvere, že chce žrať.. tak ju idem zdrbať, aby neskakala a že ma ešte čas.. tak ju vždy pošlem do budy a ona svina akože ide, ale schova sa vedla a kedže je šedo čiera a vonku už tma tak hovno vidím a spokojne idem dovnutra, že je v búde..
9. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky a jeste mi reknete, co chuvicky, jestli a pripadne jake budete porizovat?
9. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi taky dobře vychcaná :grinning: Ten náš taky skáče po dveřích, ale jen proto, že chce jít spát do tepla :grinning: Se musím zamykat ve vlastním domě před vlastním psem :grinning:

skretik chůvičky máme takové
http://www.sambaby.com/92-minitor-dechu-baby-vysilacky/27912-philips-avent-elektronicka-chuva-dect/
9. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skretik
bez chůviček bych nemohla vůbec fungovat,,k nezaplacení, máme ty co mám v albu a mají i vibrační varování-super věc....

Blani
taky nebudu mít cestovní postýlku,přijde mi to zbytečné,taky jezdíme na návštevy a na malé mimčo bohatě stačí vzít s sebou přenosnou tašku na dítě,co je vložená v kočárku- dá se i dokoupit třeba od Emitexu a v tom si mimčo zdřímne,když chce... a jako větší jsme třeba brali tu hrací deku jak mám v albu,tak si mimčo hrálo a u babiček třeba schruplo ve velké posteli
9. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus tak ten nas taky pravidelne v 6 rano knuci, ze chce pod perinu do postele :angry:
9. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aaaadus a potom ako vyzeraju tie dvere.. uf! a vždy mám šoky ked skočí, lebo to je buchot po celom baraku..:( a každé rano, ked idem do prace, tak ma čaká pri dverach, že jej dám rožok. ked ich otvorím zbehne dole po schodoch a tam si sadne (tak som si ju naučila) a sliny má až po zem..:slight_smile:.. a potom ma ma na haku a pekne si ide lahnuť..
9. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok