• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
ale po vitaminoch su velke babatkaa
10. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsem ráda, že v tom nejem sama... myslea jsem si to, ale raději to chci slyšet i od ostatních - abych zase nevyšilovala, že se něco děje :slight_smile: Já třeba když si dám před spaním skleničku vody nebo nečeho, takže usnu, tak jdu třeba 3x nebo 4 x čůrat.. močák se pořád hlásí a tlačí..... a pak jdu a nevyčurám skoro nic - no hrůza.
10. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mělo tam být - tak než usnu :slight_smile:
10. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm ja byvam aj v noci smadna
10. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Promiň, ale co je smadna? To je, že potřebuješ pít? Český žíznivá?
10. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky prosim vas kde jste kupovali ty jednorazove kalhotky? Videla jsem jen nejake mega baleni, neexistuje jen nejake mensi baleni cca 5ks?
10. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej potrebujem piit :grinning:
10. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lolitka - díky :slight_smile:
10. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty budes mat dievcatko,xixi ja tiez
10. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelka - dělá to firma Canpol a mají je i v DM drogerii.
Zkusím najít nějaký odkaz.
10. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a s curanim jsem na tom uplne strasne... muzete byt klidne, mame hodne studene WC a staci mi sednout si na misu a muzu jit i trikrat po sobe, nehlede na to, ze i kdyz citim, ze me mocak tlaci vycuram tak ctvrtinu obsahu, protoze proste uz je to tam vsechno utlacene, to asi znate i vy :slight_smile: ale ta zima na WC je fakt strasna... navic mam ted porad strasnou zizen vypiju i tri litry denne mozna i vic :frowning2:
10. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty dekuju, to jsem rada ze je maji i v DM zitra tam asi skocim :slight_smile: jeste tam chci obhlednout tu sitku na kocarek :slight_smile: videla jsem nejake mega baleni v ruzovem panterovi za nejake dve tri stovky ani nevim kolik presne, ale odrazilo me uz to baleni, krabicka byla pootevrena a kalhotky nebyly jednorazove balene proste strasne nehygienicke, kdovi kolik rukou ty kalhotky uz osahalo :confounded:
10. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka to aj ja furt pijem nieco

a to curanie,ma stve hlavne v noci,taak sa mi necche vstavat z postele
10. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelko, akorát mám pocit, že v té DM drogerii byli o dost dražší.... Ale nejsem si tím úplně jistá.....
10. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lolita - tak to já se na čůrání budím pravidelně před šestou hodinou - no hnus.....
10. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja ja sa budim v priebehu noc 3-4x
10. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......babky mne je zlééééé... :frowning2:
10. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z cohoo?
10. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bram, tak na tebe zitra myslim, at to zvladnes :pensive:
pugie, my byli na Lordovi loni :slight_smile:
Zdeni, ja kojila na stridacku, vzdy jen z jednoho prsa, ale teda dost casto.
Dobrou noc
10. feb 2010 o 23:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak už mám po dovolený a dneska musím do práce a dokonce i do kanclu, asi tam teď budu chodit, ale chci tak maximálně každý druhý den - musím zaučit novou kolegyni..... To vstávání je hrozný.... no fuj.... ještě jsem se neprobudila....
Tak se to mějte dneska hezky a pa večer :slight_smile:
11. feb 2010 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
tak se zítra asi vypravím do Globusu mají mít zítra v akci cestovní postýlku :grinning:
11. feb 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,
brambur budu na tebe myslet :pensive:
adelka ty budeš kupovat ty jednorázové kalhotky. Lepší jsou prý ty síťované, ty se dají i přeprat a jsou hned suché

Večer mi bylo hrozně, v noci když jsem vstávala na záchod tak mě nohy málem neudržely jak se mi točila hlava. Nevím jestli to mohlo být tím, že jsem včera trošku odbyla jídlo a jedla až večer?
11. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

dneska u nás přes noc napadlo asi 5cm sněhu, ten sníh už je otravný, jsem říkala že bude snad i v dubnu:frowning2: Už mě to štve.

S čůraním též problém, chodím často, ale taky toho hooooodně za den a večer i noc vypiju. Taky si už nemůžu lehat jak já chci drobeček mě vždy stlačí a mám úplně křeč do boku.
11. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka a že vypiješ za den 3litry i více je jen dobře. Pokud by jsi pila málo, může hrozit předčasný porod :wink:
11. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko holky,

koukám že to čůrání je asi por každou kříž co??já chodim v noci klidně i 5x a když nejdu tak to je mazec,nemůžu bolestí ani dojít na wecko no hrůza a to před spaním moc nepiju a stejně mam co čůrat..

ten sníh to je normálně bílý zlo to je děs toto....už aby bylo jaro vám povim :unamused:

co dneska kuchtíte holky?
11. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano..... :wink:

ja mam za sebou tazku noc....som strasne prechladnuta,sople mam az po kolena....strasne zle sa mi dycha....tak som ostala doma, v jednej praci mam RD ale poobede musim ist ucit......neviem ako to prezijem :unamused:
11. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj udělaej si slanej inhalák ať se ti trošku uleví a vem si paralen :wink:
11. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj soucítim s tebou já jsem nemocná za tohle těhu už po 2 a to festově takže vim jakej je to hnus :unamused:
11. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já dneska dělám čočku s párkem a volským okem:grinning:
a uvidím jestli se mi bude chtít umýt friták, tak bych chtěla upéct koblížky, ale zatím se mi do toho moc nechce. Když si vzpomenu jak je špinavý a mastný. :angry:

matpaj, nezávidím, já jsem se z té rýmy konečně dostala .....zkus si koupit ty kapky pinosol jak radili holky mě, opravdu pomohly!
11. feb 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok