Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
12. feb 2010

vladka nie je v tescu nahodou najdrahsia lekaren v Trnave?
ja som si minule citala zoznam co treba, mam vacsinou len oblecenie, uz som aj plienky kupila..ale flasky, kozmetiku atd...nemam a v porovnani s tym zoznam mi toho veeeeela chyba...cez vikend si musim k tomu sadnut...a vyhradit financie..

nikkka
12. feb 2010

greeri nasa mzdarka ide v pondelok na skolenie k tomu Mihalovi, tak sa ho tam rovno spyta..som zvedava..

zzuzullka
12. feb 2010

hasmenka, vitaj medzi nami, to je pekné že vám to vychádza práve na výročie. to bude pekný darček keď to vyjde. a koľké výročie budete mať? 🙂

aaadus
12. feb 2010

hasmenka vítej 🙂
Přišly mi nové těhu kalhoty a jsou úplně super, pohodlné no co víc si přát. A kupodivu jsem našla i pásek, který ještě zapnu - sice jenom na poslední dírku, ale aspoň něco že 😅

lucik...
12. feb 2010

holky a můžete nějaký ten deodorant doporučit?

zzuzullka
12. feb 2010

tak podľa mňa treba kúpiť pre mňa aj pre bábo z kozmetiky a z takých vecí toto:

pre mňa:
podprsenka na kojenie
vložky do podprsenky
sieťované prateľné nohavičky
vložky do porodnice
jednorazové podložky do porodnice- je vôbec treba?
bepanthen

pre bábo:
plienky jednorázovky do porodnice
fľaška
cumeľ
rybilka
olej z lekárne- len som zabudla na čo je potrebný?
lieh na pupok
kefa na vlásky
vlhčené obrúsky- na čo sú vlatne potrebné?
mydlo na kúpanie
vytové tyčinky

ak som na niečo zabudla, alebo napísala niečo zbytočné tak ma prosím opravte, je toho strašne veľa a nechcem na niečo zabudnúť 🙂

bibi13
12. feb 2010

ahojte.. fu! zase ste toho popísali a to som tu nebola od včera večera..🙂

Ludia u nás zase sneží.. to ani možné nie je.. mi už z toho hrabe..

inak, ja mám už pospisované veci čo treba a už sa aj pomaly balí do porodky.. ale len pomaly.. a včera mi prišli bodynka - 7ks za 11,10 Eur aj s poštovným..sa tešííím..

ja používam pod pažu Garnier.. a je fajn..

a čo píše greeri ohladom tej MD - dovolenka - RP môžem len potvrdiť.. tiež som to už čítala.. niekto sem daval na to už link..

Bianca 😢 😢 😢 😢

zzuzullka
12. feb 2010

a samozrejme obvyklé kozmetické veci pre mňa ako kefka, zubná pasta, šampón, sprchový gel...

lucik...
12. feb 2010

zuzul pro tebe myslím ještě určitě jelení luj - o jednorázových podložkách do porodnice sem neslyšela, dle mě zbytečné

a pro mimi popř. nějaký krém na bříško - třeba pupík

zzuzullka
12. feb 2010

lucik, jelení luj myslím normálne na pery? 😅

bibi13
12. feb 2010

Zuzka, flaška, kefa na vlasky, mydlo na kupanie a vatové tyčinky? to všetko je treba? ja čo mám zoznam tak to tam vôbec nie je spomenuté..
a viem, že ja plienky látkové ale 4 ks treba zobrať..ja nebudem používať tu rybilku ale sudockrem..

vladkaz1
12. feb 2010

v tescu je najlacnejsia podla mna ,ked aj lieky porovnavam neviem ak sa mylim opravte ma

lucik...
12. feb 2010

zzuzul jo jo 😀 😀

bibi flaška podle toho zda budeš kojit nebo ne a popř. na čaj, ale holky psali že když kojíš normálně tak čaj není potřeba 😉

jinak já objednávala věci z lékárny z netu lekarna.cz ceny tam jsou v podstatě stejně a kupovala sem toho hodně tak sem neplatila ani poštovný 😉 Ještě ale budu muset koupit líh na pupík 😉

antynka1
12. feb 2010

Tak jsem u postýlka rezignovala na kombinaci vyndávací šprušle a stahovací bok - to asi ani neexistuje....
Která se vám líbí více?
http://www.detskezbozi.com/inshop/postylky-a-ko...

nebo

http://www.detskezbozi.com/inshop/postylky-a-ko...

zzuzullka
12. feb 2010

bibi, ja čo mám zoznam tak tam to mám. tá kefa na vlásky je myslím dobrá aj na nejaké masírovanie alebo prekrvenie alebo na také niečo, som to tuším niekde počula, teda dúfam že som teraz nenapísala úplnu blbosť 😅 a mydlo a vatové tyčinky asi nie hneď do porodnice ale keď už prídeme domov tak to je myslím treba tak to chcem kúpiť už teraz všetko naraz

lucik...
12. feb 2010

zzuzul jo jo, myslím že ten kartáček (kefka 😀) je i na prokrvení a tak 😉

anty mě se líbí víc první 😵 😵 😵

aaadus
12. feb 2010

lucik mně nepomáhá žádný 😅 Ale nivea není špatná

bibi13
12. feb 2010

jaaaj, ja že píšeš zoznam, čo treba do porodky.. tie jednorazove podložky musia vraj byť do porodnice

lucik...
12. feb 2010

aaadus já myslím do té porodnice, nějaký ten neparfemovaný 😉

lucik...
12. feb 2010

bibi to záleží asi na porodnici.. Tam kde budu rodit já není potřeba skoro nic, vše je k dispozici 😵

antynka1
12. feb 2010

Lucik díky 🙂

No jinak manžovi včera přišla teprve nemocensnká - přišla už mu komplet - a to marodila od září (sociálka platila od října) - to jen pro představu, jak dlouho to trvá.....

houbik
12. feb 2010

nikka: ja jsem si to objednavala z lekarna.cz...taky se mi nechtelo resit v lekarne vsechny ty vlozky a veci po nastrizeni a tak 🙂 nehlede na to, ze to vyslo i levneji...
antynka: my asi budem kupovat tuto postylku: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/8010... ta mi prijde v pohode, hlavne jsem chtela, aby se pak dala odstranit ta jedna bocnice a vydrzela nam tak, co mozna nejdele...a to jsem moc jinde nez v ikei nenasla 😒

aaadus
12. feb 2010

lucik nivea má myslím i neparfémované
A dorazil balík z Malvíku 🙂

lucik...
12. feb 2010

anty trvá to no.. a pod jakou prahu spadá? Já jsem odhodlaná je každej měsíc otravovat 😀 Ale nejvíc mě děsí že mi ta stejná praha bude vyplácet i MD 😔 😔 😔

lucik...
12. feb 2010

aaadus super 😉 Co ti dorazilo?

antynka1
12. feb 2010

Oni pak existují postýlky, které přestavíš na normální postel. Já potřebuji tu stahovací bočnici, jsem prcek, takže bez stahovací bočnice bych nedosáhla.....
Ta co budeš kupovat je dobrá, ale při daném roštu na nejnižší polohu je to na mě moc vysoké (to ohnutí se).....

bibi13
12. feb 2010

lucik tak tak.. záleží od porodky

antynka1
12. feb 2010

Lucik - zaměstnavatele má na Praze 4. Ale přepdokládám, že to stejně všechno končí na Praze 8.......

houbik
12. feb 2010

antynka: me se taky vic libi ta prvni...ale zda se mi uz docela draha... 😅

aaadus
12. feb 2010

lucik kojící polštář, odsávačka na soplíky + náhradní ta věc a štěteček na čištění, lahvička Tommee Tippee, teploměr do vody, teploměr do dupky, tetra osušky a klips na dudlík

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre