• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
autor
aaadus, ved hej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ja som si prave citala mailik pre brusko :slight_smile:
12. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo ja resila, jestli mam koupit 5 kurzu garvid jogy nebo 10 - to vyslo levnejc a pak rikam, jezis asi jenom 5 dyk to bych to asi nestihala odchodit, letí to.
12. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brambur taky jsem to řešila jestli pernici na 5 nebo 10 lekcí :sweat_smile:
12. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik ty budou asi taky dobry, ja mam proste velkou prd...l a tak mi vyhovovali ty elasticke, se fakt natahne do obřích rozměrů :slight_smile: musim uz nekde koupit. :slight_smile:
12. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brambur jo snad budou taky dobrý :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u nás to vypadá nadějně :slight_smile:Teď mi říkal drahý, že ta paní to už dohodla s tím exekutorem. A že by to měl na tom bytáku stáhnout. Tak tam v pondělí brácha (přítelovo) zavolá a uvidí se zda to už stáhl. Pak by se to šlo vyřídit tam s tou paní. Ale její manžel je jako spolunájemnce a dělá v Praze, takže bude muset někdy přiject dřív, protože tam musí být i jeho podpis. Tak se to snad už brzo začne hýbat.
12. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja mala by som malinkú otázku, strááááááášne ma bolia kríže, hlavne ľavá strana. :frowning2: čo robiť?
12. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brambur a daju sa aj prat? tiez rozmyslam nad elastickymi, kedze neviem ci sa vojdem do tych co sem davala link lucik
12. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michal je fakt že ty co mám já elastický moc nejsou... :rolling_eyes: Já mám tu největší velikost :grinning: A přes stehna mi sou tak akorát a přes prdel obří, ale to ohrnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mumu asi nic :frowning2: mě pomáhá cvičení a plavání, ze začátku jsem trpěla hodně ale teď chodím cvičit a plavat a bolest je fuč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, tady se koblížkuje o106:slight_smile:. Já nejsem žádná dobrá kuchařka, tak jsem si dneska koblih radši koupila v obchodě:slight_smile:. Poslední dobou jím strašně moc sladkýho, denně nějaký oplatky, koláčky, sušenky, to je moje:slight_smile:.

Kalhotky fakt doporučuu ty síťovaný, jsou parádně elastický, to jednorázový snad žádný nejsou. Ale vnucovat je nikomu nebudu, pouze doporučení druhorodičky:slight_smile:

Peťula se narodila o 2 týdny dřív, ale já jsem pořád v klidu, nemám vůbec nic nachystanýho, plánuju že v březnu pohledám co vlastně mám po malé a pak začnu s nákupama :wink:.
12. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m.c. já taky pořád jím sladké :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
m.c., lucik tak to sme asi viacere co papame sladke, ja toho dokazem zjest na kila :sweat_smile: :grinning:

ja mam trosku strach aby sa malicka nahodou nevypytala skor :zipper_mouth: , lebo mam brusko dost nizko a vsimli si to aj doktori (pediatricka mojho maleho) tak ... ale snad sa malicka vypyta najskor az ked uz bude po 36tt, musim jej verit
12. feb 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. feb 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré, tak mám už navařeno, ale asi se nepojede na nákupy :frowning2: , zas se podělalo auto ach jo
13. feb 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan ty už jsi dnes vařila?
13. feb 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:jojo vařila, měli jsme dnes ráno vyrazit na nákupy do OV,a měla s náma vyrazit i tchýně a manža ji pak k nám pozval na oběd, tak jsem chtěla mít vše hotové aby ¨pak neměla řeči že nemám ani navařené, a tak se to jen ohřeje a hotovo
13. feb 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan v kolik jsi prosím tě vstávala? Třeba auto ještě dostane rozum :wink:
13. feb 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:no volal manžel že to bude opravené po 10, tak je u tchýně a pak mě vyzvednou, a v kolik jsem stávala?něco po 5ráno, už se mi nechtělo spát, to víš těšila jsem se jak budu na Slezské utrácet :grinning:, jen čekám že tchýně bude mít blbé řeči, že ty věci nepotřebuji
13. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už mám koupenou cestovní postýlku, nakonec mi ji koupila moje mamka, byla v akci v Globusu, tak ji příští víkend budu mít už doma, a mamča říkala že ještě neodolala povlečení pro prďolku, tak jí to musela koupit :grinning:
13. feb 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:
13. feb 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem zvědavá kdy už přestane sněžit
13. feb 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus :jinak jak jsem psala že manžel jede v polovině dubna na rehabku tak si to přehodil na říjen, tak jsem mu říkala že to je super, že s ním asi pojedeme na týden :grinning:
13. feb 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan, ani nemluv, už mám vztek na to. Tady zase přes noc nasněžilo a furt to poletuju, asi zase další víkend sama doma, jestli drahého zavolají do práce. Už aby bylo jaro ... :unamused:
13. feb 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xxx.klarka:tak já jsme vždy sama od po do pá, ale v tomhle počasí se moc dělat stejně nedá, ale mám ráda zoo v tomhle počasí, tak možná zíra vyrazíme do zoo, je to tam super, málo lidí a akční zvířata :grinning:
13. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan, tak to by se mi do zoo určitě nechtělo. Se těším na léto, to tam budu furt kočárkovat:slight_smile: To máš pravdu, v tomhle počasí skoro nejde nic..
13. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xxx.klarka:tak to já v létě budu spíš pořád v zámeckém parku, ten mám kousek :grinning: a nebo budu u bráchy na baráku vegetit
13. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan, to mi tady nic takového nemáme a když vyjde to stěhování tak budu mít zoo přes silnici:slight_smile: takže tak.:grinning:
13. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok