Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

medan29
13. feb 2010

xxx.klarka:tak to budeš mít super, to já to mám do zoo daleko

xxx.klarka
13. feb 2010

V albíčku mám nové foto, tak se koukněte jestli chcete. nejsou žádné profesionální, focený telefonem a focený mou 8 letou ségrou. 😀 Tak se nedivte že jsou trochu mázlé. A na můj obličej nekoukat, jsem oteklý jak kdyby mi ho opíchali včeli... 😠

lucik...
13. feb 2010

klari fotky moc hezké 😉

My do zoo chodíme tak jednou ročně 😀

No nic, já jdu vařit, budeme mít kuře na paprice s těstovinou 😵 😵 😵

monika.c
13. feb 2010

klarka,dakujem za receptik 🙂 dnes sa ich chystam urobit.inak my sme mali hroznu noc,Luky plakal,akoby ho drali,takze to vidim zase tak,ze ideme byt chory,dnes rano uz mal aj teplotu a sople ma take zelen,ze az ☹ neviem preco,ale moje dieta je vzdy chore cez prazdniny,od pondelka im zacinaju a to sme mali toho tolko v plane 😒 takze to vidim zase len tak,ze budeme doma 😒 a mozno sa uz stihnem aj ja pofotit a dat to do albumu.baby,mne dnes v noci tak stvrdlo brucho,ze som sa normalne zlakla a hned som bezala vziat si magnezium 😒 nastastie teraz je vsetko ok a dufam,ze to tak bude aj nadalej

michalag
autor
13. feb 2010

Ahojte 🙂

medan ty si sikulka aby si mala uz o 7:00 navarene 🙂 a vstavat o 5:00 rano je pre mna dost skoro, ja som vtedy isla len na wc a isla opat zalahnut spinkat 🙂 ...

klarka fotky su pekne 🙂

monika, Lukaskovi prajeme skore uzdravenie 😉 🙂

lucik, my sme mali kura na paprike s cestovinou minuly vikend 🙂

zdenkapo
13. feb 2010

Klarka
už máš hezky velké bříško... tak mám oproti prvnímu těhu mnohem větší... ale to asi každý...

včera Anička poprvé večer škytala,tak mám velkou radost,tak to už budu hlídat 🙂

michalag
autor
13. feb 2010

zdenka, vsak je to zlatucke ked sa im cka 🙂, tam kde citis ckanie je hlavicka vsak?

aj mne sa zda ze mam vacsie brusko oproti prvemu tehu

arcik
13. feb 2010

Ahojda holkýýýý

jak se mi tu máte při sobotě??

Klárči koukala jsme na fotky a sluší ti to,a i jsem si vzpoměla na sebe když jsem čekala Klárku a to jsem si akorát řikala že při ní jsem měla větší břicho než mam teď s malym,paradox že tu akorát řešíte že u druhýho máte bříška větší

dopoledne jsem sfoukla nákupy a čeká mě úklid koupelny,no vůbec se mi nechce ale musim....
v hrnci se mi dělá vývar se zeleninkou a Klárouš kouká na pohádky u sebe v pokojíku tak mam klid....
odpoledne pak už chystačka na plesík,udělat si háro a trošku si namalovat nějakej obličej 😀 😀 😀

zdenkapo
13. feb 2010

Michala
jj,vypadá že je hlavičkou dolu i mě kope až u žaludku,tak snad už se jí tak zalíbí 😉

Arcik
no a taky se říká,že je větší břicho při holčičce a to by taky u mne sedělo,ale tak hrozné to není... hlavně,ať je zdravá a po porodu půjdou kilča dolu doufám tak rychle a snadno jako při Tomíkovi

arcik
13. feb 2010

Zdeni chválabohu že mam pupek menší jinak nevim jak bych fungovala s velkym pupkem u Klárky teda....no a kilča půjdou dolu když budeš kojit ne??při Klárce jsem nechala svejch 22 kil co jsem nabrala v porodce tak doufám že i s malym to bude tak i když mam zatim hore jen kilko ale ještě nejsme na konci že??uvidim a snad se nám kojení povede tentokráte...s Klárkou nám to nešlo 😒

arcik
13. feb 2010

a jinak u nás furt hlava dolůů,asi se pokoušel otočit páč jsem myslela že mi roztrhá pupek ale zase se vrátil z5

arcik
13. feb 2010

jinak jsem koukala že jste tu probraly ty krámy na bradavky,já jsem objevila bohovej lanolinovej v DM mama se to jmenuje a je to jen za 35 korun a je skvělej

lucik...
13. feb 2010

já měla malou hlavou dolů na poslední poradně, ale kope mě úplně všude tak se tam asi motá 😀 😀 😀

Holky co takovej čaj z maliníku 😀 Pili ste to?

arcik
13. feb 2010

lucik já vůbec teda a ani tomu nějak nevěřim.... 😒

arcik
13. feb 2010

lucik myslim si že tohle všechno jako je porod je jen na nás a na miminku a podporovat to nějakym maliníkem no nevim teda....

xxx.klarka
13. feb 2010

Děkuju holky, akorát mě štve ten nateklý obličej. Jak kdybych měla na hlavě melouna. 😀

antynka1
13. feb 2010

Ahojky
tedy vstávat v 5 ráno a to ještě kvůli tchýni, tak to by mě tedy nidko nedonutil 😀
Kárko, máš už krásné bříško 🙂
Já ten maliník asi zkusím, kamarádka s ním má výborné zkušenosti - asi se na to nedá spolehnout, ale proč to nezkusit, že?

antynka1
13. feb 2010

Jo a já na bylinky věřím. Když jsme chtěly mimi, tak mi byl doporučen čajíček z kontryhele - první měsíc jsem ho pila jen občas, druhý měsíc každý den no a ten třetí už nebyl potřeba 🙂

arcik
13. feb 2010

anty já nevim každej s tim má jiný zkušenosti,úpopravdě řečeno mě to a ni nikdy nenapadlo něco takovýho užívat 😀

arcik
13. feb 2010

Klárko buď v klidu čekáš holku ,já jsem byla taky opuchnutá jak meloun při Klárce 😉

antynka1
13. feb 2010

Zato já mám bříško pěkně do špičky a to to vypadá na hočlčičku 🙂 No třeba to ještě doženu 🙂 Pořád se nemůžu dokopat k tomu se vyfotit....

vladkaz1
13. feb 2010

baby ja vas vobec nestiham som rada ked napisem , 🙂 tak len takto sa vam hlasim ze sme v pohode a pozravujem vas dufam ze je vsetko oki?????

zdenkapo
13. feb 2010

Arcik, tak já při Tomikovi přibrala asi 12kg a po porodu 22kg dole ale bylo to taky operací žlučníku a dietou,a teď 11kg hore a už jen chvíle do porodu,tak to tak hrozné nebude a doufámže budu tentokrát kojit déle než 4 měsíce tak to půjde a obvzlášť se dvěma dětma...
a hlavně ať ten krém z DM nemusíš před kojením umývat- já budu opět kupovat Bepanthen,ten mi pomáhal a nemusí se smývat

čaj z listů maliníku
při prvém jsem ho pila ale vzhledem k porodu teda nepomohl a teď ho budu taky pít a vysadim ten hořčík,ale je to spíš takové psychické podpoření....

xxx.klarka
13. feb 2010

arcik, dobrá no, budu Ti věřit, snad splasknu brzo.

arcik
13. feb 2010

Vladka doufáme že je všechno v pohodě u tebe 😉

arcik
13. feb 2010

Zdenka právě že se umejvat nemusí 😉 😉 😀 😀
huráááá

Klárko splaskneš po porodu 😝

vladkaz1
13. feb 2010

Ano ,je dakujem za opytanie ,len nestiham teraz som dovarila kapustne halusky ideme jest ,mala mi neda dychat .. upratujem a vsetko co ma byt ,nejako nestiham a som aj viacej unavena ..... 😝 😀
Ved som pisala tusim pre vcerom ,len si ma tu zas nik nevsimol tak naco .. 😢 vy pisete niekedy jak uragan ...

zdenkapo
13. feb 2010

já jsem se toho taky bála,ale teda zatim mám jen břicho a obléknu běžné kalhoty,akorát nezapínám zip-nosim je nejradši a to mám i těhu kalhoty,ale nějak je obcházim

arcik
13. feb 2010

Vladka mluvíš mi z duše.....taky jsem tu občas ztracená...tak hlavně že jsi v cajku,já to mám tak isto s mojí malou a upratováním....večer jsem ráda že koukám 😉

arcik
13. feb 2010

Zdenka tak to já nemít těhu ohoz tak si ani nesednu.,...
je mi to civilní dost nepohodlný,malej se furt mrská a pučí ven z břicha tak jsem ráda za těhu hadry 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre