• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Zkušené mamči - když půjdu s mimčem ven - třeba pár dní po porodu a bude vedro, tak musí mít bavlněnou čepičku a rukavičky? To by mu bylo teplo ne?
13. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antynka, ja by som ciatpocku taku tenucku nechala, predsa to bude novorodeniatko a malicke deticky su nachylne na zapal stredneho ucha a rukavicky nemusi mat, to sa dava hlavne preto aby sa neposkriabali a nie preto aby im bolo teplo :wink:
13. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag díky
13. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anty :slight_smile:
13. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka: Tak lehátko bude příští týden doma :slight_smile:
Přebalovák budu mít taky s dvířky, je to vlastně starší skříňka a na ní bude přebalovací podložka s pevným dnem.
13. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andelko, koukala jsem do tvého albíčka, ty jsi se vdávala 25.8.2007??????
13. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásnou neděli přeju, u nás zase sněží. To je hrozné.
14. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krááásnu nedelu prajem..:slight_smile:..

anyntka, dakujeeeeeeeeeeeeeeem... :grinning: :grinning:

klarka, no ti poviem, ty maš riadne prsiska.. :grinning: kurna a ja som si myslela, že mám teraz velké prsia.. sa môžem schovať..xi
14. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, jsi mě rozesmála pěkně:grinning: No jo, je to můj zlý sen. Víš jak mě od nich bolí záda. A když jdu koupit podprsenku, tak mám problémy jak blázen. Zrovna v pátek mi přišla nová co jsem si objednávala 90G a je mi akorát tak pak budu muset objednat asi ještě jednu větší na kojení, protože s ebojím že až s emi nalejou budou ještě větší :frowning2:
14. feb 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verím s tou bolesťou.. a aj s tým vyberom podprsenky... ale raz sme to tu už spomínali, treba kupiť bud stany alebo padaky :grinning: :grinning: :grinning: ..xi.. ale tak zase priatel musí byť spokojný, nie nie?
14. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, vím, pamatuju si. Si že mě taky drahý dělá srandu že si pak budu kupovat stany, nebo že mi půjčí na ně pytle :angry: :grinning: Tak to mi od bolesti ale nepomůže že on je spokojený ... hehe :slight_smile:
14. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka :grinning: :grinning: :grinning: to teda nie, to ti nepomôže..xi
14. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky

Andelko
to je fakn,že ho ještě měli a jakou máš barvu?

Anty
tak pokud budou vedra, což vzhledem k tvému termínu možná budou (já rodila 6.6.) tak rukavičky určo ne a čepičku buĎ úplně tu bavlněnou tenoučkou-hlavně taky na ouška a pokud bude hic jak blázen a bezvětří a budeš mít mimčo v kočárku,kde bude zavřené a nebudeš mít odeplé na síťku aby v korbičce neprotahoval průvan,tak i bez čepičky,ale zas nějaké 40°C vedra nebudou,tak tu slabounkou snesete... já teda budu kupovat i teplejší čepičku nějakou fleesovou- v dubnu ještě může být sníh :grinning:

teploměry
jsou někde nějaké testy,jak jsou přesné a rychlé a tak? mi máme ten digi,ale taky mi nepřijde že by byl nějak super rychlý,tak mrknu po nějakém a musim hledat ty testy
14. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kársnou neděli, u nás je dneska pěkne, svítí sluníčko, tak doufám, že to vydrží.
Klárko, to ti nezávidím, záda z toho musí bolet jako čert.....
14. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte majovky :slight_smile:
14. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás také po dlouhé době sluníčko..... taťka nám ale dnes na týden odjíždí pracovat do Německa,tak to bude nuda doma... v úterý jdu k zubaři a ve středu na srdíčko- ECHO,tak se mi moc nechce...

čtěte- přišlo mi mailem,jak jsou zloději vynalézaví...

Jestli se Vám stane, že za jízdy v noci Vám někdo hodí vejce na
# # # # # # přední
# # # # # # sklo, hlavně nespouštějte stěrače ani nestříkejte vodu !!!!
# # # # # # Na skle by se vytvořila hustá mléčná neprůhledná hmota a už byste
# # vůbec
# # # # # # nic
# # # # # # neviděli. Byli byste nuceni okamžitě zastavit a s velkou
# # # # # # pravděpodobností
# # # # # # byste byli okamžitě okradeni !!!
# # # # # #
# # # # # # Tedy žádné stěrače, žádná voda, ale odjet co nejdál od místa
# # # # # # "nehody", pokud možno na místo bezpečné a osvětlené.
# # # # # #
# # # # # # Jde o nejnovější techniku, kterou si vymysleli šikovní zloději.
14. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni nestraš.. ja pevne dufam, že v apríli už sneh nebude..
14. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v aprili uz musi byt krasne slnieckovo :wink: :slight_smile: .... co si ja pamatam tak minuly rok koncom marca uz sme chodili so Samim na piesok, tak snad april nebude studensi
14. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, takto nejako si to predstavujem..xi
14. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibi :slight_smile:
14. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha a já zase pamatuju,že na své narozeniny 24.4. byla halda sněhu,takže abychom byli připraveni na vše :grinning: a u nás to vypadá tak do července :unamused:
14. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni- kdybys našla nějaký test teploměrů, bylo by to super, protože je v tom fakt zmatek :slight_smile:
Michalag, Zdeni - No u mě to fakt vypadá, že budu rodit až začátkem června - tedy dle termínů na UTZ, takže si nějakou slaboučkou čepičku pořídím :slight_smile:
Musím na sebe prásknout, že včera v deset hodin večer jsem našla na netu nějaký recept na vajíčkovou pomazánku - vůbec jsme nebyl líná si jí udělat, takže jsem se tady v noci pěkně cpala :grinning: Byla výborná - ke snídani si právě dělám druhou dávku :slight_smile: Takže teď až půjdu na poradnu, tak už určitě budu mít nějaké to kilo nad svojí původní váhu :slight_smile:
14. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty a nechceš sem ten recept hodit :grinning: Nebo do IP :wink: Miluju vajíčkový pomazánky :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak bré "skoro poledne" všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anty
tak to já ybch byla líná takhle večer a prosím taky receptík....
když testy najdu,zveřejním :wink:
14. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky máte to tam. No já fakt líná nebyla a bylo to rychlé :slight_smile:
14. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anty rychlé jo, nejdřív musíš uvařit vajíčka :grinning: :grinning: :grinning: Už u toho by mě takhle večer přešla chuť :grinning:
14. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Když mě honí mslná, tak těch pár minut než se to vajíčko uvaří vydržím - to mě ještě neznáš, když dostanu na něco chuť :slight_smile:
14. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Horší by bylo kdybych dostala chuť třeba na svíčkovou :grinning:
14. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
To já když si vždycky představim za jak dlouho to bude hotový, tak mě ta chuť přejde :wink: Ale pomazánku urobím dneska nebo zítra :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok