Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

babara
14. feb 2010

Ten vak vypada celkem dobre, je to jak satek, akorat se nemusi vazat, coz zas bych se bala, aby sedel presne na mou velikost 😕

Twilight se chystame uz strasne dlouho shlidnout, nejak se najde vzdy neco jineho (treba vcera Bathory). Neni to takova pohadka?

blanka.k
14. feb 2010

Co je to za film? To mi nic neříká... 😉
Zdeni - ten vak vypadá dobře,a le já se v tom nevyznám ,ale taky plánuju něco podobného.
Já se tak vytočila. Psala jsem na Aukro negat.komentáře a překlikla jsem se a odeslala jeden jako Pozitivní, tak sjem nasrr.... dvojnásob ☹ Ale hned se mi ozval pán, co ho tam kritizoval nedávno, že jen ať napíšu na Aukro team, čím víc nás bude, tak že udělají s prodejcem krátký proces. ☹ Tak jsem fakt vytočená, hlavně tam smolím, jak jsem nasr...samo hezky slušně, a pak to označím jako pozitivní zkušenost 😝 No, jsem se musela vypsat! To mě te´d nasr...ještě víc než ten litr co jsem mu zaplatila a mám prd. 😀 M. s emi smál, že prý holt těhu demence, že třeba to ještě nějak půjde změnit, tak jsem napsala žádost na provozovatele stránek. Uf, jdu se odreagovat k rychlobruslení, snad mě Martina potěší, holka jedna šikovná 😀 Dobrou

simi.w
14. feb 2010

Ahoj holky,
tak my máme tady toto nosítko http://www.isatky.cz/amazonas/carryme-cervene-4...
Koupila jsem ho už na Aničku asi když měla měsíc a super, měli jsme ho na cesty autobusem, kdy se s kočárem cestovalo špatně nebo i na kratší horské túry. Malá v něm hned usnula a byla spokojená. Jen si nedokážu představit tam tahat dvacetikilové dítě, na kterou má nosítko nosnost. Používali jsme ho asi do půl roku a pak byla zima, takže teď se snad ještě u druhého mimi využije 😵

antynka1
14. feb 2010

Blani - díky za vtipy - ty mě vždycky splehlivě naladí.
Andelka - jj, pochopila jsi správně, vdávala jsem se také 25.8.2007 😀 Tak to je docela dobrý náhoda 🙂
Zítra zase musím do kanclu, tak doufám, že se mi podaří vás večer dočíst 🙂

simi.w
14. feb 2010

Arcik, na plese muselo být super, taky bych zašla, vidím, že máš výdrž............... bříško pěkné 🙂

simi.w
14. feb 2010

Medan, tak to se v zámeckém parku možná v létě uvidíme, občas ta zajdeme na procházku....

blanka.k
14. feb 2010

Ahoj holky,
Simi - to je teda už "hotový" šátek, do toho se jen navlečeš a nikde nic nevážeš atd., jo? A fakt to je na různé postavy? třeba mezi mnou a M. je přes 20cm a 35kg 😅 Je fakt, že 20kg dítě si v tom taky nedovedu představit, to je snad vel.dítka až někdy ve škole,ne? 😅
Antyn - tak práci zdar, at ti to rychle uteče 😉

andelka
14. feb 2010

anty: Tak to je fajné 🙂 Měli jste taky takové vedro jako my? U nás bylo snad 30 ve stínu. Datum se nám dobře pamatuje, protože mám 25 narozeniny i svátek, akorát jiný měsíc. 😅

simi.w
14. feb 2010

Blani, ano, nic netřeba vázat, jen se navlečou na ramena dva popruhy a mimi se tam vloží, akorát, že to nejde tak utáhnout natěsno jako třeba klasický šátek 🙂
a přesně takový rozdíl váhy i výšky mezi sebou máme i my s manželem, jak píšeš 😀 a nosili jsme malou oba na střídačku, na nosítku jsou tři takové zipy, kterými se reguluje podle postavy
20 kg to už jsou asi fakt školáci 😀

blanka.k
14. feb 2010

Simi - super, díky 😉 My teď teda máme mezi sebou asi jen "27kg" z pův. skoro 40, já přibrala, on zhubnul, ale říkám si, že po porodu, to zas dotáhnu 😀 On má kg, já zas prsa, to se vyrovná 😀
Dobrou,

simi.w
14. feb 2010

Blani, jasně po porodu se to vyrovná 😀
Dobrou 🙂

adelka89
15. feb 2010

nazdarek maminky...
tak manzel mi odjel na tri dny na sluzebku ☹ uz ted je mi smutno...

aaadus
15. feb 2010

Dobré ráno 🙂
adelka já byla sama od čtvrtku do soboty a taky mi bylo smutno, hlavně v pátek na mě přišla nějaká depka

V sobotu jsme malovali pokojíček a dneska se musí udělat ještě jedna vrstva. Vůbec se mi nechce vstávat, zase se mi točí hlava ☹

adelka89
15. feb 2010

aaadus ty mas nizky tlak, ze? Ja jsem mela taky ve ctvrtek v poradne nizky a minule zas vysoky, tak fakt nevim 🙂
snazim se ten jeho odjezd moc neprozivat, kvuli tommu cipku, ve ctvrtek jdeme s manzou do poradny a nechci aby me rovnou z poradny vezl do nemocnice...
Cely vikend me to bricho bolelo a strasne se mi roztahuji kycle, prijde mi jako by mi maly uz lezl ven, kdyz dam nohy k sobe, tak me to uplne boli....

medan29
15. feb 2010

Dobré ránko, tak já ráno zas trošku špinila, takže jsem Vás jen dočetla a jdu zas jen ležet, doufám že vše bude ok, na kontrolu jdu až ve středu. ☹
simi.w:no super tak se pak někdy můžeme domluvit na společnou procházku

adelka89
15. feb 2010

medan: copak? nejake problemy? Nebo z nicehonic?

aaadus
15. feb 2010

adelka jo nízký, v poradně mám tlak ukázkový - 110/70 a teď už týden ho mám nízký, hlava se mi točí i když sedím a nic nedělám. A malý už je asi otočený hlavou dolů že? Neboj, on si ještě aspoň 7 týdnů počká, teď do té zimy se mu určitě nebude chtít 😉

medan29
15. feb 2010

adelka89:Já s tím mám problém od 13tt, ted jsem už měla dost dlouho klid a včera zas, prostě jsme žádný problém neměla, jen dost unavená, tak nevím kde je zas problém, jen doufám že to zas nebude hematom, fakt to bylo jen trochu ale raději budu jen ležet do středy

adelka89
15. feb 2010

aadus jj je hlavickou dolu a dost klesl, kdyz mi delala doktorka utz tak jsem musela tu sukni kterou jsem mela stazenou na bocich sundat uplne, proste se sesunul hodne do panve 😒 tak snad nebude postupovat jeste niz to by se ten cipek uz asi nezlepsil... kdyby vydrzel aspon ten mesic...
medan, tak radej lez ja budu taky .

aaadus
15. feb 2010

adelka já věřím, že vydrží 😉
medan a ty taky pěkně lež a žádné trajdání po nákupech 😉 od toho máme e-shopy 🙂

matpaj
15. feb 2010

ahojte...... 🙂

vidim, ze sa zienky trapite.......drzim vam palusky, len lezkajte, oddychujte..... 😉

ja uz pracujem, tiez som akasi unavena a hladna....... 😒

aaadus
15. feb 2010

matpaj moje točení hlavy je prd proti tomu, co prožívají holky

Včera mi manžel udělal velikou radost - koupil mi můj vysněný kávovar Dolce Gusto v limetkové barvě 😵 😵 😵

matpaj
15. feb 2010

aaadus, ja mam Dolce Gusto uz asi 2 roky a milujem ho.......su z neho uzasne kavy, capucina, latte........dokonca existuje don aj kava bez kofeinu....... 🙂

tak si urob capucino, urcite ti zdvihne tlak-obsahuje len troska kavy, to ti neuskodi....... 🙂

matpaj
15. feb 2010

a ozaj , este v piatok som kupovala Pajke papucky v zdravotnickych potrebach a zazrele som tam tie poporodne nohavicky,,,,jedny ma vysli na asi 25sk a su to tie sietovane a pratelne, tak som sa z nich "tesila"- su fakt sexi..... 😝

aaadus
15. feb 2010

matpaj to jsi mě potěšila, že se do toho dají kopit i kafíčka bez kofeinu. Nejvíce se těším až si udělám latté, to úplně miluju 😵 Už jsem po snídani a je mi lépe, to abych si s takovou zase dávala k posteli jídlo jako na začátku když mi bylo špatně ať než vstanu do sebe něco dostanu

adelka89
15. feb 2010

Aadua muzes sem hodit link toho kavovaru? rada bych poridila manzelovi k narozeninámn 🙂

matpaj
15. feb 2010

aaadus, toto su tie bezkofeinove......

http://www.obchodny-dom.sk/krups-kapsle-nescafe...

aaadus
15. feb 2010
matpaj
15. feb 2010

adelka, toto je on, ale da sa zohnat za lepsiu cenu..........

http://www.obchodny-dom.sk/krups-kp2103-nescafe...

matpaj
15. feb 2010

hmmmm, aaadus, ten zeleny je krasny, ja mam cierny, pred 2 rokmi este nebol taky vyber z farieb...... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre