Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
15. feb 2010

juu ten je fakt moc krasny...
budu muset zacit setrit, abych mu mohla nejaky ten kavovat koupit. mame doma takovy ten klasicky italsky na italskou kavu, v Italii ho maji snad vsichni 🙂 Manzel si normalni kafe ani nevari jen to italske 🙂 takze kavovarem bych ho urcite potesila 🙂

aaadus
15. feb 2010

manžel pije jenom klasického turka, ale tak třeba mi udělá radost a nějaké kafíčko si ode mě nechá připravit 🙂

matpaj
15. feb 2010

Dolce gusto ma nevyhodu jedine v tom, ze tie kapsule donho su dost drahe a ked clovek pije kavu 2 krat za den, tak to je za mesiac pekna palka.......

ja som si povedala ze budem kavu z neho pit sem-tam ale potom som si na nu tak zvykla, ze v praci som nedokazala vypit klasicku nesku....... 😒

aaadus
15. feb 2010

Já se budu snažit moc často si kafíčko nevařit ať si na něj nezvyknu. Ale zase když někdo nebude vědět co mi koupit na narozeniny, kapsle to jistí 😅

adelka89
15. feb 2010

aadus v mem okoli je taky vetsina lidi, kteri by si jinou kavu jak turka nedali 🙂

matpaj
15. feb 2010

aaadus, to som urobila aj ja...namiesto bonbonier....-kapsule..... 😉

a ja mam narodeniny zachvilku.....sa chvalim 😝 a mm mi vcera kupil take tie krasne snehule co teraz frcia.....uz sa tesim na buduci rok ked budem zasa "krasne stihla" dam si obtiahnute rifle a nasukam ich do tych snehul.....teraz to vyzera smiesne...... 😖

aaadus
15. feb 2010

adelka já bych turka nevypila ani za nic. Stačí když si odpoledne dám kafe a pak nemůžu spát skoro celou noc

aaadus
15. feb 2010

matpaj já bonboniery stejně nejím a pak se to vyhazuje, ale když si nedají říct... Ty myslíš takové ty fajné chlupaté sněhule? Ty se mi taky líbí, ale já a úzké rifle nejdou dohromady 😅

adelka89
15. feb 2010

aadus ja jsem jednu dobu taky pila jen turka, ale ted by me to asi polozilo, uz tak dva roky piju jen nesco a i potom mam problemy s usninanim

matpaj
15. feb 2010

no, ja mam niekedy chut na takeho vonaveho turka....a hlavne ked sma u vas v CR na nakupoch tak si tam kupujem jihlavanku, ta krasne vonia.....

aaadus, chlpate nemam....som skor sportovy typ...mam zo znacky adidas, idem kuknut. mozno ich niekde najdem a dam odkaz.......

aaadus
15. feb 2010

Já se teď zase snažím si od kafe odvyknout, nějak jsem si na něho zvykla a teď už pár dní zase frčím na Caru

matpaj
15. feb 2010

fuj caro nemam rada.......skusala som ho aj ja namiesto kavy ale to nema s kavou nic spolocne...... 😝

matpaj
15. feb 2010

hmmm, aaadus neviem tie snehulky nikde najst, vsade su len tenisky........

adelka89
15. feb 2010

matpaj taky mi caro nechutna ☹

mishutka
15. feb 2010

Ahojky,
dneska mi přišel balíček s nějakými věcmi(sekáč) pro prcka a nic moc 😒 Přijdou mi dost zašlé 😒
Včera jsem si kopila Lovelu a vyprala plýnky a musím říct, že mi to ani trochu nevoní 😠 Můžete mi říct proč se nesmí prát v aviváži??? 😅

matpaj
15. feb 2010

ani v tej avivazi silan alebo lenor sensitive? ja som pre pajku prala v avivazi, pokial babo nema alergiu, tak sa v nej moze prat.....a pradlo som zavesila von aby sa trocha vyvetralo z tej vone.....

aaadus
15. feb 2010

Caro se musí dělat podle návodu a pak je to dobré - trošičku horké vody, ve které se to rozmíchá a zbytek dolít horkým mlékem

mishu jedině zkusit aviváž Lovela nebo ten Silan sensitive. Já to taky operu jenom v Lovele a dám pověsit ven, ale musím počkat až trošku vysvitne slunko ať to má tu "správnou" vůni. A z jakého sekáče jsi objednávala?

simi.w
15. feb 2010

Dobré dopoledne 🙂
mishutka, z jakého sekáče jsi objednávala ? Taky jsem myslela, že něco objednám...

adus, kávovar krásný 😵 , asi už vím, co si přát k narozeninám, máme s manželem oba v květnu a jestli se mimi narodí, jak má, tak to bude super

yanika
15. feb 2010

Ahojte, tak ja sa hlasim po 3tyzdnov z prace 😒 Na personalnom ma vobec nepotesili, vraj mam narok len na 7 dni dovolenky pred nastupom na MD, a podla mojich info som mala mat narok na celu dovolenku za cely kalendarny rok!
Ja som bola tiez kavickarka, ale teraz pijem len Caro, nejako som si zvykla a so sojovym mliekom je to aj chutne, treba vyskusat...

aaadus
15. feb 2010

simi já už po něm toužila 2roky, ale nějak jsem nebyla schopná na něj našetřit. A byli jsme v Datartu a ukazuju to manželovi, že to je moje tužba a on si to kupodivu zapamatoval 😀 Já myslím, že pro návštěvy to bude ideální v tom vařit kafčo

simi.w
15. feb 2010

Tak mne Caro chutná, ale není nad voňavého turka 😀

mishutka
15. feb 2010

http://www.detsky-svet.com/
Já už se snažím prát teď protože začinám být čím dál víc dobytá ☹
Fyzický je to dobrý, ale malý už nějak stávkuje a začíná mě furt někde tlačit 😅

blanka.k
15. feb 2010

Dobré ránko,
my koupili loni na vánoce tchánovcům Dolce Gusto, tak si to taky chválí, akorát se snaží si to šetřit, protože zjistili, kolik stojí ty kapsle, tak to většinou pijou u nich jen návštěvy 😅 Ale prý jsou fakt vynikající, já kafe nepiju, ale čokoláda z toho je výborná 😀 A jk už se tu psalo, aspoň víme, co jim koupit, když k nim jedeme 😀
Adel - pěkně lež, tobě už naskočil 32.tt, jéé, já závidím 🤐 To už máš mateřskou za pár dní 😉

simi.w
15. feb 2010

adus, tak já po něm taky už toužím delší dobu, jen to vždy nějak odložím....
za jakou cenu jste ho koupili ?

aaadus
15. feb 2010

simi já nevím kolik stál, koupil mi ho manžel na Valentýna + Vánoce, protože mu přišlo líto, že jsem od něj na vánoce nic nedostala a chtěl mi udělat radost 😵

matpaj
15. feb 2010

yanika, akoze mas narok iba na 7dni?.....ja si cerpem celu dovolenku.......

lubka89
15. feb 2010

ahojte baby ako? co je nove? 😉

zdenkapo
15. feb 2010

ahojky

nosítko
Haipa Daipa mi přijde jako nej řešení, nechci šátek,to by dost zdržovalo a na krátké přenášení by mne to ani nebavilo vázat a hlavně 2 děti by to taky nebavilo a klasické nosítko nechci- není to pro malinké děti zdavé a toto doporučují i doktoři,že jsou ty děti ve fyziologické poloze a je to raz dva nandané...

Lucik
píšou,že se může časem trochu vytahat,ale že má srážlivost 3%,takže se to právě vyrovná,tak jsem zvědavá...

Mishutka
taky začnu prát až mi taťka přesune skříňky do obyvaku at to tam rovnou skládám vyžehlené
aviváž se nesmí kvůli vypěstování případných alergií a ekzemů- mě tpři Tomáškovi řela pediatrička,že není tak důležité prádlo vyžehlit,jako pořádné dvojité máchání v pračce- takže peru v Lovele bez aviváže a dávám tlačítko na dvojité máchání

Adel
furt ti naskakuje o tt víc a to máme stejný termín 😲

zdenkapo
15. feb 2010

sekáč
já teda z žádného neobjednávala nikdy,ale kdysi tu někdo chválil to www.brumla.cz že?

simi.w
15. feb 2010

adus, tak to jo, teď si to teprve užiješ i za ty Vánoce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre